Понеділок, 12 Червень 2017

Цього року Міжнародний день захисту дітей у нашому місті видався багатим на цікаві, розважальні заходи для юних роздільнянців, які проходили впродовж всього дня.

Цього року Міжнародний день захисту дітей у нашому місті видався багатим на цікаві, розважальні заходи для юних роздільнянців, які проходили впродовж всього дня.


000IMG 0134


З самого ранку хлопчики та дівчатка традиційно відвідали площу біля районного Палацу культури, де взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті. Досить швидко площу прикрасили чудові роботи на різноманітну тематику, по-дитячому добру, сповнену мрій і теплих почуттів. Оцінювало роботи компетентне журі, якому довелося непросто. Адже дітлахи постаралися і проявили творчість та креативність.


0001 IMG 9770


У ході заходу з вітальним словом виступили голова районної ради Ф.В. Сігал, які побажали дітям миру, добра, здоров’я та щасливого, яскравого на спогади дитинства.

В ході концертної частини голова районної ради Ф.В. Сігал відзначив грамотами кращих вихованців Школи мистецтв.000GEDC0084

 

 

 

В цей же день у Роздільній відбувся ще один знаковий захід - відкриття Всеукраїнських зональних змагань з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Соса-Соlа».


000GEDC0119


Участь у змаганнях взяли команди ЗОШ №5  
м. Енергодар (Запорізька область), НВК № 3 м. Яготин (Київська область) та НВК №1 м. Роздільна (Одеська область), які стали переможцями Всеукраїнських змагань у віковій категорії 14 років.

Привітати юних спортсменів прийшов голова районної ради Ф.В. Сігал, який побажав гідно виступити та продемонструвати усі свої навички.

До програми  входили змагання з елементів техніки гри у футбол, а саме: жонглювання, удари на дальність, удари на точність тощо. За результатами проведених змагань були визначені переможці. Так, першою стала команда ЗОШ №5  м. Енергодар (Запорізька область), другою - НВК №1 м. Роздільна (Одеська область), третьою – НВК №3 м. Яготин (Київська область).


0002 IMG 9750


Після нагородження учасників турніру, капітан команди НВК №1 м. Роздільна, тренером якої є В.І. Щур, вручив голові районної ради Ф.В. Сігалу подяку за всебічне сприяння та підтримку юних спортсменів. 

 

Саме, 1 червня на центральній алеї міського парку з 11.00 збиралися дітки з батьками різних вікових категорій. Пізнавально-розважальна гра була розрахована на дітей віком від 4 до 13 років. У програмі брав участь ведмедик Гошка, який з дітьми мандрував країною здоров’я. Всі учасники були поділені на вікові групи й команди по 10-12 осіб. Окремо працював майданчик для дітей віком від 3 років та їх батьків, де розкривалися секрети здоров’я в доступній формі для дітей цього віку. Для батьків на кожній станції стояв стенд з інформацією про один з принципів здорового способу життя. У заході взяли участь 285 дітей міста та району.

 

 

000GEDC0132 

 

Ввечері на центральній площі відбувся прекрасний концерт. організований Центром творчості дітей та учнівської молоді, під керівництвом А.Є. Берш. Площа заповнилася роздільнянцями та гостями міста, більшість з яких – діти різного віку. Було безліч цікавих номерів, різнобарвних костюмів, привітань та подарунків.


000GEDC0142


Від депутатського корпусу районної ради та від себе особисто поздоровив зі святом, яке об’єднує багато держав, багато народів – святом дитинства, посмішок, надій, голова районної ради Ф.В. Сігал. Фелікс Володимирович зазначив, що незважаючи на непростий час, депутатському корпусу вдалося зберегти всі навчальні заклади міста та району та утримувати їх. Відповідно до розпорядження голови районної ради, за високу професійну майстерність, невтомний творчий пошук, значний особистий внесок у розвиток українського мистецтва та збереження національної культури та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей грамоти районної ради її голова вручив творчим колективам ЦТДУМ та Школи мистецтв.


000IMG 0061


Святковий концерт ще довго розважав публіку. Хочеться подякувати, в першу чергу, творчим колективам ЦТДУМ, а також Школи мистецтв, Палацу культури, дошкільних навчальних закладів міста за прекрасний настрій, який вони дарували всім присутнім протягом всього вечора.


0003 IMG 0099


000IMG 0114

Read more

02 червня 2017 року об 10.00 відбулась робоча нарада з місцевими головами Роздільнянського району


000220170602 100800_copy


02 червня 2017 року об 10.00 відбулась робоча нарада з місцевими головами Роздільнянського району. До розгляду на нараду були запропоновані наступні питання порядку денного:

1. Про забезпечення ринку праці в Роздільнянському районі Степанівським міжшкільним навчально – виробничим комбінатом та Державним навчальним закладом «Лиманським професійним аграрним ліцей».

Доповідач: Сігал Фелікс Володимирович, голова Роздільнянської районної ради

Співдоповідач: Тенінгольц Сергій Якович, директор ДНЗ «Лиманський професійний аграрний ліцей».

 

2. Про делегування коштів з місцевих бюджетів на проведення ремонту районного Палацу культури.

Доповідач: Сігал Фелікс Володимирович, голова Роздільнянської районної ради

 

3.Про підготовку загальноосвітніх закладів району до навчального року 2017 – 2018 років.

Доповідач: Сухий Микола Дмитрович, в. о. директора комунальної установи  спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти».

                                                    

4.Про безпеку дітей Роздільнянського району в літній оздоровчий період 2017 року.

Доповідач: Почтаренко Лариса Миколаївна, заступник головного лікаря з охорони материнства та дитинства.

 

5.Про попередній аналіз флюорографічних обстежень населення Роздільнянського району в розрізі місцевих рад.

Доповідач: Свадковський Григорій Володимирович, заступник головного лікаря КЗ СВТГРР «Роздільнянський районний Центр первино медико – санітарної допомоги»

 

            Голова районної ради Ф.В. Сігал роз’яснив присутнім ситуацію, що склалась з ринком праці в Роздільнянському районі Степанівським міжшкільним навчально – виробничим комбінатом та Державним навчальним закладом «Лиманським професійним аграрним ліцей». Справа в тому, що у зв’язку з реорганізацією професійно – технічної системи і освіти в цілому внесені зміни щодо підготовки робітничих кадрів. Державне замовлення на підготовку кадрів скасовано і передано на замовлення кадрів по регіонах, тому на даний час регіони самі визначають кількість набору учнів у ліцей та за якими професіями. Так, з метою довготривалого планування роботи зазначеного закладу, надання ним послуг із професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів присутнім було запропоновано надати пропозиції щодо потреби професій, які є перспективними для забезпечення, у подальшому, підприємств району кадрами.

            Також Фелікс Володимирович з метою покращення розвитку культури в Роздільнянському районі запропонував усім присутнім головам місцевих рад прийняти участь в  спів фінансуванні проведення ремонту районного Палацу культури.

В. о. директора комунальної установи   спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти» Микола Дмитрович Сухой ознайомив присутніх із заходами, які заплановані в період літніх канікул.

Про безпеку дітей Роздільнянського району в літній оздоровчий період 2017 року доповіла Почтаренко Лариса Миколаївна, заступник головного лікаря з охорони материнства та дитинства, звернулась з проханням до всіх голів місцевих рад з приводу безпеки дітей на ігрових майданчиках які знаходяться на території кожної міської, селищної та сільських рад задля уникнення травматизму дітей в літній оздоровчий період.

Заступник головного лікаря КЗ СВТГРР «Роздільнянський районний Центр первино медико – санітарної допомоги» Григорій Володимирович Свадковський повідомив, що з 03 травня 2017 року в Роздільнянському районі працює пересувний флюорограф Одеського протитуберкульозного диспансеру.

 

0001 20170602 112747

 

Станом на 01 червня поточного року флюорографічне обстеження пройшли мешканці 23 сіл району. Загальна кількість складає 2450 осіб. Середня кількість склала 100,6 особи в день, що є відмінним показником.

На сьогоднішній день прочитано 513 ФГ. Виявлено 20 патологій, з них 13 з підозрою на туберкульоз. Один хворий госпіталізований в Одеський протитуберкульозний диспансер.

Хочеться відмітити високу явку жителів Гаївської, Щербанської, Степанівської, Яковлівської, Марківської, Кам’янської, Буцинівської, Кіровської та Виноградарської сільських рад. Найгірша явка було в селі с.Новоукраїнка, с. Понятівка, с. Кучурган, с. Єреміївка.

Read more

31 травня 2017 року о 14.00 за ініціативи голови районної ради Ф.В. Сігала відбулась робоча нарада

31 травня 2017 року о 14.00 за ініціативи голови районної ради Ф.В. Сігала відбулась робоча нарада за участю керівників сільськогосподарських підприємств, представників ВП Одеська дирекція залізничних перевезень», Пат «Одеський консервний завод дитячого харчування». До розгляду на нараду запропоновані наступні питання:

- Про забезпечення ринку праці в Роздільнянському районі Степанівським міжшкільним навчально – виробничим комбінатом та Державним навчальним закладом «Лиманським професійним аграрним ліцей».

            Вів нараду Сергій Миколайович Крилов, заступник голови районної ради, який роз’яснив присутнім, що у зв’язку з реорганізацією професійно – технічної системи і освіти в цілому внесені деякі зміни щодо підготовки робітничих кадрів. Так на сьогоднішній день даний заклад надає послуги з професійного навчання та перепідготовки кадрів, що забезпечують потребу на ринку праці. Державне замовлення на підготовку кадрів скасовано і передано на замовлення кадрів по регіонах, тому на даний час регіони самі визначають кількість набору учнів у ліцей та за якими професіями. З метою довготривалого планування роботи зазначеного закладу, надання ним послуг із професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів присутнім було запропоновано надати пропозиції щодо потреби професій, які є перспективними для забезпечення, у подальшому, підприємств району кадрами. Також, Сергій Миколайович запропонував присутнім розглянути питання про можливість фінансування навчання кадрів, які б в подальшому працювали на цих підприємствах. Присутнім була надана пропозиція звернутись до загальноосвітніх закладів, спільно з із головами органів місцевого самоврядування, із проханням надати пропозиції щодо бажаючих отримати професії даного закладу серед учнівської молоді.

Read more

Календар новин

<< < Червень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30