06 квітня 2018 року о 10.00 відбулась робоча нарада з місцевими головами Роздільнянського району

06 квітня 2018 року о 10.00 відбулась робоча нарада з місцевими головами Роздільнянського району. До розгляду на нараду були запропоновані наступні питання порядку денного:

  1. Про реалізацію районної цільової Програми «Здоров’я» в частині забезпечення необхідними медичними сумками амбулаторій загальної практики сімейної медицини та ФАПів в Роздільнянському районі.

Доповідач: Коснтянтин Петрович Кирпиченко, головний лікар КЗ СВТГРР «Роздільнянський районний Центр первино медико – санітарної допомоги».

  1. Про реалізацію районної комплексної Програми «Безпечна Роздільнянщина» в частині встановлення камер - відеоспостереження на територіях місцевих рад Роздільнянського району.

Доповідач: Луб Павло Миколайович, директор ООО "ЛИМАНЕТ" ( LIMANET )

  1. Про делегування коштів на цільову Програму мобілізаційної підготовки та мобілізації військовозобов’язаних Роздільнянського району та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2017 – 2018 роки.

Доповідач: Олег Іванович Номеровський, військовий комісар Роздільнянського військового комісаріату, полковник.

Першим питанням порядку денного про реалізацію районної цільової Програми «Здоров’я» в частині забезпечення необхідними медичними сумками амбулаторій загальної практики сімейної медицини та ФАПів в Роздільнянському районі. Головою районної ради було озвучено, що більшість місцевих рад вже делегували кошти на придбання медичних сумок амбулаторій загальної практики сімейної медицини та ФАПів, але ще є місцеві ради які розглядають дане питання і найближчим часом вирішать дане питання.

В рамках обговорення зазначеного питання головою районної ради було запропоновано місцевим радам розглянути питання можливості делегування коштів до районного бюджету, для закупівлі медичних сумок та укомплектування їх.

Крім цього, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги К.П. Кирпиченко порушив питання щодо реорганізації Комунального закладу спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний Центр первинної медико – санітарної допомоги». Він зауважив, що реорганізація проводиться в зв’язку з ухвалою Верховною Радою України законопроекту та на основі медичних рекомендацій з питань перетворення закладів охорони здоров’я з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства. Враховуючи той факт, що вищезгадане питання є нагальним Фелікс Володимирович звернувся до голів місцевих рад щодо можливості делегування коштів до районного бюджету для оформлення контрактів та реєстрації пацієнтів з вибраним лікарем Центру первино – медико – санітарної допомоги, необхідного придбання комп’ютерів та обладнати місце роботи лікаря амбулаторії сімейної медицини.

По другому питанню про реалізацію районної комплексної Програми «Безпечна Роздільнянщина» в частині встановлення камер - відеоспостереження на територіях місцевих рад Роздільнянського району доповідав співробітник районного відділу поліції А.С. Устіч, який довів до відома присутніх орієнтовні місця розташування камер відеоспостереження та звернувся до місцевих рад з визначенням остаточного місця розташування.

На нараду також було запрошено директора компанії «Limanet» П.М. Луб, який довів до відома присутніх інформацію про різновиди камер спостереження, їх технічні характеристики. Крім того, головам місцевих рад необхідно визначитись, які саме відеокамери (за технічними характеристиками та, відповідно, вартістю) будуть встановлені.

Також Фелікс Володимирович Сігал, з метою покращення роботи дільничного інспектора, запропонував внести зміни до районної програми «Безпечна Роздільнянщина» в частині делегування коштів місцевих рад до районного бюджету на закупівлю палива, для забезпечення робіт дільничного інспектора.

Голова районної ради звернувся до співробітника Роздільнянського відділу поліції Головного управління національної поліції в Одеській області з проханням зробити відповідні пропозиції та розрахунки до Програми «Безпечна Роздільнянщина» в частині встановлення кількості камер - відеоспостереження та місць їх розташування на територіях місцевих рад Роздільнянського району, особливо в місцях скупчення людей.

З третього питання доповів військовий комісар Роздільнянського військового комісаріату полковник О. І. Номеровський - про делегування коштів на цільову «Програму мобілізаційної підготовки та мобілізації військовозобов’язаних Роздільнянського району та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2017 – 2018 роки».

Голова районної ради запропонував головам місцевих рад щодо можливості делегування коштів в розмірі 2000 грн. на цільову «Програму мобілізаційної підготовки та мобілізації військовозобов’язаних Роздільнянського району та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2017 – 2018 роки».

Календар новин

<< < Січень 2022 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31