Квітень 2017

Четвер, 27 Квітень 2017

27 квітня 2017 року об 11.00 відбулась робоча нарада з місцевими головами Роздільнянського району

27 квітня 2017 року об 11.00 відбулась робоча нарада з місцевими головами Роздільнянського району. До розгляду на нараду були запропоновані наступні питання порядку денного:

1. Про зміни у податковому законодавстві України.

Доповідачі: фахівці Роздільнянської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Одеській області.

2. Про оподаткування земель та ставок земельного податку для земель залізничного транспортування.

Доповідач: представники регіональної філії «Одеська залізниця»

3. Про розгляд проектів місцевих програм з розвитку спорту на території Роздільнянського району.

Доповідач: Ольга Олександрівна Колодєєва, начальник фінансового управління Роздільнянської районної державної адміністрації.

4 Про оснащення ФаПів Роздільнянського району та організація роботи пересувного флюорографа Одеського обласного протитуберкульозного диспансеру в Роздільнянському районі.

Доповідач: Кирпиченко Константин Петрович, головний лікар КЗ СВТГРР «Роздільнянський районний Центр первино медико – санітарної допомоги».

5. Про забезпечення речовим майном особового складу підрозділів територіальної оборони Роздільнянського району.

Доповідач: Номеровський Олег Іванович, військовий комісар Роздільнянського військового комісаріату полковник.

6. Про компенсації сум витрат за перевезення пільгових категорій громадян   автобусами  приміських  і  міжміських маршрутів загального користування в сільській  місцевості.

Доповідач: Знахарук Лариса Вікторівна, керівник управління соціального захисту населення Роздільнянської районної державної адміністрації.

 

          

На початку засідання слово мала головний державний ревізор – інспектор відділу адміністрування податку на прибуток управління податків і зборів юридичних осіб Роздільнянської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області С.В. Селіванова, яка зупинилась на питаннях розміру ставки земельного податку по сільськогосподарських угіддях та транспортного збору. До цього кожна рада приймала рішення щодо розмірів ставки земельного податку на свій розсуд, а вже з наступного року її розмір буде обов’язковий та однаковий для всіх – 0,3 %.

Про оподаткування земель та ставки земельного податку для земель залізничного транспортування доповіли представники регіональної філії «Одеська залізниця». Зокрема, вони висловили невдоволення завищеними розмірами ставок податку, що, за їх словами, призводить до чималих затрат підприємства та змушує економити шляхом ущільнення графіку потягів. На що представники територіальних громад зазначили, що розрахунки робились, згідно з нормативно-грошовою оцінкою та надавались на розгляд депутатів місцевих рад. Крім того, по деяких із них, наприклад, у Виноградарській сільській раді, існує заборгованість за сплату податку за попередні роки. Після тривалого обговорення Фелікс Володимирович рекомендував головам органів місцевого самоврядування (в наявності яких є землі залізничного транспортування), спільно із фінансовим управлінням райдержадміністрації та податковою інспекцією, визначити та надати пропозиції щодо розміру відсоткової ставки податку, а представникам залізниці свої, після чого встановити відсоток, який би влаштовував усі сторони. Крім цього, він порушив питання щодо завищених тарифів на водопостачання, які відпускаються підприємствами залізниці населенню та іншим споживачам. Також Ф.В. Сігал озвучив пропозицію щодо можливості розміщення автовокзалу в приміщенні залізничного вокзалу для зручності пасажирів, які користуються послугами автобусних перевезень. Для остаточних визначення порушених питань найближчим часом планується провести ще одну зустріч із причетними структурами.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації О.О. Колодєєва зупинилась на розгляді питання щодо розвитку спорту на території Роздільнянського району. Ольга Олександрівна зазначила, що заздалегідь по місцевих радах району були розіслані проекти програми щодо розвитку спорту, де кожна рада мала змогу внести свої корективи та доповнення із подальшим розглядом її на пленарних засіданнях сесій. Голова райради Ф.В. Сігал наголосив, що на минулій сесії райради депутатами вже було підтримано низку проектів рішення, що стосуються розвитку спорту в районі, тепер з такою ж відповідальністю треба поставитись до їх затвердження і на місцях та введення додаткової штатної одиниці інструктора зі спорту.

Головний лікар КЗСВТГРР «Роздільнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» К.П. Кирпиченко обговорив із присутніми організаційні питання щодо функціонування протягом травня пересувного флюорографа Одеського обласного протитуберкульозного диспансеру для проведення обстеження в населених пунктах району, зокрема, щодо графіку проведення ФГ-обстежнення (графік розміщений на 2-й стор.) та визначення необхідних умов для його розміщення. Голова райради Ф.В. Сігал звернувся до присутніх із проханням відповідально поставитись до цього питання та залучити якомога більше людей для проходження обстеження, адже Роздільнянський район, на жаль, «лідирує» по захворюваності на туберкульоз в області. Крім того, Фелікс Володимирович, вислухавши інформацію головного лікаря установи про стан приміщень ФАПів та АСМ по району, запевнив, що будуть вживатися конкретні заходи для створення відповідних умов по кожному із об’єктів, в порядку найбільш потребуючих у негайному полагодженні.

Також голова райради зазначив, що тримає на постійному контролі питання ремонту доріг по району та плідно взаємодіє із Службою автомобільних доріг у цьому питанні. Вже виділені перші кошти на проведення ремонту дороги сполученням Кучурган – Лиманське. Також мова йшла і про полагодження покриття автодороги Роздільна - Єреміївка та Виноградар – Петроєвдокіївка.

Про забезпечення речовим майном особового складу підрозділів територіальної оборони Роздільнянського району доповів військовий комісар, полковник О.І. Номеровський, який також озвучив й результати проведеного призову у районі.

Керівник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.В. Знахарук порушила одне із болючих питань, з яким часто звертаються громадяни – це перевезення пільгових категорій громадян автобусами приміських і міжміських маршрутів загального користування в сільській місцевості. Якщо раніше на перевезення пільгових категорій (яке гарантується законом) передбачались кошти із державного бюджету, то наразі цю прерогативу скинули на плечі місцевих бюджетів. Лариса Вікторівна довела до відома присутніх можливі варіанти для виходу із даної ситуації на прикладах інших районів області. Так, з метою гарантування прав пільговиків та компенсації понесених на перевезення зазначеної категорії витрат, на розгляд кожної із місцевих рад буде запропоновано проект рішення відповідної програми, для подальшого розгляду її на сесіях.

Наприкінці засідання присутні голови органів місцевого самоврядування, спільно із представниками Федерації футболу Роздільнянського району, обговорили питання щодо організації проведення змагань з футболу по місцевим радам.


000CAjAYs Ca10


000EtmcW7kX7LY


000qlBCXLDw28c

Read more

Вівторок, 25 Квітень 2017

27 квітня 2017 року об 11.00 відбудеться робоча нарада з місцевими головами Роздільнянського району

27 квітня 2017 року об 11.00 відбудеться робоча нарада з місцевими головами Роздільнянського району. До розгляду на нараду пропонуються наступні питання:

1. Про зміни у податковому законодавстві України.

2. Про оподаткування земель та ставок земельного податку для земель залізничного транспортування.

3. Про розгляд проектів місцевих програм з розвитку спорту на території Роздільнянського району.

4. Про оснащення та ремонти ФАПів Роздільнянського району.

5. Про забезпечення речовим майном особового складу підрозділів територіальної оборони Роздільнянського району.

Read more

26 квітня 2017 року о 12.00 планується проведення спільного засідання постійних комісії

26 квітня 2017 року о 12.00 планується проведення спільного засідання постійних комісії:

- з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення;

- з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та гласності, розвитку місцевого самоврядування та адміністративно – територіального устрою, забезпечення законності та громадського порядку;

- з питань спільної власності територіальних громад району, приватизації комунальної власності, регіонального розвитку, будівництва, транспорту, зв’язку, промислової політики, паливно – енергетичного комплексу, енергозбереження та житлово – комунального господарства, підтримки і розвитку підприємницької діяльності, торговельного і побутового обслуговування населення;

- з бюджету , банківської діяльності, фінансово – економічних питань та питань регуляторної політики;

- з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, природокористування, надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків.

            До розгляду комісій пропонуються наступні питання:

  1. 1.Про звіт про виконання Програми соціально – економічного та культурного розвитку Роздільнянського району на 2016 рік.
  2. 2.Про розгляд проекту Програми соціально – економічного та культурного розвитку Роздільнянського району на 2017 рік.
  3. 3.Про створення централізованої бухгалтерії для обслуговування закладів культури.

 

Read more

П'ятниця, 14 Квітень 2017

Привітання голови Роздільнянської районної ради до Великодня

00001 copy_copy


Шановні земляки!

Щиро вітаю Вас з Великоднем!

Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаю Вам радості, здоров’я, добробуту і благополуччя.

Христос Воскрес!

Голова районної ради        Ф.В. Сігал

 

Read more

Середа, 05 Квітень 2017

З 20 березня по 20 квітня 2017 року оголошено проведення місячника з благоустрою та належного санітарного стану міста Роздільна

З 20 березня по 20 квітня 2017 року оголошено проведення місячника з благоустрою та належного санітарного стану міста Роздільна. Проходячи вулицями, провулками, у центрі, наразі можна спостерігати, як прибирають територію не лише працівники комунальної служби.

31 березня 2017 року працівники виконавчого апарату Роздільнянської районної ради прийняли участь в даному заході, а саме була прибрана територія навколо колишнього кінотеатру «Ювілейний».

 

DSCN9846

 

Read more

Календар новин

<< < Квітень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30