Субота, 18 Лютий 2017

Шановні Земляки!


 

                              Шановні Земляки!

       На сьогоднішній день в Україні склалася непроста політична та економічна ситуація. Декілька політ сил розпочали блокаду окупованого Донбасу, провокуючи українців до «наступного Майдану». В понеділок, 20 лютого 2017 року, Україна відзначатиме треті роковини трагічної загибелі Небесної сотні і в усіх куточках нашої держави пройдуть масові заходи. Багато політиків намагатимуться використовувати цю скорботну дату для того, аби дестабілізувати мир та спокій населення нашої держави.

       Оцінку цим подіям надав Президент України Петро Порошенко, виступаючи на урочистому зібранні, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 28-ї річниці виведення військ з республіки Афганістан. Петро Порошенко підкреслив: «Не домігшись успіхів у відкритому протистоянні з нашими Збройними Силами, ворог намагається розхитати ситуацію в державі зсередини. Використати в своїх інтересах він хоче і треті роковини трагічної загибелі Небесної Сотні. Відомо, що групи в соціальних мережах з такими показовими назвами як: «Продовження Революції Гідності», «Всі на Майдан», «Українська революція», «Майдан 3.0» та багато інших, які поширюють заклики до масових заворушень, адмініструються з Москви. Вчора СБУ переконливо продемонструвала це і підтвердила результатами розслідування».

       За словами Глави держави, дестабілізуючим чинником в останні дні, на жаль, стало перекриття залізничних шляхів сполучення з тимчасово окупованими територіями та спроба їхньої повної економічної блокади. «Я дуже добре розумію емоцію багатьох українців, які щиро підтримують цю акцію. Ця емоція доволі природня для суспільства, втомленого роками війни, Але тим політиканам, які цією емоцією скористалися для свого егоїстичного вузько партійного піару, ніколи не пробачу їхнього цинізму та безвідповідальності», - заявив Президент.

       Глава держави підкреслив, що внаслідок їхніх дій Уряд вчора змушений був запровадити надзвичайні заходи в енергетиці. Адже через блокування поставок енергетичного вугілля виникла загроза, що без опалення можуть залишитися Суми, Краматорськ, лівий берег Києва та багато інших міст, додав він. «Українська металургія, якщо блокаду не буде припинено, і організатори виведуть її на так би мовити проектну потужність, може позбутися до 300 тис. робочих місць. 300 тис. людей опиняться на вулиці. Держава втратить до 2 млрд. доларів валютної виручки з усіма відповідними наслідками для курсу гривні», - зазначив Президент. Петро Порошенко також додав, що на окупованих територіях ще десятки тисяч людей залишаться без роботи.

       «Наголошую, ринку праці там нема, і значна частина з них, щоб заробити, піде куди? Правильно - до бойовиків. І цей рух переконливо вчора продемонструвало Головне управління розвідки. Так що нам краще, щоб вони в шахтах працювали чи стріляли солдат?»- сказав він.

       За словами Президента, держава втілює стратегію відновлення територіальної цілісності країни, повернення Донбасу в Україну і повернення України на Донбас. «Саме виходячи із цієї стратегії і тільки тому зберігаємо вкрай обмежені та дуже лімітовані економічні стосунки. Наголошую, це не торгівля з окупантами. Це - співпраця з тими підприємствами, які перебуваючи на окупованій території, змогли залишитися в правовому полі України. Ті, хто платять податки до бюджету України», - підкреслив він.

       Шановні земляки! Сьогодні Президент та Уряд наполегливо працюють над тим, аби знайти оптимальні шляхи для вирішення даної проблеми, аби захистити права громадян України і по цей, і по той бік лінії зіткнення та не дозволити демагогам створювати в країні образ держави, де панують отаманщина та анархія. Я звертаюся до всіх Вас, аби ми всі разом зберегли спокій, не ведучись на провокації, які лунають на багатьох телеканалах та розповсюджуються в соцмережах. Від нас з Вами залежить доля України і ми обов’язково переможемо.

       Слава Україні!


З повагою

заступник голови Роздільнянської районної ради               С.М. Крилов

Read more

Календар новин

<< < Лютий 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28