Цього року Міжнародний день захисту дітей у нашому місті видався багатим на цікаві, розважальні заходи для юних роздільнянців, які проходили впродовж всього дня.

Цього року Міжнародний день захисту дітей у нашому місті видався багатим на цікаві, розважальні заходи для юних роздільнянців, які проходили впродовж всього дня.


000IMG 0134


З самого ранку хлопчики та дівчатка традиційно відвідали площу біля районного Палацу культури, де взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті. Досить швидко площу прикрасили чудові роботи на різноманітну тематику, по-дитячому добру, сповнену мрій і теплих почуттів. Оцінювало роботи компетентне журі, якому довелося непросто. Адже дітлахи постаралися і проявили творчість та креативність.


0001 IMG 9770


У ході заходу з вітальним словом виступили голова районної ради Ф.В. Сігал, які побажали дітям миру, добра, здоров’я та щасливого, яскравого на спогади дитинства.

В ході концертної частини голова районної ради Ф.В. Сігал відзначив грамотами кращих вихованців Школи мистецтв.000GEDC0084

 

 

 

В цей же день у Роздільній відбувся ще один знаковий захід - відкриття Всеукраїнських зональних змагань з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Соса-Соlа».


000GEDC0119


Участь у змаганнях взяли команди ЗОШ №5  
м. Енергодар (Запорізька область), НВК № 3 м. Яготин (Київська область) та НВК №1 м. Роздільна (Одеська область), які стали переможцями Всеукраїнських змагань у віковій категорії 14 років.

Привітати юних спортсменів прийшов голова районної ради Ф.В. Сігал, який побажав гідно виступити та продемонструвати усі свої навички.

До програми  входили змагання з елементів техніки гри у футбол, а саме: жонглювання, удари на дальність, удари на точність тощо. За результатами проведених змагань були визначені переможці. Так, першою стала команда ЗОШ №5  м. Енергодар (Запорізька область), другою - НВК №1 м. Роздільна (Одеська область), третьою – НВК №3 м. Яготин (Київська область).


0002 IMG 9750


Після нагородження учасників турніру, капітан команди НВК №1 м. Роздільна, тренером якої є В.І. Щур, вручив голові районної ради Ф.В. Сігалу подяку за всебічне сприяння та підтримку юних спортсменів. 

 

Саме, 1 червня на центральній алеї міського парку з 11.00 збиралися дітки з батьками різних вікових категорій. Пізнавально-розважальна гра була розрахована на дітей віком від 4 до 13 років. У програмі брав участь ведмедик Гошка, який з дітьми мандрував країною здоров’я. Всі учасники були поділені на вікові групи й команди по 10-12 осіб. Окремо працював майданчик для дітей віком від 3 років та їх батьків, де розкривалися секрети здоров’я в доступній формі для дітей цього віку. Для батьків на кожній станції стояв стенд з інформацією про один з принципів здорового способу життя. У заході взяли участь 285 дітей міста та району.

 

 

000GEDC0132 

 

Ввечері на центральній площі відбувся прекрасний концерт. організований Центром творчості дітей та учнівської молоді, під керівництвом А.Є. Берш. Площа заповнилася роздільнянцями та гостями міста, більшість з яких – діти різного віку. Було безліч цікавих номерів, різнобарвних костюмів, привітань та подарунків.


000GEDC0142


Від депутатського корпусу районної ради та від себе особисто поздоровив зі святом, яке об’єднує багато держав, багато народів – святом дитинства, посмішок, надій, голова районної ради Ф.В. Сігал. Фелікс Володимирович зазначив, що незважаючи на непростий час, депутатському корпусу вдалося зберегти всі навчальні заклади міста та району та утримувати їх. Відповідно до розпорядження голови районної ради, за високу професійну майстерність, невтомний творчий пошук, значний особистий внесок у розвиток українського мистецтва та збереження національної культури та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей грамоти районної ради її голова вручив творчим колективам ЦТДУМ та Школи мистецтв.


000IMG 0061


Святковий концерт ще довго розважав публіку. Хочеться подякувати, в першу чергу, творчим колективам ЦТДУМ, а також Школи мистецтв, Палацу культури, дошкільних навчальних закладів міста за прекрасний настрій, який вони дарували всім присутнім протягом всього вечора.


0003 IMG 0099


000IMG 0114

Календар новин

<< < Червень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30