Грудень 2021

П'ятниця, 31 Грудень 2021

З Новим роком!

0001 images copy_copy_copy_copy

Сердечно вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим. Бажаємо Вам, щоб 2022 рік щедро обдарував Вас і Ваших рідних міцним здоров'ям, щоб він став роком відчуття змін на краще, нехай у кожній оселі запанує добробут, віра, надія і любов. Твердо переконанні, що тільки з любові та шани усіх членів громади один до одного, до свого міста виростає щире почуття патріотизму до держави в цілому.

Нехай радість різдвяних свят, добробут і стабільність, добрий настрій та щаслива доля супроводжують протягом року. Щастя, здоров'я, усіх земних благ Вам, вічної молодості вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань. Хай здійснюються всі Ваші плани, найзаповітніші мрії та побажання.

Успіху Вам та процвітання.

Read more

Середа, 15 Грудень 2021

День працівників суду!

0002 unnamed copy_copy

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників суду!

Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, відданості справі й наполегливості. Саме від вашої самовідданої праці залежить дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.

То ж нехай кожне прийняте вами рішення буде виваженим та справедливим, а людська шана стане гідною подякою за плідну працю та чесність.

З нагоди професійного свята щиро бажаємо Вам вірного служіння ідеалам добра і справедливості, енергії і наснаги, міцного здоров'я і родинного затишку, а нашій незалежній Україні – миру, спокою та процвітання! Нехай людська повага й довіра стануть належними орієнтирами у вашій щоденній праці!

Read more

Вівторок, 14 Грудень 2021

День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

0001 images copy_copy_copy

Щороку в грудні в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції — людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року.

Чорнобильська аварія й досі залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Вона і зараз впливає на життя мільйонів людей. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії – наших співвітчизників.

Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком Чорнобиля.

Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції. І сьогодні ми вшановуємо подвиг героїв-чорнобильців, низько вклоняємося їх світлій пам'яті. Вони виконали свій обов'язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Хочемо подякувати кожному з вас за виявлені в тяжкий для України час високі людські якості – силу духу, самовідданість і професіоналізм. Сьогоднішнє покоління високо цінує нелегку, кропітку працю ваших колег, які і нині продовжують справу відродження землі, обпаленої радіацією.

Від щирого серця бажаємо усім доброго здоров'я, щастя та благополуччя.

А загиблим ліквідаторам наслідків Чорнобиля вічна пам'ять.

Read more

Вівторок, 07 Грудень 2021

День місцевого самоврядування

0001 unnamed copy_copy

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Цей день стоїть в ряду дат, пов'язаних із здобуттям Україною незалежності, розбудовою власної державності та демократії. Він об'єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право: брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади. Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашого району.

Шановні колеги! Ваша праця дуже відповідальна, почесна і потрібна людям, ваш високий професіоналізм, справжня турбота про права та інтереси людей слугують запорукою соціальної справедливості, сприяють стабілізації життя нашого краю.

Тому усім причетним до цього свята, хочеться подякувати за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю.

Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави.

Хай щира людська вдячність та повага будуть вам нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

Міцного вам здоров'я, щастя, оптимізму, мужності та нових професійних здобутків.

Read more

Середа, 01 Грудень 2021

День прокуратури України

0001 прокуратура

Шановні працівники прокуратури!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем прокуратури України! Діяльність органів прокуратури спрямована на постійний та всебічний нагляд за додержанням та застосуванням законів. Такий нагляд в свою чергу сприяє захисту громадян, їх законних прав та інтересів, забезпечує чітку роботи державного механізму, органів виконавчої влади.

У своїй діяльності вам доводиться мати справу з практично всіма сферами життя. А це вимагає великого професіоналізму, компетентності, витримки та високого почуття відповідальності. Тож бажаємо вам успіхів, професійних здобутків, щастя і злагоди в домівках, міцного здоров'я та благополуччя.

Read more

Календар новин

<< < Грудень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31