З Новим роком!

0001 images copy_copy_copy_copy

Сердечно вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим. Бажаємо Вам, щоб 2022 рік щедро обдарував Вас і Ваших рідних міцним здоров'ям, щоб він став роком відчуття змін на краще, нехай у кожній оселі запанує добробут, віра, надія і любов. Твердо переконанні, що тільки з любові та шани усіх членів громади один до одного, до свого міста виростає щире почуття патріотизму до держави в цілому.

Нехай радість різдвяних свят, добробут і стабільність, добрий настрій та щаслива доля супроводжують протягом року. Щастя, здоров'я, усіх земних благ Вам, вічної молодості вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань. Хай здійснюються всі Ваші плани, найзаповітніші мрії та побажання.

Успіху Вам та процвітання.

День працівників суду!

0002 unnamed copy_copy

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників суду!

Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, відданості справі й наполегливості. Саме від вашої самовідданої праці залежить дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.

То ж нехай кожне прийняте вами рішення буде виваженим та справедливим, а людська шана стане гідною подякою за плідну працю та чесність.

З нагоди професійного свята щиро бажаємо Вам вірного служіння ідеалам добра і справедливості, енергії і наснаги, міцного здоров'я і родинного затишку, а нашій незалежній Україні – миру, спокою та процвітання! Нехай людська повага й довіра стануть належними орієнтирами у вашій щоденній праці!

День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

0001 images copy_copy_copy

Щороку в грудні в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції — людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року.

Чорнобильська аварія й досі залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Вона і зараз впливає на життя мільйонів людей. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії – наших співвітчизників.

Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком Чорнобиля.

Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції. І сьогодні ми вшановуємо подвиг героїв-чорнобильців, низько вклоняємося їх світлій пам'яті. Вони виконали свій обов'язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Хочемо подякувати кожному з вас за виявлені в тяжкий для України час високі людські якості – силу духу, самовідданість і професіоналізм. Сьогоднішнє покоління високо цінує нелегку, кропітку працю ваших колег, які і нині продовжують справу відродження землі, обпаленої радіацією.

Від щирого серця бажаємо усім доброго здоров'я, щастя та благополуччя.

А загиблим ліквідаторам наслідків Чорнобиля вічна пам'ять.

День місцевого самоврядування

0001 unnamed copy_copy

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Цей день стоїть в ряду дат, пов'язаних із здобуттям Україною незалежності, розбудовою власної державності та демократії. Він об'єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право: брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади. Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашого району.

Шановні колеги! Ваша праця дуже відповідальна, почесна і потрібна людям, ваш високий професіоналізм, справжня турбота про права та інтереси людей слугують запорукою соціальної справедливості, сприяють стабілізації життя нашого краю.

Тому усім причетним до цього свята, хочеться подякувати за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю.

Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави.

Хай щира людська вдячність та повага будуть вам нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

Міцного вам здоров'я, щастя, оптимізму, мужності та нових професійних здобутків.

День прокуратури України

0001 прокуратура

Шановні працівники прокуратури!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем прокуратури України! Діяльність органів прокуратури спрямована на постійний та всебічний нагляд за додержанням та застосуванням законів. Такий нагляд в свою чергу сприяє захисту громадян, їх законних прав та інтересів, забезпечує чітку роботи державного механізму, органів виконавчої влади.

У своїй діяльності вам доводиться мати справу з практично всіма сферами життя. А це вимагає великого професіоналізму, компетентності, витримки та високого почуття відповідальності. Тож бажаємо вам успіхів, професійних здобутків, щастя і злагоди в домівках, міцного здоров'я та благополуччя.

День пам'яті жертв Голодоморів

0001 unnamed copy

У своїй багатовіковій історії Україна пережила чимало драм і трагедій. Однією з найбільших був Голодомор 1932-1933 років.

Голодомор став національною трагедією і окремою сторінкою в історії українського народу, про яку ми згадуємо з сумом та гіркотою. Україна втратила мільйони своїх кращих синів та дочок, постраждала майже кожна українська родина.

Цього дня ми схиляємося у жалобній скорботі за нашими співвітчизниками – українцями, що безвинно та передчасно пішли у Вічність, висловлюємо розуміння і співчуття людям і родинам, які були свідками тих страшних подій.

Отже, сьогодні на всіх нас - громадянах незалежної України лежить величезна відповідальність перед полеглими під час Голодомору - зберегти пам'ять про них і зробити все, щоб подібні злочини ніде і ніколи не повторювалися.

День української писемності та мови

0001 423684B0-505D-4BFE-9E12-59440F3C1E8D

9 листопада ми відзначаємо свято – День української писемності та мови.

Народна мудрість стверджує: скільки знаєш мов, стільки разів ти людина. Без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури. «Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ», – говорив Володимир Сосюра.

З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім. Отож, бажаємо всім утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців.

Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва

0001 EA1EB779-E00A-4B87-9E1B-F7DAB0BD872A 

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну! Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує на слова щирої вдячності! Сподіваємось і віримо, що це свято подарує Вам душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів Добра, Любові і Краси! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним і дарує нові життєві перемоги. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!


День залізничника України!

0001 фото copy

Вітаємо з професійним святом — Днем залізничника!

У житті кожного з нас залізниці відіграють особливу роль, тим більше що Роздільна тісно пов'язана із залізницею і тут виховалося не одне покоління залізничників. Сталеві нитки пов'язують нашу країну в єдине ціле. Розвитку залізничного транспорту сприяють енергія, професіоналізм, ентузіазм всіх працівників, які забезпечують рух поїздів.

Прийміть щиру вдячність за вашу чітку і злагоджену роботу, що забезпечує стабільність, безпека, надійність вантажних і пасажирських перевезень.

Бажаємо вам нових трудових перемог, міцного здоров'я, щастя, невичерпного оптимізму, благополуччя. Нехай вірною супутницею всіх ваших справ і починань буде удача!

 

День визволення України від нацистських загарбників

0001 unnamed

Шановні мешканці нашого рідного міста та району!

Сьогодні наша держава відзначає 77-у річницю свого визволення від нацистських загарбників.

Ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам'ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні. Вони – у пам'яті кожної родини.

Тож цього дня хочеться низько вклонитися воїнам-переможцям. Адже наші співвітчизники й представники усіх національностей, які полягли за звільнення української землі, й ті, хто загинув на окупованій території, в концтаборах, усі, хто наперекір долі вижив у ті роки, беззаперечно заслуговують на всенародне прославляння!

У цей світлий мирний день бажаєм всім вам та вашим родинам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, процвітання та світлих перспектив, ясного неба та віри у славне майбутнє нашої країни! Нехай на нашій землі завжди панує мир, спокій та добро!

З Всесвітнім днем пошти

0001 скачанные файлы 2

 Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітього дня пошти!

Ваша професія - не з легких, але так потрібна людям.

Сьогодні для багатьох людей, особливо похилого віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже разом із листами та газетами приносять в кожен дім надія на краще.

Впевнені, що професіоналізм, витримка і відданість професії, притаманні працівникам пошти, дозволять вам з успіхом вирішувати поставлені завдання. Дякуємо Вам за сумлінну працю і відданість професії!

Щиро бажаємо міцного здоров'я, душевної рівноваги, тепла рідних і близьких, довгих років життя!

З днем юриста !

008 zdn copy

 

Роздільнянська районна рада вітає всіх юристів України, людей, які відмінно розбираються і неухильно дотримуються законів з професійним святом!

Бажаємо успішного завершення всіх юридичних справ. Нехай ніякі формальності не встають у вас на шляху. Нехай повага, успіх і нові досягнення стануть вашими супутниками в щасливому житті. Зі святом!

З Днем вчителя!

  

0003 скачанные файлы 4

Дозвольте від імені районної ради привітати вас із Днем вчителя – святом, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті.

Дорогі вчителі! Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов'язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам'ятати про те, якого ми роду.

Дорогі вчителі! У цей святковий день прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

Хочемо побажати вам, шановні, оптимізму, невичерпної творчої енергії, успіхів у всіх починаннях, високих професійних досягнень та міцного здоров'я, сімейного благополуччя, миру та щастя вам і вашим близьким.

 

Міжнародної акції Всесвітній день прибирання “World Cleanup Day”

  

Для поліпшення екологічної ситуації та привернення уваги громадян до питань, пов'язаних з відходами в нашій країні та спонукання людей до дій, враховуючи карантинні обмеження, працівники виконавчого апарату Роздільнянської районної ради Оденської області підтримали та в рамках Міжнародної акції Всесвітній день прибирання “World Cleanup Day” долучилися та провели прибирання території прилеглої до адміністративної будівлі районної ради

 

00001 IMG 20210917_131927

 000001 IMG-5db496455d06706f0da3a0c26c2b9a68-V

 

0001 IMG-7ab2deb76c36fa679dfcf8e58c447c2c-V

 

 

15 лютого виповнюється тридцять друга річниця від часу виведення миротворчих військ колишнього СРСР з Демократичної республіки Афганістан. Це день, коли наше шановане суспільство зосереджує свою увагу на тих, хто переміг у собі Афганський синдром, хто вистояв й повернувся на свою Батьківщину, продовжує справу батьків та дідів своїх.

Сьогодні ми вшановуємо мужніх ветеранів війни в Афганістані, схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, полеглих на території інших держав, співчуваємо сім'ям загиблих.

Відзначаючи чергову річницю закінчення тієї кровопролитної неоголошеної війни, ми насамперед віддаємо данину пам'яті й поваги людям, що стали справжніми патріотами рідної землі. Будучи взірцем військової доблесті та героїзму, вони вічно будуть жити в серцях нинішніх і майбутніх поколінь.

Керівництвом Роздільнянської районної ради Одеської області, за активну громадську діяльність, участь у патріотичному вихованні молоді, вагомий особистий внесок у розв’язання проблем війни та з нагоди 32-ї річниці з дня виведення військ з Афганістану були нагородженні Грамотами Роздільнянської районної ради Одеської області наступні воїни – інтернаціоналісти:

-          Буковський Володимир Михайлович;

-          Зінченко Валентин Григорович;

-          Лебедин Володимир Михайлович.

 000000111111 copy_copy

000044444

00000222222

000033333 copy

0000055555

 

 

27 січня — Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

000002222

27 січня, у світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року.

Це одна із наймасштабніших трагедій в історії людства, яка змушує замислитись над цінністю життя, свободи та миру. І сьогодні, у річницю звільнення військами Першого Українського фронту бранців нацистського табору в Освенцимі, світове співтовариство вшановує пам’ять невинних людей, знищених лише за факт їх приналежності до єврейської та ромської національностей.

У день пам’яті висловлюємо слова співчуття рідним і близьким усіх невинно загиблих, схиляємо голови перед тими, хто, ризикуючи власним життям, рятував в’язнів нацистських концтаборів, та дякуємо захисникам, які обороняють людські життя.


Календар новин

<< < Січень 2022 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31