Статті

Пр01/32 Про звільнення Колесника Леоніда Олександровича з посади директора комунального підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Бюро технічної інвентаризації»

 

       У К Р А Ї Н А

Р О З Д І Л Ь Н Я Н С Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А

ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

 

Про звільнення Колесника Леоніда Олександровича з посади директора комунального підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Бюро технічної інвентаризації»

 

Відповідно до пункту 19, 20 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 статті 36 Кодексу законів про працю України, пункту 5.5. Контракту з директором комунального підприємства від 18 липня 2008 року та у зв’язку із закінченням терміну дії Контракту, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань спільної власності територіальних громад району, приватизації комунальної власності, забезпечення законності та громадського порядку,   районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Не подовжувати на новий термін Контракт з директором комунального підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Бюро технічної інвентаризації» Колесником Леонідом Олександровичем, укладеним 18 липня 2008 року між Роздільнянською районною радою, в особі голови Роздільнянської районної ради та Колесником Л.О.

2. Звільнити Колесника Леоніда Олександровича з посади директора комунального підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Бюро технічної інвентаризації» 18 липня 2013 року, у зв’язку із закінченням терміну дії контракту.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань спільної власності територіальних громад району, приватизації комунальної власності, забезпечення законності та громадського порядку.

                                                                                                                           Проект рішення підготовлений постійною комісією

                                                                                                                         районної ради з питань спільної власності територіальних

                                                                                                                    громад району, приватизації комунальної власності,                                                    

                                                                                                                забезпечення законності та громадського порядку

 

Календар новин

<< < Березень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31