Міжнародний день захисту дітей

ЦЬого року Міжнародний день захисту дітей у нашому місті видався багатим на цікаві, розважальні заходи для юних роздільнянців, які проходили впродовж всього дня.

З самого ранку хлопчики та дівчатка традиційно відвідали площу біля районного Палацу культури, де взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті. Досить швидко площу прикрасили чудові роботи на різноманітну тематику, по-дитячому добру, сповнену мрій і теплих почуттів. Оцінювало роботи компетентне журі, якому довелося непросто. Адже дітлахи постаралися і проявили творчість та креативність.

Після того, як юні художники завершили малювати, на сцені розпочався концерт за участю вихованців районного Палацу культури та Школи мистецтв м. Роздільна, які своїми танцювальними, акробатичними, співочими талантами вразили публіку і подарували чудовий, позитивний настрій. Юні глядачі підтанцьовували і гучно аплодували виступаючим.

У ході заходу з вітальним словом виступили голова районної ради Ф.В. Сігал, голова райдержадміністрації Н.В. Бараненко, міський голова В.О. Шовкалюк, які побажали дітям миру, добра, здоров’я та щасливого, яскравого на спогади дитинства.

В ході концертної частини подарунками нагородили переможців та призерів конкурсу малюнків на асфальті, які вручала голова РДА
Н.В. Бараненко. Голова районної ради Ф.В. Сігал відзначив грамотами кращих вихованців комунального закладу «Роздільнянська школи мистецтв», комунального закладу «Роздільнянська дитячо - юнацька спортивна школа» та районного Палацу культури.

дз1 1

Також в Роздільнянській дитячо – юнацькій спортивній школі відбулось спортивне свято серед вихованців комунального закладу приуроченого Дню захисту дітей де Фелікс Володимирович нагородив всіх дітей зазначеного свята заохочувальними призами.


дз4

   ВВечері на центральній площі відбувся прекрасний концерт. Площа заповнилася роздільнянцями та гостями міста, більшість з яких – діти різного віку. Було безліч цікавих номерів, різнобарвних костюмів, привітань та подарунків.

Міський голова В.О. Шовкалюк, вітаючи дітей та їх батьків, дякуючи керівникам закладів, педагогам, художнім керівникам за виховання підростаючого покоління.

З вітальними словами до присутніх звернулася голова райдержадміністрації Н.В. Бараненко, яка привітала дітей, зазначивши, що саме від того, наскільки будуть щасливі їх посмішки, наскільки впевнено вони будуть крокувати по життю, залежить майбутнє Роздільнянщини, нашої країни, нашої планети…

Від депутатського корпусу районної ради та від себе особисто поздоровив зі святом, яке об’єднує багато держав, багато народів – святом дитинства, посмішок, надій, голова районної ради Ф.В. Сігал. Фелікс Володимирович зазначив, що незважаючи на непростий час, депутатському корпусу вдалося зберегти всі навчальні заклади міста та району та утримувати їх. Відповідно до розпорядження голови районної ради, за високу професійну майстерність, невтомний творчий пошук, значний особистий внесок у розвиток українського мистецтва та збереження національної культури та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей грамоти районної ради її голова вручив творчим колективам ЦТДУМ та Школи мистецтв також Фелікс Володимирович вручив сертифікат на придбання аудіо техніки Центру творчості дітей та учнівської молоді на чолі з А.Є. Берш.

Календар новин

<< < Січень 2022 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31