Статті

Рішення, прийняті на пленарному засіданні 25-ої позачергової сесії Роздільнянської районної ради сьомого скликання 27 квітня 2018 року

 

Рішення №666-VІІ від 27 квітня 2018 року Про затвердження районної Програми з утворення (оновлення) містобудівної документації територій та містобудівного кадастру Роздільнянського району на 2018 – 2019 роки

 

Рішення №667-VІІ від 27 квітня 2018 року Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 28 березня 2018 року № 582-VII«Про затвердження районної Програми сприяння функціонуванню комунального підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Лиманське» на 2018 рік»

 

Рішення №668-VІІ від 27 квітня 2018 року Про затвердження районної комплексної Програми «Безпечна Роздільнянщина» на 2018 рік в новій редакції

 

Рішення №669-VІІ від 27 квітня 2018 року Про внесення змін до рішення районної ради від 17 січня 2017 року № 310-VII “Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту в Роздільнянському районі на 2017-2021 роки ”

 

Рішення №670-VІІ від 27 квітня 2018 року Про здійснення відшкодування витрат на харчування учнів під час їх участі у конференціях, олімпіадах, виставках, конкурсах, що проводяться на території України

 

Рішення №671-VII від 27 квітня 2018 року Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 26 грудня 2017 року № 539-VІІ „Про районний бюджет Роздільнянського району на 2018 рік”

Додаток

 

Рішення №672-VІІ від 27 квітня 2018 року Про делегування кандидатів від Роздільнянської районної ради до складу Госпітальної ради Госпітального округу №4 Одеської області

 

Рішення №673-VІІ від 27 квітня 2018 року Про внесення змін до рішення районної ради від 28 березня 2018 року №572-VІІ «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, які підлягають приватизації в 2018 році»

 

Рішення №674-VІІ від 27 квітня 2018 року Про безоплатну передачу будівлі кінотеатру «Ювілейний», що знаходиться за адресою: вул.1-го Травня, 1б, м. Роздільна Одеської області, зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району до комунальної власності територіальної громади міста Роздільна без права відчуження в приватну власність та без зміни цільового використання протягом 10 років

 

Рішення №675-VІІ від 27 квітня 2018 року Про надання згоди на реалізацію будівельних матеріалів, які знаходяться на балансі комунального підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району “Лиманське”

 

Рішення №676-VІІ від 27 квітня 2018 року Про затвердження Акту №1 приймання – передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району першого, другого поверху будинку побуту «Перлина», вул. Європейська (колишня Леніна), 27, м. Роздільна Одеської області, в господарське відання комунальному підприємству спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнатеплокомуненерго»

 

Рішення №677-VІІ від 27 квітня 2018 року Про затвердження Акту №2 приймання – передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району – будинку побуту по вул. Центральна (колишня Леніна), 86, смт. Лиманське Роздільнянського району Одеської області, в господарське відання комунальному підприємству спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнатеплокомуненерго»

 

Рішення №678-VІІ від 27 квітня 2018 року Про затвердження Додаткової угоди до Контракту з директором комунального підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Лиманське» Гуменним Віктором Гавриловичем від 08 вересня 2014 року

 

Рішення №679-VІІ від 27 квітня 2018 року Про звільнення Гуменного Віктора Гавриловича з посади директора комунального підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Лиманське»

 

Рішення №680-VІІ від 27 квітня 2018 року Про затвердження Додаткової угоди до договору оренди приміщення (індивідуально визначеного нерухомого майна), що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, управління яким здійснює районна рада затвердженого рішенням районної ради від 14 лютого 2014 року №697-VІ «Про затвердження договору оренди приміщення (індивідуально визначеного нерухомого майна), що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, управління яким здійснює районна рада, між відділом освіти Роздільнянської районної державної адміністрації та фізичною особою підприємцем Толоковою В.А., площею 9,0 кв.м., на ІІ поверсі приміщення загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м. Роздільна, що знаходиться за адресою: вул. Щербакова, 54 м. Роздільна Одеської області»

 

Рішення №681-VІІ від 27 квітня 2018 року Про затвердження Додаткової угоди до договору на відшкодування витрат на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарем, затвердженого рішенням районної ради від 14 лютого 2014 року №698-VІ «Про затвердження договору на відшкодування витрат на утримання нерухомого майна та надання комунальних послуг балансоутримувачу – відділу освіти Роздільнянської районної державної адміністрації фізичною особою – підприємцем Толоковою В.А. площею 9,0 кв.м., на ІІ поверсі приміщення загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м. Роздільна, що знаходиться за адресою: вул. Щербакова, 54 м. Роздільна Одеської області»

 

Рішення №682-VІІ від 27 квітня 2018 року Про затвердження Додаткової угоди до договору оренди приміщення (індивідуально визначеного нерухомого майна), що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, управління яким здійснює районна рада затвердженого рішенням районної ради від 14 лютого 2014 року №703-VІ «Про затвердження договору оренди приміщення (індивідуально визначеного нерухомого майна), що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, управління яким здійснює районна рада, між відділом освіти Роздільнянської районної державної адміністрації та фізичною особою – підприємцем Толоковою В.А., площею 7,4 кв.м., на І поверсі приміщення загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна, що знаходиться за адресою: м. Роздільна, вул. К. Маркса, 17 Одеської області»

 

Рішення №683-VІІ від 27 квітня 2018 року Про затвердження Додаткової угоди до договору на відшкодування витрат на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарем, затвердженого рішенням районної ради від 14 лютого 2014 року №704-VІ «Про затвердження договору на відшкодування витрат на утримання нерухомого майна та надання комунальних послуг балансоутримувачу – відділу освіти Роздільнянської районної державної адміністрації фізичною особою – підприємцем Толоковою В.А. площею 7,4 кв.м., на І поверсі приміщення загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна, що знаходиться за адресою: м. Роздільна, вул. К. Маркса, 17 Одеської області»

 

Рішення №684-VІІ від 27 квітня 2018 року Про затвердження Додаткової угоди про розірвання договору оренди приміщення (індивідуально визначеного нерухомого майна), що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, затвердженого рішенням районної ради від 15 липня 2016 року №139-VІІ «Про затвердження договору оренди приміщення (індивідуально визначеного нерухомого майна), що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, управління яким здійснює районна рада між комунальним закладом спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» та відокремленим підрозділом «Великомихайлівська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги комунальної установи «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф», загальною площею 153,6 кв.м., що розташоване за адресою: вул. Привокзальна, 15, м. Роздільна, Одеської області

 

Рішення №685-VІІ від 27 квітня 2018 року Про надання згоди на списання медичного обладнання, що знаходяться на балансі комунального закладу спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр первинної медико – санітарної допомоги»

 

Рішення №686-VІІ від 27 квітня 2018 року Про надання згоди на передачу в оперативне управління медичного інвентаря, що знаходиться на балансі комунального закладу спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» до комунального закладу «Роздільнянська центральна районна лікарня»

 

Рішення №687-VІІ від 27 квітня 2018 року Про затвердження Акту приймання — передачі медичного інвентаря з балансу комунального закладу спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на баланс комунального закладу «Роздільнянська центральна районна лікарня»

 

Рішення №688-VІІ від 27 квітня 2018 року Про надання згоди на передачу в оренду частини приміщення загальною площею 54,07 кв.м., розташованого на 1 поверсі центральної районної лікарні, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, управління яким здійснює Роздільнянська районна рада, яке знаходиться на балансі комунального закладу «Роздільнянська центральна районна лікарня» та розташоване за адресою: вул. Європейська, 1 м. Роздільна Одеської області

 

Рішення №689-VІІ від 27 квітня 2018 року Про затвердження договору оренди частини приміщення (індивідуально визначеного нерухомого) майна, загальною площею 54,07 кв.м., розташованого на 1 поверсі центральної районної лікарні, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, управління яким здійснює Роздільнянська районна рада, яке знаходиться на балансі комунального закладу «Роздільнянська центральна районна лікарня» та розташоване за адресою: вул. Європейська, 1 м. Роздільна Одеської області між комунальним закладом «Роздільнянська центральна районна лікарня» та відокремленим підрозділом «Великомихайлівська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги комунальної установи «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф»

 

Рішення №690-VІІ від 27 квітня 2018 року Про затвердження договору на відшкодування витрат балансоутримувачу на утримання орендованого майна – частини приміщення (індивідуально визначеного нерухомого майна), площею 54,07 кв.м. розміщеного на 1 поверсі центральної районної лікарні, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Роздільнянського району, управління яким здійснює районна рада, яке знаходиться на балансі комунального закладу «Роздільнянська центральна районна лікарня» та розташоване за адресою: вул. Європейська, 1, м. Роздільна Одеської області, між комунальним закладом «Роздільнянська центральна районна лікарня» та відокремленим підрозділом «Великомихайлівська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги комунальної установи «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф»

 

Рішення №691-VІІ від 27 квітня 2018 року Про підтримку заяви Національної асоціації українських медіа до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України

 

Рішення №692-VІІ від 27 квітня 2018 року Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (кадастровий номер земельної ділянки: 5123982600:01:001:0308), розташованої за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, Камʹянська сільська рада (за межами населеного пункту)

 

Рішення №693-VІІ від 27 квітня 2018 року Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (кадастровий номер земельної ділянки: 5123982600:01:001:0309), розташованої за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, Камʹянська сільська рада (за межами населеного пункту)

 

Рішення №694-VІІ від 27 квітня 2018 року Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (кадастровий номер земельної ділянки: 5123982600:01:001:0311), розташованої за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, Камʹянська сільська рада (за межами населеного пункту)

 

Рішення №695-VІІ від 27 квітня 2018 року Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (кадастровий номер земельної ділянки: 5123982600:01:003:0312), розташованої за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, Камʹянська сільська рада (за межами населеного пункту)

 

Рішення №696-VІІ від 27 квітня 2018 року Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (кадастровий номер земельної ділянки: 5123982600:01:001:0312), розташованої за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, Камʹянська сільська рада (за межами населеного пункту)

 

Рішення №697-VІІ від 27 квітня 2018 року Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (кадастровий номер земельної ділянки: 5123983900:01:001:0506), розташованої за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, Марківська сільська рада (за межами населеного пункту)

 

 

 

 

 

                                      

Календар новин

<< < Травень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31