Червень 2017

Середа, 28 Червень 2017

Привітання з нагоди 21-ої річниці Дня Конституції України

deny-nezalegnosti copy


Шановні мешканці Розільнянщини!


Щиро вітаю Вас з нагоди національного свята – Дня Конституції України!

  Двадцять один рік тому відбулася подія, що стала виявом вищої волі українського народу, фундаментальним закріпленням його історичного вибору, його волі жити в суверенній, соборній, демократичній, соціальній, правовій державі – була прийнята Конституція України.

За історичними мірками наш Основний Закон - зовсім молодий документ. Але корені його глибокі, як глибокими є корені української нації.

Будуючи нову незалежну державу, кожен із нас є творцем її історії, адже Основний Закон відкриває можливості для реалізації прав і свобод людини.

Бажаю Вам впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави. Добра вам і щастя. З Днем Конституції України!


З повагою                            

голова районної ради                      Ф.В. СігалRead more

Вівторок, 27 Червень 2017

21 червня 2017 року відбулося урочисте закриття оздоровчої зміни військово-патріотичного табору “Патріот”

IMG 8988


«Як швидко плине час...» - така думка промайнула в кожного, хто був присутній 21 червня 2017 року на урочистому закритті оздоровчої зміни військово-патріотичного табору “Патріот”.  Протягом двадцяти одного дня 60 юнаків Роздільнянщини під умілим керівництвом наставників пройшли курс військово-патріотичної підготовки. У таборі вони вчилися справжній чоловічій дружбі, взаємовиручці. За цей час хлопці придбали безліч корисних навичок: збирання та розбирання автомата, стрільба з пневматичної зброї, риття окопів, орієнтування на місцевості, прийоми рукопашного бою, знання про військову дисципліну та порядок. За невеликий термін вихователі доклали максимум зусиль, щоб зробити з хлопчаків справжніх чоловіків і захисників Вітчизни, справжніх курсантів...

І ось зміну завершено. На урочисте закриття табору з'їхалися батьки вихованців, їх близькі, друзі і почесні гості – керівники району. Батьки і родичі, що приїхали на закриття табору, не стримували сліз радості. Багато з них навіть не відразу впізнали своїх синів, онуків і братів - на плацу стоять справжні чоловіки, які віддають честь командирові, дружно тримають стройовий крок і пишаються почесним званням «курсант табору “Патріот”.

З привітальними словами та почесними грамотами до курсантів звернулися  голова Роздільнянської районної ради Сігал Фелікс Володимирович, голова Роздільнянської районної державної адміністрації Бараненко Наталія Вікторівна, начальник відділу освіти Красножон Наталія Володимирівна, керівник комунальної установи по обслуговуванню та забезпеченню навчальних закладів району Сухий Микола Дмитрович, Роздільнянський військовий комісар полковник Номеровський Олег Іванович, заступник військового комісару майор Тегляєв Андрій Вікторович.

Достойною нагородою для всіх працівників табору стали грамоти Роздільнянської районної ради та районної державної адміністрації, а також цінні подарунки та медалі «За відданість справі».

Незабутнє враження на всіх присутніх справив загін курсантів спеціального призначення, що продемонстрував прийоми рукопашного бою. “Спецназівці” порадували не тільки спритністю, силою та незвичністю виконаних вправ, але й умінням толерантно ставитись до товариша, подати руку допомоги.

         Завдання, поставлені за програмою, гідно виконано. Розвиток даного проекту заплановано на наступний рік, коли нових юнаків гостинно зустріне оздоровчий табір “Патріот”.


000IMG 8929


000IMG 8993

        

 

Read more

Четвер, 22 Червень 2017

Нагальні питання – на контролі районної ради

Нагальні питання – на контролі районної ради


1222

 

ЧИмало важливих питань було розглянуто під час наради, яка відбулась 19 червня поточного року. Вів засідання голова районної ради Ф.В. Сігал, за участю заступника голови райради С.М. Крилова, членів президії райради, Лиманського селищного голови О.С. Євтодій, Кучурганського сільського голови А.П. Левицького та інших.

 

На початку засідання до присутніх звернувся начальник Роздільнянського відділу поліції ГУНП України в Одеській області, полковник О.Є. Кашперук, який доповів про хід справ щодо визначення місць та можливих провайдерів для встановлення камер відео-спостереження по населених пунктах району. Для цього будуть внесені зміни до районної комплексної програми "Безпечна Роздільнянщина" в частині забезпечення камерами відеоспостереження загальноосвітніх та культурних закладів.

Ще одне питання, яке неодноразово порушувалось керівництвом районної ради на чисельних нарадах та виїзних засіданнях, - це заходи з попередження підтоплення с. Кучурган та смт Лиманське.

- Ситуація надскладна. Канали Кучурганського водосховища швидко замулюються, потребують заміни труби огороджувальної дамби, необхідна заміна насосу для насосної станції. Водночас, виділення коштів на проведення цих робіт ускладнюється відсутністю технічних паспортів водосховища та гідротехнічних споруд. Маючи на руках відповідні документи, які необхідні для фінансування проектних робіт з попередження підтоплення, була б можливість звернутись до Одеської облдержадміністрації та Кабінету Міністрів України. Паралельно вважаю за необхідне затвердити районну програму щодо попередження підтоплення с. Кучурган та смт Лиманське, розроблення якої відноситься до
функціональних обов'язків райдержадміністрації, - зазначив голова районної ради Ф.В. Сігал.

Крім того, на засідання були запрошені фахівці-гідротехніки, які наголосили, що до вирішення цієї проблеми необхідно підходити комплексно: разом із проектом заходів з попередження підтоплення паралельно необхідно вживати аварійно-відновлювальні заходи, що потребує чималих коштів і часу.

Начальник Роздільнянського МРВ ГУДСНС України в Одеській області С.О. Кузьменко теж погодився на необхідності, поки триватиме розробка необ-хідної документації, проведення першочергових аварійних робіт, щоб уникнути погіршення ситуації.

Головний лікар КЗСВТГРР "Роздільнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" К.П. Кирпиченко озвучив результати проведеного флюорографічного обстеження у районі. Костянтин Петрович відмітив: "На сьогоднішній день розшифровано усі флюорограми. Виявлено 45 патологій (всього обстеження пройшли 2761 особа), із них:
8 - онкопатологій, 29 - туберкульоз, інші - з підозрою на туберкульоз. Зараз усі мешканці, у яких виявлена патологія легенів, викликаються до районного фтизіатра для встановлення остаточного діагнозу та подальшого лікування. Однак залишається проблемою проведення обстеження серед соціально неблагополучних верств населення, які не мають бажання ні зробити флюорограму, ні лікуватися у разі виявлення патологій".

Голова районної ради Ф.В. Сігал поцікавився, чи можливе обов'язкове залучення цих осіб за сприянням правоохоронних органів, на що отримав відповідь, що проведення обстеження носить рекомендований характер, і це особисте право кожного робити чи не робити флюорограму. Також Фелікс Володимирович зауважив, що ця проблема виникла не сьогодні. Але вже понад два роки райдержадміністрація не приділяла цьому належної уваги. Тому, з метою посилення протитуберкульозних дій, голова райради наголосив на необхідності термінового скликання координаційної ради та розробки проекту змін до районної цільової програми "Здоров'я".

Як і під час більшості нарад, не обійшлося без питання стану доріг у районі. Цього разу його порушив депутат районної ради М.П. Панкратов, який зауважив на необхідності ремонту дороги Т16-19, зокрема, між селами Буцинівка та Кузьменкове. Нагадаємо, що районною радою вже було прийнято рішення про визнання дороги Т16-19 (Виноградар - Буцинівка) аварійною та направлено листа до вищестоящого керівництва. Голова райради Ф.В. Сігал запевнив, що вкотре нагадає керівництву Облавтодору про ситуацію з даною ділянкою дороги.

Read more

Середа, 21 Червень 2017

17 червня 2017 року в дитячо – юнацькій спортивній школі м. Роздільна відбулися урочистості з нагоди підсумків роботи у 2017 році


image-0-02-04-1a24fe0e403a4ef8f5e58f43595ea1624660cfa311dc54aa9f7c3a6417d50133-V


17 червня 2017 року в дитячо – юнацькій спортивній школі м. Роздільна відбулися урочистості з нагоди підсумків роботи у 2017 році. Захід був насичений привітаннями та врученням цінних подарунків та грамот, а саме головою районної ради був вручений багатофункціональний принтер, який полегшить роботу спортивної школи в частині друку грамот та дипломів для нагороджень від Роздільнянської дитячо – юнацької спортивної школи. За неодноразову фінансову підтримку голові Ф.В. Сігалу було оголошено подяку , а заступнику голови С.М. Крилову вручено медаль.

Від голови районної ради за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Роздільнянського району, зайняте перше місце в обласному огляді – конкурсі на кращу організацію спортивної роботи серед дитячо – юнацьких шкіл у 2016 році та за підсумками роботи серед дитячо – юнацьких шкіл у 2016 році та за підсумками роботи 2017 року були нагородженні грамотами наступні викладачі Роздільнянської дитячо – юнацької спортивної школи:

- Гранкіна Олена Володимирівна                             - тренера – викладача з легкої атлетики Комунального закладу «Роздільнянська дитячо - юнацька спортивна школа»;

- Щур Віктор Іванович                                            - тренера – викладача з футболу      Комунального закладу «Роздільнянська дитячо - юнацька спортивна школа»

Також були нагороджені:

- чемпіони та призери Міжнародних, Всеукраїнських та обласних змагань відділення боротьби дзюдо;

- чемпіони та призери Всеукраїнських та обласних змагань відділення дзюдо (філіал с. Кучурган);

-  чемпіони Міжнародних змагань та призер чемпіонату України з волейболу пляжного, неодноразовий чемпіон Одеської області, кандидат у Майстри Спорту:

- призери Всеукраїнських змагань з волейболу пляжного, неодноразові чемпіони Одеської області з волейболу та волейболу пляжного, чемпіони обласної спартакіади серед загальноосвітніх шкіл;

           - чемпіони Одеської області з волейболу;

- призери Одеської області з гандболу;

- неодноразові чемпіони та призери Одеської області з легкої атлетики;

- неодноразові чемпіони Одеської області з настільного тенісу;

- неодноразові чемпіони та призери Одеської області з футболу та міні-футболу, чемпіони Всеукраїнських зональних змагань «Шкіряний м’яч»;

- призери Всеукраїнських змагань з волейболу, чемпіони обласної спартакіади серед школярів. Неодноразові призери Одеської області з волейболу та волейболу пляжного;

- неодноразова призерка Міжнародних та Всеукраїнських з дзюдо та самбо;

- неодноразова чемпіонка Одеської області з дзюдо та самбо. Призерка обласної спартакіади серед загальноосвітніх шкіл;

- обслуговуючого персоналу грамотою ДЮСШ за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високі показники в роботі, відсутність порушень виконавської і трудової дисципліни;

- батьки за активну роботу по вихованню підростаючого покоління, велику допомогу та участь у спортивному житті комунального закладу «Роздільнянська дитячо-юнацька спортивна школа».


image-0-02-05-5697e6543ccfdc868395232c7e3f8cb0f0a391207a359929796da60e88353a41-V


image-0-02-05-e279671a4df817261c53b806e2bee3698f002d06e9bf9f10426cf385a937ca37-V

Read more

Вівторок, 20 Червень 2017

19 червня 2017 року об 12.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення

19 червня 2017 року об 12.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення. Засідання відкрив та вів                      С.П. Пастухов – голова постійної комісії. До порядку денного були включені наступні питання.

  1. 1.Про затвердження районна програми підтримки та державного навчального закладу «Лиманський професійний аграрний ліцей» на 2017-2018 роки.

Доповідач: Олена Вікторівна Тегляєва, в.о. керівника виконавчого апарату районної ради.

2. Про звіт директора районного комунального закладу «Роздільнянська школа мистецтв» щодо результатів фінансової та господарської діяльності закладу спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району за 2016 рік та про результати перевірки окремих питань фінансово-господарської   діяльності районного комунального закладу «Роздільнянська школа мистецтв» за 2015 – 2017 роки
Доповідач: Роман Володимирович Гімбра, директор районного комунального закладу «Роздільнянська школа мистецтв».

Співдоповідач: Олена Миколаївна Шершень, головний спеціаліст відділу у справах майна виконавчого апарату районної ради.

3. Про результати перевірки окремих питань фінансово -   господарської     діяльності   комунального закладу спільної власності   територіальних громад Роздільнянського району стадіон «Спартак» за 2016 –   2017 роки.

Доповідач: Валерій Сергійович Заєць, директор комунального закладу спільної власності   територіальних громад     Роздільнянського району стадіон «Спартак».

Співдоповідач: Олена Миколаївна Шершень, головний спеціаліст відділу у справах майна виконавчого апарату районної ради.

  1. 4.Про результати спільної робочої групи з перевірки окремих питань фінансово –   господарської діяльності загальноосвітніх навчальних закладів району

Доповідач: Микола Дмитрович Сухой, в. о. директора комунальної установи спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти»

Співдоповідач: Олена Миколаївна Шершень, головний спеціаліст відділу у справах майна виконавчого апарату районної ради.

5. Про надання згоди на розташування Новоселівського фельдшерського пункту приміщені Новоселівської загально - освітньої школи з окремим входом.

Доповідач: Костянтин Петрович Кирпиченко, головний лікар КЗ СВТГРР «Роздільнянський районний Центр первино медико – санітарної допомоги».

Про затвердження районної програми підтримки та державного навчального закладу «Лиманський професійний аграрний ліцей» на 2017-2018 роки доповіла О.В. Тегляєва, в.о керівника виконавчого апарату районної ради яка роз’яснила присутнім ситуацію, що склалась з ринком праці в Роздільнянському районі «Лиманським професійним аграрним ліцей». Справа в тому, що у зв’язку з реорганізацією професійно – технічної системи і освіти в цілому внесені зміни щодо підготовки робітничих кадрів. Державне замовлення на підготовку кадрів скасовано і передано на замовлення кадрів по регіонах, тому на даний час регіони самі визначають кількість набору учнів у ліцей та за якими професіями. Так, з метою довготривалого планування роботи зазначеного закладу, надання ним послуг із професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів присутнім було запропоновано до розгляду районна програма підтримки та державного навчального закладу   «Лиманський професійний аграрний ліцей» на 2017-2018 роки та було вирішено інформацію взяти до відома та направити до розгяду на постійну комісії районної ради з бюджету, банківської діяльності, фінансово – економічних питань та питань регуляторної політики.

Заслухавши звіт директора районного комунального закладу «Роздільнянська школа мистецтв» щодо результатів фінансової та господарської діяльності закладу спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району за 2016 рік та про результати перевірки окремих питань фінансово-господарської   діяльності районного комунального закладу «Роздільнянська школа мистецтв» за 2015 – 2017 роки було вирішено:

1. Інформацію з даного питання взяти до відома.

2. Визнати роботу директора районного комунального закладу «Роздільнянська школа мистецтв» Гімбри Р.В. за результатами фінансової та господарської діяльності закладу за 2016 рік незадовільною.

3. Доручити голові районної ради звернутися до Роздільнянської районної державної адміністрації з метою вжиття наступних заходів:

- опрацювання матеріалів перевірки та розроблення Плану заходів про усунення виявлених порушень;

- приведення у відповідність до вимог наказу Міністерства культури України від   11.08.2015року № 587 «Про затвердження примірних штатних нормативів   початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного   виховання) » штатного розпису закладу, з наступним погодженням районною   радою (Власником) ;

-                     прийняття рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності осіб, якими допущені порушення;

-                     посилити контроль за організацією та діяльністю роботи закладів культури та виконанням державних та районних програм в сфері   культури.

Заслухавши директора комунального закладу спільної власності   територіальних громад Роздільнянського району стадіон «Спартак» результати перевірки окремих питань фінансово -   господарської     діяльності   комунального закладу спільної власності   територіальних громад Роздільнянського району стадіон «Спартак» за 2016 –   2017 роки було вирішено:

1. Інформацію з даного питання взяти до відома.

2. Доручити директору Зайцю В.С.:

2.1. Привести у відповідність до вимог наказу Міністерства України у справах сімї, молоді та спорту від 23 вересня 2005 року №2097 «Про впорядкування умов оплати праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій галузі фізичної культури і спорту» штатний розпис:

- привести тарифні розряди директора та головного бухгалтера до нормативів;

- ввести в штатний розпис посаду фахівця з організації та проведення змагань та присвоїти йому 8 тарифний розряд замість посади начальника з питань навчально тренувальної роботи по 10 тарифному розряду;

- скоротити посаду головного інженера   у зв’язку з тим, що показниками 4 групи оплати така посада відсутня;

- переглянути чисельність працівників та винайти можливість щодо скорочення 1 ставки охоронця та вакантні посади;

- дотримуватися вимог законодавства при прийнятті працівників на роботу за сумісництвом

2.2   Суворо дотримуватися вимог постанови правління національного банку України від 15.12.2004 №637 «Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні” в частині своєчасного звітування за отримані у підзвіт кошти, не допускати перевищення встановлених строків використання виданої під звіт готівки та з метою недопущення накладення фіскальною службою фінансових санкцій у вигляді штрафу, мінімізувати видачу готівкових коштів у підзвіт, проводити розрахунки із спортсменами, суддями та ін. в безготівковому порядку, шляхом відкриття карткових рахунків.

2.3 При вийняті автомобільного транспорту для здійснення поїздок на змагання, укладати у відповідності до вимог чинного законодавства Договори та здійснювати оплату лише в безготівковому вигляді.

2.4 Вжити заходів щодо відшкодування Зіміним В.М. вартості проїзних документів в загальній сумі 2028,0 грн.

2.5  Посилити контроль за дотриманням вимог чинного законодавства при

нарахуванні оплати праці працівникам закладу та недопущенням випадків необґрунтованих виплат.

            Про результати спільної робочої групи з перевірки окремих питань фінансово –   господарської діяльності загальноосвітніх навчальних закладів району доповіла Олена Миколаївна Шершень, головний спеціаліст відділу у справах майна виконавчого апарату районної ради та вирішено:

1.Звіт про результати спільної робочої групи з перевірки окремих питань фінансово – господарської діяльності загальноосвітніх навчальних закладів району», взяти до відома.

     1.1. В. о. директора комунального закладу спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти» Сухому М.Д.:

     1.2 Довести до відома директорів навчально – виховних закладів району результати перевірки робочої групи.  

     1.3. Провести інструктивно - методичну нараду з відповідальними за організацію харчування та з медичними сестрами.

     1.4 Створити безпечні умови організації харчування дітей та забезпечити їдальню Буценівської ЗОШ І-ІІІ ступенів необхідним обладнанням

     1.5.   Винайти можливість в межах визначеної чисельності щодо введення в штатні розписи Роздільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 посаду комірника, який буде здійснювати приймання   продуктів харчування на склад та їх відпуск в харчоблок.

     1.7. Першочергово запланувати на 2017-2018 роки ремонти та будівництво по вищезазначеним загальноосвітнім навчальним закладам.

2. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів:

         2.1. Посилити контроль за своєчасним виконанням заявок постачальниками продуктів харчування та продовольчої сировини до навчальних закладів та наданням супровідних документів (накладні, сертифікати відповідності, висновки санітарно-епідеміологічної експертизи тощо).

         2.2. Посилити контроль бракеражних комісій навчальних закладів за роботою харчоблоків при закладці продуктів.

         2.3. Ужити заходів, спрямованих на негайне усунення порушень, допущених в організації харчування дітей.

         2.4 Укласти з усіма матеріально – відповідальними особами договори про повну матеріальну відповідальність.

         2.5 Розглянути питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності осіб, з вини яких допущено вищезазначені порушення ; нормативної бази з питань організації харчування дітей.

         3.   В термін до 25 червня 2017 року надати до районної ради План заходів та інформацію про усунення встановлених порушень та притягнення осіб якими допущено порушення до відповідальності.

Про надання згоди на розташування Новоселівського фельдшерського пункту приміщені Новоселівської загально - освітньої школи з окремим входом доповів Костянтин Петрович Кирпиченко, головний лікар КЗ СВТГРР «Роздільнянський районний Центр первино медико – санітарної допомоги» вирішено інформацію із зазначеного питання взяти до відома та рекомендувати дане питання направити до розгляду постійної комісії районної ради з питань спільної власності територіальних громад району, приватизації комунальної власності, регіонального розвитку, будівництва. Транспорту, зв’язку, промислової політики, паливно енергетичного комплексу, енергозбереження та житлово – комунального господарства, підтримки і розвитку підприємницької діяльності. Торговельного і побутового обслуговування населення.

 

 

 

 

Read more

16 червня 2017 року о 15.00 в актовій залі школи – гімназії №1 м. Роздільна відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника

000DSCN9790


16 червня 2017 року о 15.00 в актовій залі школи – гімназії №1 м. Роздільна відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Захід був насичений привітаннями та врученням цінних подарунків та грамот, а саме: за самовіддану невтомну працю, високий професіоналізм, забезпечення належного рівня медичної допомоги населенню, досягнення найкращих показників у роботі та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника були нагороджені

Цінним подарунком “Від голови районної ради”:

- Пепеляшко Лілія Михайлівна - лікаря загальної практики – сімейної  медицини Лиманської амбулаторії сімейної медицини Комунального закладу спільної власності територіальних громад «Роздільнянський районний Центр первинної медико – санітарної допомоги».

Грамотою Роздільнянської районної ради:

- Гузовська Наталію Михайлівну - акушерку пологового відділення Комунального закладу “Роздільнянська центральна районна лікарня;

-Карпов Олександр Ростиславович - лікаря хірурга хірургічного відділення Комунального закладу “Роздільнянська центральна районна лікарня”;

- Кирпиченко Олена Василівна - завідувача педіатричним відділенням Комунального закладу “Роздільнянська центральна района лікарня”;

- Кущенко Дмитро Сергійович - в.о. головного лікаря Комунального закладу “Роздільнянська центральна районна лікарня” ;

- Романенко Алла Вакіфівна - медичну сестру дерматологічного кабінету Комунального закладу “Роздільнянська центральна районна лікарня”;

- Свадковська Наталія Георгіївна - лікаря кабінету “Довіра” поліклініки Комунального закладу “Роздільнянська центральна районна лікарня”;

- Тернова Іраїда Вікторівна - медичну сестру педіатричного відділення Комунального закладу Роздільнянська центральна районна лікарня”;

- Чебану Ірина Іванівна - лікаря фтизіатра Комунального закладу “Роздільнянська центральна районна лікарня”;

- Шведа Альона Вікторівна - старшу медичну сестру інфекційного відділення Комунального закладу “Роздільнянська центральна районна лікарня”;

- Арутюнан Айкуя Саргісівна - медичну сестру загальної практики – сімейної  медицини Роздільнянської амбулаторії сімейної медици Комунального закладу спільної власності територіальних громад «Роздільнянський районний Центр первинної медико – санітарної допомоги»;

- Косова Олена Борисівна - медичну сестру загальної практики – сімейної  медицини Комунального закладу спільної власності територіальних громад «Роздільнянський районний Центр первинної медико – санітарної допомоги”;

- Кирпиченко Контянтин Петрович - головного лікаря Комунального закладу спільної власності територіальних громад «Роздільнянський районний Центр первинної медико – санітарної допомоги;

- Полякіна Олена Євгенівна - медичного статиста Комунального закладу спільної власності територіальних громад «Роздільнянський районний Центр первинної медико – санітарної допомоги”;

- Цуркан Тетяна Василівна - завідувача фельдшерським пунктом , медичну сестру загальної практики – сімейної  медицини Комунального закладу спільної власності територіальних громад «Роздільнянський районний Центр первинної медико – санітарної

допомоги”.

 

000DSCN9812

 

 

Read more

Вівторок, 13 Червень 2017

Освіта Щодо підготовки до нового навчального року

Освіта

Щодо підготовки до нового навчального року

Завершився навчальний рік. Діти вже насолоджуються літніми канікулами та відпочивають від домашніх завдань та занять. А ось очільникам району та адміністраціям шкіл відпочивати ще зарано, адже необхідно провести підготовку закладів до нового навчального року. Саме з цією метою головою районної ради Ф.В. Сігалом була скликана нарада, за участю директорів шкіл, голів батьківських комітетів та причетних керівників організацій району.


0001 copy_copy_copy


На початку Фелікс Володимирович привітав усіх із завершенням навчального року, а директорам Новоукраїнської, Буцинівської, Кучурганської, Болгарської, Лиманської № 2 та Кам’янської ЗОШ за самовіддану працю, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління, високу професійну майстерність та за підсумками 2016-2017 навчального року оголосив подяку від районної ради.


0002 copy


Кожен із присутніх мав змогу озвучити наболілі проблеми, які спіткають учбові заклади. Йшлося про необхідність провести технічний огляд шкільних автобусів, про підвезення дітей, полагодження системи опалення, заміни вікон, ремонту покрівель тощо.


0003 copy


Голова райради Ф.В. Сігал зауважив, що озвучені проблемні питання поступово вирішуватимуться, в залежності від їх нагальності. Керівник апарату районної ради О.В. Тегляєва ознайомила присутніх з переліком об’єктів, на ремонт яких протягом першого півріччя вже виділені кошти із районного бюджету. За допомогою звертатимуться також і до депутатів обласної ради. Окремо, Фелікс Володимирович подякував представникам батьківських комітетів за сприяння у проведенні ремонтних робіт приміщень, покращення матеріально-технічної бази класів. Адже проблемних питань чимало, а ось можливостей для їх вирішення за рахунок бюджетних коштів не завжди вистачає.


0004


Наприкінці засідання виступила головний спеціаліст відділу у справах майна виконкому райради О.М. Шершень, яка довела до відома присутніх інформацію з окремих питань фінансово-господарської діяльності загальноосвітніх закладів району за результатами перевірки робочої групи. До складу групи увійшли депутати та працівники виконкому райради, райдержадміністрації та КУСВТГРР «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів та установ освіти». Метою створення групи, окрім інших питань, було виявлення організації та якості харчування учнів у школах. Цього навчального року, за ініціативи районної ради та сприяння голів органів місцевого самоврядування, вдалося підвищити вартість харчування учнів 1-4 класів з 5 до 6 грн на добу. Звісно, ця сума невелика, водночас, потребує передбачення додаткових коштів у місцевих бюджетах. Головне, щоб ці кошти йшли за призначенням – на харчування дітей, а не комусь у кишеню. За результатами перевірки було встановлено низку порушень (зокрема, зменшення порцій, сумнівна якість продуктів тощо). Голова районної ради Сігал Ф.В. наголосив присутнім що за кожними порушеннями будуть вжиті відповідні заходи.


0005

Read more

Понеділок, 12 Червень 2017

Цього року Міжнародний день захисту дітей у нашому місті видався багатим на цікаві, розважальні заходи для юних роздільнянців, які проходили впродовж всього дня.

Цього року Міжнародний день захисту дітей у нашому місті видався багатим на цікаві, розважальні заходи для юних роздільнянців, які проходили впродовж всього дня.


000IMG 0134


З самого ранку хлопчики та дівчатка традиційно відвідали площу біля районного Палацу культури, де взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті. Досить швидко площу прикрасили чудові роботи на різноманітну тематику, по-дитячому добру, сповнену мрій і теплих почуттів. Оцінювало роботи компетентне журі, якому довелося непросто. Адже дітлахи постаралися і проявили творчість та креативність.


0001 IMG 9770


У ході заходу з вітальним словом виступили голова районної ради Ф.В. Сігал, які побажали дітям миру, добра, здоров’я та щасливого, яскравого на спогади дитинства.

В ході концертної частини голова районної ради Ф.В. Сігал відзначив грамотами кращих вихованців Школи мистецтв.000GEDC0084

 

 

 

В цей же день у Роздільній відбувся ще один знаковий захід - відкриття Всеукраїнських зональних змагань з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Соса-Соlа».


000GEDC0119


Участь у змаганнях взяли команди ЗОШ №5  
м. Енергодар (Запорізька область), НВК № 3 м. Яготин (Київська область) та НВК №1 м. Роздільна (Одеська область), які стали переможцями Всеукраїнських змагань у віковій категорії 14 років.

Привітати юних спортсменів прийшов голова районної ради Ф.В. Сігал, який побажав гідно виступити та продемонструвати усі свої навички.

До програми  входили змагання з елементів техніки гри у футбол, а саме: жонглювання, удари на дальність, удари на точність тощо. За результатами проведених змагань були визначені переможці. Так, першою стала команда ЗОШ №5  м. Енергодар (Запорізька область), другою - НВК №1 м. Роздільна (Одеська область), третьою – НВК №3 м. Яготин (Київська область).


0002 IMG 9750


Після нагородження учасників турніру, капітан команди НВК №1 м. Роздільна, тренером якої є В.І. Щур, вручив голові районної ради Ф.В. Сігалу подяку за всебічне сприяння та підтримку юних спортсменів. 

 

Саме, 1 червня на центральній алеї міського парку з 11.00 збиралися дітки з батьками різних вікових категорій. Пізнавально-розважальна гра була розрахована на дітей віком від 4 до 13 років. У програмі брав участь ведмедик Гошка, який з дітьми мандрував країною здоров’я. Всі учасники були поділені на вікові групи й команди по 10-12 осіб. Окремо працював майданчик для дітей віком від 3 років та їх батьків, де розкривалися секрети здоров’я в доступній формі для дітей цього віку. Для батьків на кожній станції стояв стенд з інформацією про один з принципів здорового способу життя. У заході взяли участь 285 дітей міста та району.

 

 

000GEDC0132 

 

Ввечері на центральній площі відбувся прекрасний концерт. організований Центром творчості дітей та учнівської молоді, під керівництвом А.Є. Берш. Площа заповнилася роздільнянцями та гостями міста, більшість з яких – діти різного віку. Було безліч цікавих номерів, різнобарвних костюмів, привітань та подарунків.


000GEDC0142


Від депутатського корпусу районної ради та від себе особисто поздоровив зі святом, яке об’єднує багато держав, багато народів – святом дитинства, посмішок, надій, голова районної ради Ф.В. Сігал. Фелікс Володимирович зазначив, що незважаючи на непростий час, депутатському корпусу вдалося зберегти всі навчальні заклади міста та району та утримувати їх. Відповідно до розпорядження голови районної ради, за високу професійну майстерність, невтомний творчий пошук, значний особистий внесок у розвиток українського мистецтва та збереження національної культури та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей грамоти районної ради її голова вручив творчим колективам ЦТДУМ та Школи мистецтв.


000IMG 0061


Святковий концерт ще довго розважав публіку. Хочеться подякувати, в першу чергу, творчим колективам ЦТДУМ, а також Школи мистецтв, Палацу культури, дошкільних навчальних закладів міста за прекрасний настрій, який вони дарували всім присутнім протягом всього вечора.


0003 IMG 0099


000IMG 0114

Read more

02 червня 2017 року об 10.00 відбулась робоча нарада з місцевими головами Роздільнянського району


000220170602 100800_copy


02 червня 2017 року об 10.00 відбулась робоча нарада з місцевими головами Роздільнянського району. До розгляду на нараду були запропоновані наступні питання порядку денного:

1. Про забезпечення ринку праці в Роздільнянському районі Степанівським міжшкільним навчально – виробничим комбінатом та Державним навчальним закладом «Лиманським професійним аграрним ліцей».

Доповідач: Сігал Фелікс Володимирович, голова Роздільнянської районної ради

Співдоповідач: Тенінгольц Сергій Якович, директор ДНЗ «Лиманський професійний аграрний ліцей».

 

2. Про делегування коштів з місцевих бюджетів на проведення ремонту районного Палацу культури.

Доповідач: Сігал Фелікс Володимирович, голова Роздільнянської районної ради

 

3.Про підготовку загальноосвітніх закладів району до навчального року 2017 – 2018 років.

Доповідач: Сухий Микола Дмитрович, в. о. директора комунальної установи  спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти».

                                                    

4.Про безпеку дітей Роздільнянського району в літній оздоровчий період 2017 року.

Доповідач: Почтаренко Лариса Миколаївна, заступник головного лікаря з охорони материнства та дитинства.

 

5.Про попередній аналіз флюорографічних обстежень населення Роздільнянського району в розрізі місцевих рад.

Доповідач: Свадковський Григорій Володимирович, заступник головного лікаря КЗ СВТГРР «Роздільнянський районний Центр первино медико – санітарної допомоги»

 

            Голова районної ради Ф.В. Сігал роз’яснив присутнім ситуацію, що склалась з ринком праці в Роздільнянському районі Степанівським міжшкільним навчально – виробничим комбінатом та Державним навчальним закладом «Лиманським професійним аграрним ліцей». Справа в тому, що у зв’язку з реорганізацією професійно – технічної системи і освіти в цілому внесені зміни щодо підготовки робітничих кадрів. Державне замовлення на підготовку кадрів скасовано і передано на замовлення кадрів по регіонах, тому на даний час регіони самі визначають кількість набору учнів у ліцей та за якими професіями. Так, з метою довготривалого планування роботи зазначеного закладу, надання ним послуг із професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів присутнім було запропоновано надати пропозиції щодо потреби професій, які є перспективними для забезпечення, у подальшому, підприємств району кадрами.

            Також Фелікс Володимирович з метою покращення розвитку культури в Роздільнянському районі запропонував усім присутнім головам місцевих рад прийняти участь в  спів фінансуванні проведення ремонту районного Палацу культури.

В. о. директора комунальної установи   спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти» Микола Дмитрович Сухой ознайомив присутніх із заходами, які заплановані в період літніх канікул.

Про безпеку дітей Роздільнянського району в літній оздоровчий період 2017 року доповіла Почтаренко Лариса Миколаївна, заступник головного лікаря з охорони материнства та дитинства, звернулась з проханням до всіх голів місцевих рад з приводу безпеки дітей на ігрових майданчиках які знаходяться на території кожної міської, селищної та сільських рад задля уникнення травматизму дітей в літній оздоровчий період.

Заступник головного лікаря КЗ СВТГРР «Роздільнянський районний Центр первино медико – санітарної допомоги» Григорій Володимирович Свадковський повідомив, що з 03 травня 2017 року в Роздільнянському районі працює пересувний флюорограф Одеського протитуберкульозного диспансеру.

 

0001 20170602 112747

 

Станом на 01 червня поточного року флюорографічне обстеження пройшли мешканці 23 сіл району. Загальна кількість складає 2450 осіб. Середня кількість склала 100,6 особи в день, що є відмінним показником.

На сьогоднішній день прочитано 513 ФГ. Виявлено 20 патологій, з них 13 з підозрою на туберкульоз. Один хворий госпіталізований в Одеський протитуберкульозний диспансер.

Хочеться відмітити високу явку жителів Гаївської, Щербанської, Степанівської, Яковлівської, Марківської, Кам’янської, Буцинівської, Кіровської та Виноградарської сільських рад. Найгірша явка було в селі с.Новоукраїнка, с. Понятівка, с. Кучурган, с. Єреміївка.

Read more

31 травня 2017 року о 14.00 за ініціативи голови районної ради Ф.В. Сігала відбулась робоча нарада

31 травня 2017 року о 14.00 за ініціативи голови районної ради Ф.В. Сігала відбулась робоча нарада за участю керівників сільськогосподарських підприємств, представників ВП Одеська дирекція залізничних перевезень», Пат «Одеський консервний завод дитячого харчування». До розгляду на нараду запропоновані наступні питання:

- Про забезпечення ринку праці в Роздільнянському районі Степанівським міжшкільним навчально – виробничим комбінатом та Державним навчальним закладом «Лиманським професійним аграрним ліцей».

            Вів нараду Сергій Миколайович Крилов, заступник голови районної ради, який роз’яснив присутнім, що у зв’язку з реорганізацією професійно – технічної системи і освіти в цілому внесені деякі зміни щодо підготовки робітничих кадрів. Так на сьогоднішній день даний заклад надає послуги з професійного навчання та перепідготовки кадрів, що забезпечують потребу на ринку праці. Державне замовлення на підготовку кадрів скасовано і передано на замовлення кадрів по регіонах, тому на даний час регіони самі визначають кількість набору учнів у ліцей та за якими професіями. З метою довготривалого планування роботи зазначеного закладу, надання ним послуг із професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів присутнім було запропоновано надати пропозиції щодо потреби професій, які є перспективними для забезпечення, у подальшому, підприємств району кадрами. Також, Сергій Миколайович запропонував присутнім розглянути питання про можливість фінансування навчання кадрів, які б в подальшому працювали на цих підприємствах. Присутнім була надана пропозиція звернутись до загальноосвітніх закладів, спільно з із головами органів місцевого самоврядування, із проханням надати пропозиції щодо бажаючих отримати професії даного закладу серед учнівської молоді.

Read more

Календар новин

<< < Червень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30