Статті

Рішення №469-VІ від 28 грудня 2012 року «Про розірвання договору оренди приміщення (індивідуально визначеного нерухомого майна), що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, управління якими здійснює

 

У К Р А Ї Н А

РОЗДІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про розірвання договору оренди приміщення (індивідуально визначеного нерухомого майна), що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, управління якими здійснює районна рада, між відділом освіти Роздільнянської районної державної адміністрації та фізичною особою- підприємцем Жаворонкіним В.М., затвердженого рішенням районної ради від 29 березня 2012 року №285-VI «Про затвердження договору оренди приміщення (індивідуально визначеного нерухомого майна), що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, управління якими здійснює районна рада, між відділом освіти Роздільнянської районної державної адміністрації та фізичною особою- підприємцем Жаворонкіним В.М., площею 17,1 кв.м., на І поверсі МНВК с. Степанівка, розташованогоза адресою: с. Степанівка вул. Котовського, 3»

 

            Відповідно до пункту 19 частини 1 статті 43, пунктів 4, 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», відповідно до додаткової угоди про розірвання договору приміщення, взаємної згоди сторін для розірвання зазначеного договору, висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань спільної власності територіальних громад району, приватизації комунальної власності, забезпечення законності та громадського порядку районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. 1.Розірвати договір оренди приміщення (індивідуально визначеного нерухомого майна), що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, управління якими здійснює районна рада, між відділом освіти Роздільнянської районної державної адміністрації та фізичною особою- підприємцем Жаворонкіним В.М., затвердженого рішенням районної ради від 29 березня 2012 року №285-VI «Про затвердження договору оренди приміщення (індивідуально визначеного нерухомого майна), що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, управління якими здійснює районна рада, між відділом освіти Роздільнянської районної державної адміністрації та фізичною особою- підприємцем Жаворонкіним В.М., площею 17,1 кв.м., на І поверсі МНВК                               с. Степанівка, розташованого за адресою: с. Степанівка вул. Котовського, 3» згідно з додатком.
  1. 2.Начальнику відділу освіти Роздільнянської районної державної адміністрації забезпечити надходження коштів за оренду в повному обсязі.
  1. 3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань спільної власності територіальних громад району, приватизації комунальної власності, забезпечення законності та громадського порядку.

 

Голова районної ради                                                        С.М.Крилов

           

28 грудня 2012 року

            №469-VI

 

Календар новин

<< < Серпень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31