День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

0001 images copy_copy

Щороку в грудні в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції — людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року.

Чорнобильська аварія й досі залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Вона і зараз впливає на життя мільйонів людей. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії – наших співвітчизників.

Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком Чорнобиля.

Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції. І сьогодні ми вшановуємо подвиг героїв-чорнобильців, низько вклоняємося їх світлій пам'яті. Вони виконали свій обов'язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Хочемо подякувати кожному з вас за виявлені в тяжкий для України час високі людські якості – силу духу, самовідданість і професіоналізм. Сьогоднішнє покоління високо цінує нелегку, кропітку працю ваших колег, які і нині продовжують справу відродження землі, обпаленої радіацією.

Від щирого серця бажаємо усім доброго здоров'я, щастя та благополуччя.

А загиблим ліквідаторам наслідків Чорнобиля вічна пам'ять.

День місцевого самоврядування

0001 unnamed copy

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Цей день стоїть в ряду дат, пов'язаних із здобуттям Україною незалежності, розбудовою власної державності та демократії. Він об'єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право: брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади. Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашого району.

Шановні колеги! Ваша праця дуже відповідальна, почесна і потрібна людям, ваш високий професіоналізм, справжня турбота про права та інтереси людей слугують запорукою соціальної справедливості, сприяють стабілізації життя нашого краю.

Тому усім причетним до цього свята, хочеться подякувати за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю.

Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави.

Хай щира людська вдячність та повага будуть вам нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

Міцного вам здоров'я, щастя, оптимізму, мужності та нових професійних здобутків.

З міжнародним днем лікаря

001likar

Привітання з Днем Соборності України!

Щиро вітаємо усіх Вас з Днем Cоборності України!

Українці протягом століть мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб усі етнічні землі, в різні часи поділені між різними імперіями, нарешті об’єдналися в єдине ціле.

Акт злуки двох держав: Українська Народна Республіка і Західно – Українська Народна республіка, урочисто проголошений 22 січня 1919 року в Києві на Софійському майдані, ми вшановуємо як День Соборності України.

Тема соборності, єдності нашого народу знову актуальна як ніколи. Протягом останніх років десятки тисяч воїнів, сотні тисяч волонтерів, мільйони й мільйони громадян піднялися на захист єдності й територіальної цілісності України. Ще ніколи День Соборності не був таким великим, вистражданим і заслуженим святом, як в останні роки.

Соборність України – це святий і неперехідний символ єднання нації. У нас одна країна і єдиним є прагнення зробити наші міста та села на Заході і Сході, їх мешканців щасливими та заможними. Адже всіх нас згуртовує в єдиний народ наша Батьківщина – незалежна Україна.

Дозвольте побажати усім Вам здоров’я та благополуччя, миру й добробуту, мудрості і чуття єдиної родини.

Нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас у всіх справах, у розбудові соборної демократичної України! Бо у єдності – наша сила!

Зі святом вас, дорогі!

 

З Днем Соборності !

 

Слава Україні!

Рішення, прийняті на пленарному засіданні 1-ої сесії Роздільнянської районної ради восьмого скликання 24 листопада 2020 року

Рішення, прийняті на пленарному засіданні 1-ої сесії Роздільнянської районної ради восьмого скликання 24 листопада 2020 року

 

Рішення №1-VIII від 24 листопада 2020 року "Про інформацію голови Роздільнянської районної територіальної виборчої комісії Одеської області про підсумки виборів депутатів Роздільнянської районної ради Одеської області"

 

Рішення №2-VIII від 24 листопада 2020 року "Про утворення тимчасової президії Роздільнянської районної ради Одеської області восьмого скликання"

 

Рішення №3-VIII від 24 листопада 2020 року "Про затвердження Регламенту роботи першої сесії Роздільнянської районної ради Одеської області восьмого скликання"

 

Рішення №4-VIII від 24 листопада 2020 року "Про утворення лічильної комісії Роздільнянської районної ради Одеської області восьмого скликання для проведення таємного голосування"

 

Рішення №5-VIII від 24 листопада 2020 року "Про обрання голови Роздільнянської районної ради Одеської області восьмого скликання"

 

Рішення №6-VIII від 24 листопада 2020 року "Про звільнення Бакланова Віктора Васильовича з посади директора комунального підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнатеплокомуненерго»"

 

Рішення №7-VIII від 24 листопада 2020 року "Про обрання заступника голови Роздільнянської районної ради Одеської області восьмого скликання"

 

Рішення №8-VIII від 24 листопада 2020 року "Про ранг посадової особи місцевого самоврядування голови Роздільнянської районної ради Одеської області восьмого скликання"

 

Рішення №9-VIII від 24 листопада 2020 року "Про ранг посадової особи місцевого самоврядування заступника голови Роздільнянської районної ради Одеської області восьмого скликання"

 

Рішення №10-VIII від 24 листопада 2020 року "Про визначення умов оплати праці голови та заступника голови Роздільнянської районної ради Одеської області восьмого скликання на 2020 рік"

 

Рішення №11-VIII від 24 листопада 2020 року "Про створення робочої групи з питань розробки та підготовки проєктів Регламенту Роздільнянської районної ради Одеської області восьмого скликання та Положення про постійні комісії Роздільнянської районної ради Одеської області восьмого скликання"

Рішення Роздільнянської районної ради восьмого скликання

Рішення Роздільнянської районної ради восьмого скликання 

Рішення, прийняті на пленарному засіданні 45-ої чергової сесії Роздільнянської районної ради сьомого скликання 31 липня 2020 року

Рішення, прийняті на пленарному засіданні 45-ої чергової сесії Роздільнянської районної ради сьомого скликання 31 липня 2020 року

 

Відомість поіменного голосування

 

Рішення №1308-VII від 31 липня 2020 року "Про надання громадянину Колопенюку Михайлу Миколайовичу, _____________, який мешкає за адресою: ________________, одноразової грошової допомоги у сумі 20 000,0 грн., у зв’язку з проведенням післяопераційної реабілітації "

 

Рішення №1309-VII від 31 липня 2020 року "Про внесення змін та доповнень до районної цільової Програми “Доступна медицина” на 2019-2021 роки (в новій редакції), затвердженої рішенням районної ради від 14 лютого 2020 року №1156-VII"

 

Рішення №1310-VII від 31 липня 2020 року "Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району “Роздільнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” на 2020 рік зі змінами"

 

Рішення №1311-VII від 31 липня 2020 року "Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» за ІІ-й квартал 2020 року"

 

Рішення №1312-VII від 31 липня 2020 року "Про внесення змін до районної цільової Програми “Здоров'я” на 2019 – 2023 роки в новій редакції, затвердженої рішенням районної ради від 08 квітня 2020 року № 1255-VIІ"

 

Рішення №1313-VII від 31 липня 2020 року "Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянська центральна районна лікарня» на 2020 рік зі змінами "

 

Рішення №1314-VII від 31 липня 2020 року "Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянська центральна районна лікарня» за ІІ-й квартал 2020 року"

 

Рішення №1315-VII від 31 липня 2020 року "Про внесення змін до Програми енергоефективності Роздільнянського району на 2019 - 2021 роки в новій редакції, затвердженої рішенням районної ради від 14 лютого 2020 року № 1153-VII"

 

Рішення №1316-VII від 31 липня 2020 року "Про внесення змін до районної Програми взаємодії органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування Роздільнянського району на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 14 лютого 2020 року №1154-VII"

 

Рішення №1317-VII від 31 липня 2020 року "Про звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Роздільнянського району за І півріччя 2020 року"

Додаток 1

Додаток 2

 

Рішення №1318-VII від 31 липня 2020 року "Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 24 грудня 2019 року № 1143-VІІ „Про районний бюджет Роздільнянського району на 2020 рік”

Додатки

 

Рішення №1319-VII від 31 липня 2020 року "Про затвердження районної Програми розвитку туризму в Роздільнянському районі на 2018-2020 роки в новій редакції "

 

Рішення №1320-VII від 31 липня 2020 року "Про затвердження стратегій розвитку закладів загальної середньої освіти Роздільнянської районної ради Одеської області"

 

Рішення №1321-VII від 31 липня 2020 року "Про призначення Кущенка Дмитра Сергійовича на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянська центральна районна лікарня»"

 

Рішення №1322-VII від 31 липня 2020 року "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, закладів спільної власності територіальних громад Роздільнянського району"

 

Рішення №1323-VII від 31 липня 2020 року "Про створення конкурсної комісії по відбору кандидатур на заміщення вакантних посад керівників комунальних підприємств, установ, закладів спільної власності територіальних громад Роздільнянського району"

 

Рішення №1324-VII від 31 липня 2020 року "Про погодження наміру передачі в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, управління яким здійснює Роздільнянська районна рада Одеської області"

 

Рішення №1325-VII від 31 липня 2020 року "Про уповноваження комунального підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнатеплокомуненерго» виступати орендодавцем нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, яке обліковується на балансі підприємства та загальна площа якого перевищує 400 квадратних метрів"

 

Рішення №1326-VII від 31 липня 2020 року "Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, управління якими здійснює Роздільнянська районна рада Одеської області, які підлягають приватизації в 2020 році"

 

Рішення №1327-VII від 31 липня 2020 року "Про передачу в господарське відання нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, управління яким здійснює Роздільнянська районна рада Одеської області - гаражу, що знаходиться за адресою: вул. 1-го Травня, 1, м. Роздільна Одеської області, комунальному підприємству спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнатеплокомуненерго»"

 

Рішення №1328-VII від 31 липня 2020 року "Про затвердження додаткової угоди до договору, затвердженого рішенням районної ради від 14 липня 2017 року №458-VІІ, про розірвання додаткової угоди, затвердженої рішенням районної ради від 14 лютого 2020 року №1183-VII, до договору на відшкодування витрат на утримання індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна та надання комунальних послуг балансоутримувачу - Роздільнянській районній раді орендарем - Роздільнянською районною державною адміністрацією, загальною площею 364,30 кв.м, розміщене за адресою: м. Роздільна, вул. Незалежності (Свердлова), 9, на першому та другому поверхах адміністративної будівлі, що знаходиться на балансі Роздільнянської районної ради, між Роздільнянською районною радою та Роздільнянською районною державною адміністрацією"

 

Рішення №1329-VII від 31 липня 2020 року "Про затвердження додаткової угоди до договору на відшкодування витрат на утримання індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна та надання комунальних послуг балансоутримувачу - Роздільнянській районній раді орендарем - Роздільнянською районною державною адміністрацією, загальною площею 364,30 кв.м, розміщене за адресою: м. Роздільна, вул. Незалежності (Свердлова), 9, на першому та другому поверхах адміністративної будівлі, що знаходиться на балансі Роздільнянської районної ради, між Роздільнянською районною радою та Роздільнянською районною державною адміністрацією, затвердженого рішенням районної ради від 14 липня 2017 року №458-VІІ"

Рішення, прийняті на пленарному засіданні 44-ої позачергової сесії Роздільнянської районної ради сьомого скликання 02 липня 2020 року

Рішення, прийняті на пленарному засіданні 44-ої позачергової сесії Роздільнянської районної ради сьомого скликання 02 липня 2020 року

 

Відомість поіменного голосування

 

Рішення №1287-VII від 02 липня 2020 року "Про надання гр. Платікі Ользі Володимирівні, _____________________, яка мешкає за адресою: ____________________, одноразової грошової допомоги у сумі 50 000,0 грн. на лікування хворої дитини Платіки Єгора Олександровича, ___________________ (гострий лимфобласний лекоз, Т клітинний гострий період, ФАБ-варіант 2 1.2. Код (С-91.0)) "

 

Рішення №1288-VII від 02 липня 2020 року "Про затвердження Положення про уповноважену особу (осіб), Порядків з організації та проведення процедур закупівель/ спрощених закупівель Роздільнянської районної ради та виконавчого апарату Роздільнянської районної ради"

 

Рішення №1289-VII від 02 липня 2020 року "Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2019 року №1114-VIII «Про затвердження структури, чисельності, витрат на утримання та оплату праці працівників виконавчого апарату та працівників Роздільнянської районної ради на 2020 рік»"

 

Рішення №1290-VII від 02 липня 2020 року "Про затвердження розпоряджень заступника голови Роздільнянської районної ради Одеської області, прийнятих в міжсесійний період"

 

Рішення №1291-VII від 02 липня 2020 року "Про внесення змін до районної цільової Програми «Здоров'я» на 2019 – 2023 роки в новій редакції, затвердженої рішенням районної ради від 08 квітня 2020 року № 1255-VIІ"

 

Рішення №1292-VII від 02 липня 2020 року "Про внесення змін до районної Програми «Архів – захист історичної пам’яті Роздільнянщини» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 07 жовтня 2016 року №200-VII "

 

Рішення №1293-VII від 02 липня 2020 року "Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 24 грудня 2019 року № 1143-VІІ „Про районний бюджет Роздільнянського району на 2020 рік”

Додатки

 

Рішення №1294-VII від 02 липня 2020 року "Про затвердження районної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки в новій редакції "

 

Рішення №1295-VII від 02 липня 2020 року "Про затвердження районної Програми “Освіта Роздільнянщина” на 2019-2022 роки в новій редакції"

 

Рішення №1296-VII від 02 липня 2020 року "Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту в Роздільнянському районі на 2017-2021 роки в новій редакції"

 

Рішення №1297-VII від 02 липня 2020 року " Про затвердження районної Програми «Культура Роздільнянщини на 2016-2020 роки» в новій редакції"

 

Рішення №1298-VII від 02 липня 2020 року "Про затвердження районної програми відпочинку та оздоровлення дітей району на період 2018 – 2022 роки в новій редакції"

 

Рішення №1299-VII від 02 липня 2020 року "Про затвердження Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Роздільнянської районної ради Одеської області в новій редакції"

 

Рішення №1300-VII від 02 липня 2020 року "Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Роздільнянської районної ради Одеської області в новій редакції"

 

Рішення №1301-VII від 02 липня 2020 року "Про призначення Щепковської Людмили Валеріївни на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Роздільнянської районної ради Одеської області"

 

Рішення №1302-VII від 02 липня 2020 року "Про передачу з балансу Роздільнянської районної ради Одеської області до Степанівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату автомобіля ВАЗ 21074 2008 року випуску"

 

Рішення №1303-VII від 02 липня 2020 року "Про затвердження Акту приймання – передачі основних засобів зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району апарату штучної вентиляції легенів ЮВЕНТ- Т та дефібрилятора – монітора ДКИ-Н-10М «АКСИОН- БЕЛ»!

 

Рішення №1304-VII від 02 липня 2020 року "Про затвердження додаткової угоди до договору оренди приміщення індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, управління яким здійснює районна рада, між Роздільнянською районною радою Одеської області та Роздільнянською районною державною адміністрацією Одеської області, загальною площею 364,30 кв.м, розміщене за адресою: м. Роздільна, вул. Незалежності (Свердлова), 9, на першому та другому поверхах адміністративної будівлі, що знаходиться на балансі Роздільнянської районної ради Одеської області, який затверджений рішенням Роздільнянської районної ради від 14 липня 2017 року №457-VIІ"

 

Рішення №1305-VII від 02 липня 2020 року "Про затвердження додаткової угоди до договору на відшкодування витрат на утримання індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна та надання комунальних послуг балансоутримувачу – Роздільнянській районній раді Одеської області орендарем - Роздільнянською районною державною адміністрацією Одеської області, загальною площею 364,3 кв.м, розміщене за адресою: м. Роздільна, вул. Незалежності, 9, на першому та другому поверхах адміністративної будівлі, що знаходиться на балансі Роздільнянської районної ради Одеської області, затвердженого рішенням районної ради від 14 липня 2017 року №458-VІІ"

 

Рішення №1306-VII від 02 липня 2020 року "Про звернення депутатів Роздільнянської районної ради до Голови Верховного Cуду України, Генерального прокурора України, Голови Вищої ради правосуддя України, Директора Національного антикорупційного бюро України"

 

Рішення №1307-VII від 02 липня 2020 року "Про надання згоди комунальному підприємству спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнатеплокомуненерго» на внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань в частині доповнення новими видами економічної діяльності"

 

 

Рішення, прийняті на пленарному засіданні 43-ої позачергової сесії Роздільнянської районної ради сьомого скликання 26 травня 2020 року

Рішення, прийняті на пленарному засіданні 43-ої позачергової сесії Роздільнянської районної ради сьомого скликання 26 травня 2020 року


Відомість поіменного голосування


Рішення від 26 травня 2020 року №1268-VII "Про внесення змін до районної Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Роздільнянського району на 2018 - 2021 роки (в новій редакції)», затвердженої рішенням районної ради від 21 грудня 2019 року №1120- VII"


Рішення від 26 травня 2020 року №1269-VII "Про внесення змін та доповнень до районної цільової Програми “Доступна медицина” на 2019-2021 роки (в новій редакції), затвердженої рішенням Роздільнянської районної ради від 14 лютого 2020 року №1156-VII"


Рішення від 26травня 2020 року №1270-VII "Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік зі змінами"


Рішення від 26 травня 2020 року №1271-VII "Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» за 1 квартал 2020 року"


Рішення від 26 травня 2020 року №1272-VII "Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянська центральна районна лікарня» за 1 квартал 2020 року"


Рішення від 26 травня 2020 року №1273-VII "Про звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Роздільнянського району за І квартал 2020 року"

Додаток 1

Додаток 2


Рішення від 26 травня 2020 року №1274-VII "Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 24 грудня 2019 року № 1143-VІІ „Про районний бюджет Роздільнянського району на 2020 рік”

Додатки


Рішення від 26 травня 2020 року №1275-VII "Про інформацію керівника Роздільнянської місцевої прокуратури Одеської області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Роздільнянського району за 2019 рік"


Рішення від 26 травня 2020 року №1276-VII "Про затвердження розпоряджень заступника голови Роздільнянської районної ради Одеської області, прийнятих в міжсесійний період"


Рішення від 26 травня 2020 року №1277-VII "Про втрату чинності рішень Роздільнянської районної ради Одеської області"


Рішення від 26 травня 2020 року №1278-VII "Про погодження наміру передачі майна в оренду, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, управління яким здійснює Роздільнянська районна рада Одеської області"


Рішення від 26 травня 2020 року №1279-VII "Про затвердження Переліку другого типу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, управління якими здійснює Роздільнянська районна рада Одеської області, які підлягають передачі в оренду в 2020 році без проведення аукціону, в новій редакції"


Рішення від 26 травня 2020 року №1280-VII "Про оголошення повторного проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянська центральна районна лікарня»"


Рішення від 26 травня 2020 року №1281-VII "Про продовження терміну дії контракту з директором комунального закладу спільної власності територіальних громад Роздільнянського району стадіон «Спартак» Заєцем Валерієм Сергійовичем"


Рішення від 26 травня 2020 року №1282-VII "Про надання згоди на безоплатну передачу малоцінних та швидкозношуваних предметів – піжам в кількості 70 штук з балансу комунального некомерційного підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» на баланс комунального некомерційного підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянська центральна районна лікарня»"


Рішення від 26 травня 2020 року №1283-VII "Про запровадження заходів з підтримки суб’єктів господарювання у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)"


Рішення від 26 травня 2020 року №1284-VII "Про Звіт керівника комунального підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнатеплокомуненерго» щодо результатів фінансової та господарської діяльності за 2019 рік"


Рішення від 26 травня 2020 року №1285-VII "Про Звіт керівника комунальної установи спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти» щодо результатів фінансової та господарської діяльності за 2019 рік"


Рішення від 26 травня 2020 року №1286-VII "Про затвердження Проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області"Рішення, прийняті на позачерговому пленарному засіданні 42-ої сесії Роздільнянської районної ради сьомого скликання 08 квітня 2020 року

Рішення, прийняті на позачерговому пленарному засіданні 42-ої сесії Роздільнянської районної ради сьомого скликання 08 квітня 2020 року 

 

Рішення від 08 квітня 2020 року №1255-VII "Про затвердження районної цільової Програми «Здоров’я» на 2019 - 2023 роки в новій редакції"

 

Рішення від 08 квітня 2020 року №1256-VII "Про внесення змін та доповнень до районної цільової Програми “Доступна медицина” на 2019-2021 роки (в новій редакції), затвердженої рішенням районної ради від 14 лютого 2020 року №1156-VII"

 

Рішення від 08 квітня 2020 року №1257-VII "Про внесення доповнень до Регламенту Роздільнянської районної ради сьомого скликання в новій редакції, затвердженого рішенням Роздільнянської районної ради від 28 березня 2018 року №605–VII"

 

Рішення від 08 квітня 2020 року №1258-VII "Про внесення доповнень до Положення про постійні комісії Роздільнянської районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням Роздільнянської районної ради від 18 листопада 2015 року №15–VII "

 

Рішення від 08 квітня 2020 року №1260-VII "Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів закладів охорони здоров’я, що діють в організаційно-правовій формі комунальних некомерційних підприємств та належать до спільної власності територіальних громад міста, селища, сіл Роздільнянського району"

 

Рішення від 08 квітня 2020 року №1261-VII "Про затвердження фінансового плану зі змінами комунального некомерційного підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянська центральна районна лікарня» на 2020 рік"

 

Рішення від 08 квітня 2020 року №1262-VII "Про затвердження Примірної структури та граничної чисельності працівників комунального некомерційного підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянська центральна районна лікарня»"

 

Рішення від 08 квітня 2020 року №1263-VII "Про затвердження фінансового плану зі змінами комунального некомерційного підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік"

 

Рішення від 08 квітня 2020 року №1264-VII "Про погодження наміру передачі в оренду штучної злітно-посадкової смуги, загальною площею 200000,00 кв.м., що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, управління якою здійснює Роздільнянська районна рада Одеської області, яка знаходяться на балансі комунального підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Лиманське» та розміщена за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, сел. Лиманське, вул. Гагаріна, 49"

 

Рішення від 08 квітня 2020 року №1265-VII "Про затвердження Переліку другого типу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, управління якими здійснює Роздільнянська районна рада Одеської області, які підлягають передачі в оренду в 2020 році без проведення аукціону, в новій редакції"

 

Рішення від 08 квітня 2020 року №1266-VII "Про затвердження договору оренди частини адміністративної будівлі з господарськими приміщеннями, загальною площею 204,15 кв.м. та прилеглої території, площею 406,84 кв.м., що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, управління якими здійснює Роздільнянська районна рада Одеської області, які знаходяться на балансі Роздільнянської районної ради Одеської області та розміщені за адресою: Одеська область, м. Роздільна, вул. Привокзальна, 2, між Роздільнянською районною радою Одеської області та Управлінням Служби безпеки України в Одеській області"

 

Рішення від 08 квітня 2020 року №1267-VII "Про внесення змін до районної програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Роздільнянського району на 2018 – 2021 роки, затвердженої рішенням районної ради 21 грудня 2019 року №1120-VII"

Рішення, прийняті на пленарному засіданні 41-ої позачергової сесії Роздільнянської районної ради сьомого скликання 11 березня 2020 року

Рішення, прийняті на пленарному засіданні 41-ої позачергової сесії Роздільнянської районної ради сьомого скликання 11 березня 2020 року

 

Відомість поіменного голосування

 

Рішення №1241-VII від 11 березня 2020 року "Про затвердження розпорядження заступника голови Роздільнянської районної ради Одеської області, прийнятого в міжсесійний період"

 

Рішення №1242-VII від 11 березня 2020 року "Про звіт про виконання районної комплексної Програми «Безпечна Роздільнянщина» за 2019 рік"

Додаток

 

Рішення №1243-VII від 11 березня 2020 року "Про затвердження районної комплексної Програми «Безпечна Роздільнянщина» на 2020 рік"

Програма, додаток №1, додаток №2

додаток №3

 

Рішення №1245-VII выд 11 березня 2020 року "Про Звіт керівника комунального закладу спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Централізована бібліотечна система Роздільнянського району» щодо результатів фінансової та господарської діяльності за 2019 рік"

 

Рішення №1246-VII від 11 березня 2020 року "Про погодження штатного розпису комунального некомерційного підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянська центральна районна лікарня» на 2020 рік"

 

Рішення №1247-VII від 11 березня 2020 року "Про затвердження Статуту районного комунального закладу «Лиманська дитяча музична школа» в новій редакції"

Додаток

 

Рішення №1248-VII від 11 березня 2020 року "Про затвердження Статуту районного комунального закладу «Роздільнянський районний народний історико – краєзнавчий музей» в новій редакції"

Додаток

 

Рішення №1249-VII від 11 березня 2020 року "Про затвердження Статуту районного комунального закладу «Роздільнянський районний палац культури» в новій редакції"

Додаток

 

Рішення №1250-VII від 11 березня 2020 року "Про затвердження Статуту районного комунального закладу «Роздільнянська школа мистецтв» в новій редакції"

Додаток

 

Рішення №1251-VII від 11 березня 2020 року "Про затвердження Статуту комунального закладу спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Централізована бібліотечна система Роздільнянського району» в новій редакції"

Додаток

 

Рішення №1252-VII від 11 березня 2020 року "Про затвердження персонального складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянська центральна районна лікарня»"

 

Рішення №1253-VII від 11 березня 2020 року "Про намір передачі в оренду частини адміністративної будівлі з господарськими приміщеннями загальною площею 204,15 кв.м. та прилеглої території площею 406,84 кв.м., що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, управління якими здійснює Роздільнянська районна рада Одеської області, які знаходяться на балансі Роздільнянської районної ради Одеської області та розміщені за адресою: Одеська область, м.Роздільна, вул.Привокзальна, 2"

 

Рішення №1254-VII від 11 березня 2020 року "Про затвердження Переліку другого типу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, управління якими здійснює Роздільнянська районна рада Одеської області, які підлягають передачі в оренду в 2020 році без проведення аукціону"

Додаток

Відбулась новорічна дитяча вистава «Лускунчик» за сприянням заступника голови районної ради Сергія Миколайовича Крилова

Напередодні новорічних свят 24 грудня 2019 року о 12.00 годині в Одеському Національному Академічному театрі Опери та Балету під патронатом голови Одеської обласної ради відбулась новорічна дитяча вистава «Лускунчик» за сприянням заступника голови районної ради Сергія Миколайовича Крилова. Серед запрошених дітей були також маленькі мешканці  Роздільнянського району.

0001 фото

4 грудня з нагоди Дня місцевого самоврядування у фойє районного Палацу культури відбулись урочистості

4 грудня з нагоди Дня місцевого самоврядування у фойє районного Палацу культури відбулись урочистості, в яких взяли участь представники органів місцевого самоврядування міста та району. За  сумлінну плідну  працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок  у розбудову  місцевого самоврядування, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування багатьох в цей день відзначили почесними  грамотами.

000 DSCN0063

 

0001 DSCN0035

08 листопада 2019 року в фойє Роздільнянського районного Палацу культури відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

08 листопада 2019 року в фойє Роздільнянського районного Палацу культури відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. У ході концертної частини  з вітальним словом виступив заступник  голови районної ради С.М. Крилов. Сергій Миколайович відзначив грамотами кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва

Календар новин

<< < Січень 2022 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31