01 лютого поточного року під головуванням голови районної ради Ф.В. Сігала

 

0001 n

01 лютого поточного року під головуванням голови районної ради Ф.В. Сігала в актовій залі Роздільнянського НВК школі-гімназії №1 відбулася робоча нарада, за участю культпрацівників району, а саме: працівників Будинків культури, бібліотекарів і колективів Роздільнянської школи мистецтв та Лиманської музичної школи.

Фелікс Володимирович зауважив, що сьогодні культура відіграє важливу роль у житті людини і суспільства, адже саме вона робить людину особливою. А для того, щоб люди, які несуть культуру в маси, відчували себе комфортно, необхідно створити їм відповідні умови.

З цією метою і була скликана робоча нарада, щоб виявити стан справ на об’єктах культури нашого району, а також намітити план роботи на найближчу перспективу, з подальшим включенням їх до програми «Культура Роздільнянщини на 2016 – 2020 роки».

Перед присутніми виступили Олена Іванівна Колопенюк, директор КП СВТГРР «Централізована бібліотечна система», Юрій Володимирович Ніколаєв, директор районного комунального закладу «Роздільнянський районний палац культури» та Роман Володимирович Гімбра, директор районного комунального закладу «Роздільнянська школа мистецтв» кожен з них озвучив скільки було виділено коштів з районного бюджету для вирішення тих чи інших проблем. А зроблено за ці три роки немало.

            Так, були виділені кошти на електропостачання Щербанської та Степової сільских бібліотек, замінений газовий котел у Центральній районній бібліотеці, замінені вікна на енергозберігаючі в районній дитячій бібліотеці, придбаний ноутбук для Павлівської бібліотеки тощо.

            Не менш було зроблено для Будинків культури району. Так, у районному Палаці культури було замінено вікна, проведено поточний ремонт хорового класу, придбані мати, крісла шафи, двері. Крім того, проведені поточні ремонти в Новоукраїнському, Кошарському, Кучурганському, Калантаївському будинках культури, Бурдівському СК. Відкритим все ще залишається питання ремонту великої зали районного Палацу культури, після проведення чергової тендерної процедури роботи будуть продовженні.

            Роздільнянська школа мистецтв за вказаний період поповнила фонд музичних інструментів, придбано акустичну систему. В 2018 році було оновлено фасад школи та проведено частковий ремонт опалення.

Всі перераховані досягнення не виключають того факту, що є ще чимала кількість проблем, які треба вирішувати. І їх також озвучили керівники комунальних установ, згодом вони будуть включені до програми «Культура Роздільнянщини на 2016 – 2020 роки». Наприкінці наради Фелікс Володимирович наголосив, що всі проблеми вирішити одразу не вдасться, але поступово, враховуючи пріоритетність, ми реалізуємо надані пропозиції. Програма «Культура Роздільнящини на 2016 – 2020 роки» - це не лише культурно – просвітницька робота, а й платформа з фінансовим підґрунтям, з метою покращення матеріально – технічної бази закладів культури району.

 

0002 copy_copy

Календар новин

<< < Січень 2022 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31