21 червня 2017 року відбулося урочисте закриття оздоровчої зміни військово-патріотичного табору “Патріот”

IMG 8988


«Як швидко плине час...» - така думка промайнула в кожного, хто був присутній 21 червня 2017 року на урочистому закритті оздоровчої зміни військово-патріотичного табору “Патріот”.  Протягом двадцяти одного дня 60 юнаків Роздільнянщини під умілим керівництвом наставників пройшли курс військово-патріотичної підготовки. У таборі вони вчилися справжній чоловічій дружбі, взаємовиручці. За цей час хлопці придбали безліч корисних навичок: збирання та розбирання автомата, стрільба з пневматичної зброї, риття окопів, орієнтування на місцевості, прийоми рукопашного бою, знання про військову дисципліну та порядок. За невеликий термін вихователі доклали максимум зусиль, щоб зробити з хлопчаків справжніх чоловіків і захисників Вітчизни, справжніх курсантів...

І ось зміну завершено. На урочисте закриття табору з'їхалися батьки вихованців, їх близькі, друзі і почесні гості – керівники району. Батьки і родичі, що приїхали на закриття табору, не стримували сліз радості. Багато з них навіть не відразу впізнали своїх синів, онуків і братів - на плацу стоять справжні чоловіки, які віддають честь командирові, дружно тримають стройовий крок і пишаються почесним званням «курсант табору “Патріот”.

З привітальними словами та почесними грамотами до курсантів звернулися  голова Роздільнянської районної ради Сігал Фелікс Володимирович, голова Роздільнянської районної державної адміністрації Бараненко Наталія Вікторівна, начальник відділу освіти Красножон Наталія Володимирівна, керівник комунальної установи по обслуговуванню та забезпеченню навчальних закладів району Сухий Микола Дмитрович, Роздільнянський військовий комісар полковник Номеровський Олег Іванович, заступник військового комісару майор Тегляєв Андрій Вікторович.

Достойною нагородою для всіх працівників табору стали грамоти Роздільнянської районної ради та районної державної адміністрації, а також цінні подарунки та медалі «За відданість справі».

Незабутнє враження на всіх присутніх справив загін курсантів спеціального призначення, що продемонстрував прийоми рукопашного бою. “Спецназівці” порадували не тільки спритністю, силою та незвичністю виконаних вправ, але й умінням толерантно ставитись до товариша, подати руку допомоги.

         Завдання, поставлені за програмою, гідно виконано. Розвиток даного проекту заплановано на наступний рік, коли нових юнаків гостинно зустріне оздоровчий табір “Патріот”.


000IMG 8929


000IMG 8993

        

 

Календар новин

<< < Липень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31