ПРО МЕДИЦИНУ, БЕЗПЕКУ ТА ДОШКІЛЬНУ ОСВІТУ

ПРО МЕДИЦИНУ, БЕЗПЕКУ ТА ДОШКІЛЬНУ ОСВІТУ

Минулої п’ятниці у залі засідань районної ради відбулася робоча нарада під керівництвом голови районної ради Ф.В. Сігала, за участю депутатів обласної Одеської обласної ради В.В. Фініка та В.В. Бакланова, керівників комунальних закладів району, депутатів райради та інших запрошених.

Мета зустрічі, як пояснив голова райради Ф.В. Сігал, визначити пріоритетні напрямки та першочергові завдання на найближчий час, адже країна переживає низку реформ, які приведуть до змін у житті наших громадян. Виступили під час цієї наради в.о. директора КУ «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів освіти» М.Д. Сухий, який розповів про потреби навчальних закладів Роздільнянщини у матеріально-технічному забезпеченні.

Заступник головного лікаря з охорони материнства та дитинства Л.М. Поштаренко поінформувала з питання щодо створення госпітальних округів. Як зазначила Лариса Миколаївна для того, аби наша районна лікарня могла бути конкурентоздатною під час визначення центру такого округу потрібно придбати високовартісне медичне обладнання, якого на сьогодні немає. У Великомихайлівській ЦРЛ оснащеність таким обладнанням станом значно вища.

Голова районної ради Ф.В. Сігал наголосив, що будуть вжиті заходи щодо пошуку коштів та інвестицій задля поліпшення матеріальної бази лікарні.

Також присутні обговорили болючі питання закладів культури Роздільнянщини, бібліотек, Терцентру, первинної-медико санітарної допомоги тощо.

Депутат обласної ради В.В. Фінік, який долучився до роботи наприкінці, висловив своє бачення щодо реформ в країні. Крім того, Владислав Васильович звернув увагу на потребу розвитку дошкільної освіти у місті, в тому числі шляхом перепрофілювання шкіл у НВК та відкриття додаткових груп для дошкільнят. Над цим питанням він наразі активно працює, плануючи з цією метою ініціювати передавання одного з об’єктів комунальної власності обласної ради до районної. А ще за його ініціативи та активного сприяння була прийнята програма «Безпечна Одещина», в рамках якої закупили 76 машин для груп швидкого реагування на різноманітні правопорушення. Створення цих груп запропонував начальник ГУ НП в Одеській області, генерал поліції третього рангу Д.В. Головін. За задумом такі групи незабаром мають запрацювати по області. Маршрути виїздів розробляються таким чином, аби доїхати на місце пригоди можна було за 20 хвилин.

-Коли такі групи запрацюють, я очікую на зворотний зв'язок з людьми, аби дізнатися про результати. Вважаю, що для сільської місцевості, якщо за 20 хвилин приїжджатиме група швидкого реагування, буде дуже добре, - підсумував В.В. Фінік.

IMG 20171110_1306391


IMG 20171110_1307041


IMG 20171110_1400141


Календар новин

<< < Січень 2022 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31