З Всесвітнім днем пошти

0001 скачанные файлы 2

 Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітього дня пошти!

Ваша професія - не з легких, але так потрібна людям.

Сьогодні для багатьох людей, особливо похилого віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже разом із листами та газетами приносять в кожен дім надія на краще.

Впевнені, що професіоналізм, витримка і відданість професії, притаманні працівникам пошти, дозволять вам з успіхом вирішувати поставлені завдання. Дякуємо Вам за сумлінну працю і відданість професії!

Щиро бажаємо міцного здоров'я, душевної рівноваги, тепла рідних і близьких, довгих років життя!

З днем юриста !

008 zdn copy

 

Роздільнянська районна рада вітає всіх юристів України, людей, які відмінно розбираються і неухильно дотримуються законів з професійним святом!

Бажаємо успішного завершення всіх юридичних справ. Нехай ніякі формальності не встають у вас на шляху. Нехай повага, успіх і нові досягнення стануть вашими супутниками в щасливому житті. Зі святом!

З Днем вчителя!

  

0003 скачанные файлы 4

Дозвольте від імені районної ради привітати вас із Днем вчителя – святом, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті.

Дорогі вчителі! Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов'язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам'ятати про те, якого ми роду.

Дорогі вчителі! У цей святковий день прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

Хочемо побажати вам, шановні, оптимізму, невичерпної творчої енергії, успіхів у всіх починаннях, високих професійних досягнень та міцного здоров'я, сімейного благополуччя, миру та щастя вам і вашим близьким.

 

Міжнародної акції Всесвітній день прибирання “World Cleanup Day”

  

Для поліпшення екологічної ситуації та привернення уваги громадян до питань, пов'язаних з відходами в нашій країні та спонукання людей до дій, враховуючи карантинні обмеження, працівники виконавчого апарату Роздільнянської районної ради Оденської області підтримали та в рамках Міжнародної акції Всесвітній день прибирання “World Cleanup Day” долучилися та провели прибирання території прилеглої до адміністративної будівлі районної ради

 

00001 IMG 20210917_131927

 000001 IMG-5db496455d06706f0da3a0c26c2b9a68-V

 

0001 IMG-7ab2deb76c36fa679dfcf8e58c447c2c-V

 

 

15 лютого виповнюється тридцять друга річниця від часу виведення миротворчих військ колишнього СРСР з Демократичної республіки Афганістан. Це день, коли наше шановане суспільство зосереджує свою увагу на тих, хто переміг у собі Афганський синдром, хто вистояв й повернувся на свою Батьківщину, продовжує справу батьків та дідів своїх.

Сьогодні ми вшановуємо мужніх ветеранів війни в Афганістані, схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, полеглих на території інших держав, співчуваємо сім'ям загиблих.

Відзначаючи чергову річницю закінчення тієї кровопролитної неоголошеної війни, ми насамперед віддаємо данину пам'яті й поваги людям, що стали справжніми патріотами рідної землі. Будучи взірцем військової доблесті та героїзму, вони вічно будуть жити в серцях нинішніх і майбутніх поколінь.

Керівництвом Роздільнянської районної ради Одеської області, за активну громадську діяльність, участь у патріотичному вихованні молоді, вагомий особистий внесок у розв’язання проблем війни та з нагоди 32-ї річниці з дня виведення військ з Афганістану були нагородженні Грамотами Роздільнянської районної ради Одеської області наступні воїни – інтернаціоналісти:

-          Буковський Володимир Михайлович;

-          Зінченко Валентин Григорович;

-          Лебедин Володимир Михайлович.

 000000111111 copy_copy

000044444

00000222222

000033333 copy

0000055555

 

 

27 січня — Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

000002222

27 січня, у світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року.

Це одна із наймасштабніших трагедій в історії людства, яка змушує замислитись над цінністю життя, свободи та миру. І сьогодні, у річницю звільнення військами Першого Українського фронту бранців нацистського табору в Освенцимі, світове співтовариство вшановує пам’ять невинних людей, знищених лише за факт їх приналежності до єврейської та ромської національностей.

У день пам’яті висловлюємо слова співчуття рідним і близьким усіх невинно загиблих, схиляємо голови перед тими, хто, ризикуючи власним життям, рятував в’язнів нацистських концтаборів, та дякуємо захисникам, які обороняють людські життя.


Привітання з Днем Соборності України!

Щиро вітаємо усіх Вас з Днем Cоборності України!

Українці протягом століть мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб усі етнічні землі, в різні часи поділені між різними імперіями, нарешті об’єдналися в єдине ціле.

Акт злуки двох держав: Українська Народна Республіка і Західно – Українська Народна республіка, урочисто проголошений 22 січня 1919 року в Києві на Софійському майдані, ми вшановуємо як День Соборності України.

Тема соборності, єдності нашого народу знову актуальна як ніколи. Протягом останніх років десятки тисяч воїнів, сотні тисяч волонтерів, мільйони й мільйони громадян піднялися на захист єдності й територіальної цілісності України. Ще ніколи День Соборності не був таким великим, вистражданим і заслуженим святом, як в останні роки.

Соборність України – це святий і неперехідний символ єднання нації. У нас одна країна і єдиним є прагнення зробити наші міста та села на Заході і Сході, їх мешканців щасливими та заможними. Адже всіх нас згуртовує в єдиний народ наша Батьківщина – незалежна Україна.

Дозвольте побажати усім Вам здоров’я та благополуччя, миру й добробуту, мудрості і чуття єдиної родини.

Нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас у всіх справах, у розбудові соборної демократичної України! Бо у єдності – наша сила!

Зі святом вас, дорогі!

 

З Днем Соборності !

 

Слава Україні!

00001111

000022222

День працівників архівних установ України!

0000022222images

 

Роздільнянська районна рада вітає: Штувбейну Альону Вячеславівну

Бакланову Надію Іванівну

24 грудня – День працівників архівних установ. 

Шановні  працівники архівних установ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Архівні матеріали є безмовними свідками подій і фактів з життя, її мудрого і працелюбного народу.

Неможливо переоцінити роль архівістів у забезпеченні нерозривного зв’язку сьогодення, минулого та майбутнього, в збереженні незаперечної історичної правди. Щодня торкаючись документальних свідчень історичного поступу нашого народу, ви краще за багатьох відчуваєте відповідальність перед його величністю Часом.

Завдяки вашому високому фаховому рівню, щоденній самовідданій праці, мудрості та ентузіазму документальні свідчення тих непростих подій, що наразі відбуваються у суспільстві, назавжди залишаться в пам’яті прийдешніх поколінь, а тисячі роздільнянців отримують документальні підстави для захисту своїх конституційних прав.

Бажаємо вам, шановні архівісти, міцного здоров’я, невичерпної енергії, життєвої наснаги, злагоди та родинного тепла!

 

 

Голова районної ради                Олександр ПРЕСМАН

 

Заступник голови районної ради Альона АЛЕКСАНДРОВА

День працівників органів РАЦСу!

0000222222

У День працівників органів РАЦСу хочемо привітати всіх фахівців, що забезпечують роботу цього всім необхідного державного органу.

Люди, які працюють в органах РАЦС – це кваліфіковані співробітники, які з душею відносяться до своєї роботи, з увагою і великою відповідальністю проводять прийом громадян.

Функції РАЦСів - знаходитися в гущі подій людських доль, і це зовсім не просто. Працівники відділів записів актів цивільного стану з усіх сил намагаються залишатися максимально толерантними і спокійними у своїй роботі, не дивлячись на те, що це зовсім не просто, адже ситуації, які вимагають участі працівників РАЦСу в основному не можуть залишати людей байдужими. Віримо, що й надалі приходячи в РАЦС, ми отримуватимо розуміння та кваліфіковане професійне обслуговування.

Бажаємо  вам творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій, щоб не вичерпалася ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям! Гарного вам настрою і мудрості! Сімейного щастя і якомога більше радісних моментів і в роботі і поза нею! Вітаємо вас з Днем працівників органів РАЦСу!

 

Голова районної ради                      Олександр ПРЕСМАН

 

Заступник голови районної ради     Альона АЛЕКСАНДРОВА

День працівника державної виконавчої служби!

000002222222

Шановні представники державної виконавчої служби України!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників державної виконавчої служби!

Державна виконавча служба відіграє важливу роль в суспільному житті країни у питаннях забезпечення виконання рішень судів.

Ваша самовіддана праця і професіоналізм є важливою складовою утвердження у державі принципів законності, справедливості та верховенства права.

Це свято людей, які у непростих умовах здійснюють надзвичайно відповідальну місію – забезпечують належне виконання рішень судів.

Твердо віримо, що служіння Закону і надалі буде життєвим принципом усіх працівників державної виконавчої служби, а знання, досвід, високі професійні якості сприятимуть становленню України як демократичної правової держави.

Бажаємо вам професійних звершень та успіхів, творчої наснаги, міцного здоров’я, добробуту вашим родинам!


Голова районної ради                     Олександр ПРЕСМАН

 

Заступник голови районної ради     Альона АЛЕКСАНДРОВА

День працівників суду України

0000011111111

 

Вітаємо з Днем працівників суду України! Бажаємо незмінних принципів справедливості і неупередженості, бездоганної діяльності і великих успіхів, абсолютної удачі в житті і високої репутації, міцного здоров'я і бравих сил. Нехай правосуддя завжди торжествує, нехай закон і чесність правлять країною.


Голова районної ради                             Олександр ПРЕСМАН

 

Заступник голови районної ради             Альона АЛЕКСАНДРОВА

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня Україна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків  аварії на Чорнобильській АЕС.

Це день-нагадування про людей, які ціною здоров'я, а іноді і життя, протягом всього шести місяців, без проекту, без скарг на те, що подібного до них ніхто і ніколи не робив, побудували споруду, ізолювали зруйнований енергоблок від навколишнього середовища. А потім зробили промисловий майданчик станції придатною для подальшої роботи і відновили генерацію електроенергії.

Це день-заклик, щоб ще і ще раз сказати слова подяки кожному з ліквідаторів - поки вони ще живі і можуть відчути цю заслужену ними подяку.

Велика Вам подяка  і низький доземний уклін за відвагу, патріотизм і мужній вчинок !

Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій.

Бажаємо кожному з Вас, шановні ліквідатори, міцного здоров’я, благополуччя і достатку у родинах, довгих та щасливих років життя.

А тим, кого з нами вже немає – вічна і світла пам’ять

00000111111

Голова районної ради                                                            Олександр ПРЕСМАН

 

Заступник голови районної ради                                   Альона АЛЕКСАНДРОВА

День місцевого самоврядування — свято України. Щорічно відзначається 7 грудня

0000011111


Свято встановлено згідно з указом Президента від 25 листопада 2000 року, щорічно цього дня «...враховуючи велике значення місцевого самоврядування для розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності...».

День місцевого самоврядування – це свято української громади. Здавна саме громада була в Україні не лише первісною й елементарною формою соціальної організації, а й особливою формою соціальної самоорганізації, яка не знає ієрархії та домінування, і навіть моделлю ідеального суспільства.

Від усього серця хочеться побажати усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної Роздільнянщини та України. Нехай день 7 грудня об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими й багатими. Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

 

Голова районної ради                                              Олександр ПРЕСМАН

 

Заступник голови районної ради                         Альона АЛЕКСАНДРОВА

Напередодні святкування Дня Збройних Сил України

          Напередодні святкування Дня Збройних Сил України Альона Александрова, заступник голови Роздільнянської районної ради Одеської області, за сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення обороноздатності держави, відзначила та нагородила Грамотами Роздільнянської районної ради Одеської області військовослужбовців та працівників Збройних Сил України Роздільнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

00001111111

000000222222

00000333333

0000000044444444

000005555555

 

Від імені Роздільнянської районної ради та від себе особисто щиро привітала зі святом мужності і патріотизму – Днем Збройних Сил України.

 

Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати опорою для своєї країни, рідних і близьких. Свято кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з Вас - це справа всього життя.

 

На жаль, сьогодні професія військовослужбовця стала дуже небезпечною, адже воїни української армії, ризикуючи власним життям, відстоюють право на мирне життя, суверенітет і незалежність нашої Батьківщини. У нелегкий для країни час Ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку, гідно та віддано служите українському народові.

 

Щиро вдячні всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Віримо, що українські військовослужбовці й надалі будуть надійними гарантами суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Потужна армія - це запорука сильної і процвітаючої країни.

 

Побажала сили, наснаги, міцного здоров’я і головне, мирного неба та щасливого життя.


Привітання з професійним святом Днем Збройних Сил України

Шановні воїни, захисники України!

 

Вітаємо з професійним святом Днем Збройних Сил усіх, хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі України. Бажаємо здоров'я та успіхів на ниві служіння українському народу. Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань. Мужність і професіоналізм, виявлені українськими солдатами у ході миротворчих операцій, вже здобули молодому українському війську повагу і вдячність у світі. Віримо, що Збройні Сили України і надалі з честю виконуватимуть свій обов’язок перед Вітчизною, надійно захищатимуть мир і спокій українського народу.


0000333333333

Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

00000999999 copy
 

 

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.
Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для них не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам. Адже ми всі рівні перед Богом.
Також висловлюємо вдячність всім, хто опікується особами з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі, а їх серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні.

Календар новин

<< < Жовтень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31