Неділя, 15 Червень 2014

Шановні медичні працівники району!

  Шановні медичні працівники району!

     Щороку, в третю неділю червня, ми відзначаємо День медичного працівника. Професія, обрана Вами, в усьому світі вважається найгуманнішою. Приємно відзначити, що медичні працівники району, навіть в нелегких умовах сьогодення, намагаються не знижувати обсягів і якості медичної допомоги. Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. І кожний лікар розуміє: здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти учнів Гіппократа. Тож успіхів Вам у цій благородній справі! У переддень свята висловлюємо всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість. Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, віру у зцілення.    Зі словами щирої вдячності звертаємося сьогодні до наших дорогих ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей. Особливо приємно сьогодні відзначити молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет. Велика Вам вдячність за Вашу людяність, душевність та співпереживання. Від усього серця вітаємо Вас з професійним святом і бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею!

Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю! Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!


З повагою голова районної ради     С.М. Крилов


розы copy

Read more

25 травня 2014 року відбулися позачергові вибори сільських голів

25 травня 2014 року відбулися позачергові вибори сільських голів. За результатами голосування:

- Виноградарським сільським головою обрано – Бурлаченко Сергія Дмитровича,

- Степанівським сільським головою обрано – Щербакову Світлану Петрівну.

 

 

Шановні новообрані сільські голови,

Сергію Дмитровичу та Світлано Петрівно!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди цієї значної події!

Підтримка та довіра односельчан, яку Ви здобули в ході виборчих перегонів, свідчить про Ваш незаперечний авторитет серед земляків та активну громадську позицію.    

Вірю, що на цій  високій посаді Ви виправдаєте довіру громад,  а Ваш досвід, уміння та плідна праця сприятимуть вирішенню суспільно-політичних та господарських проблем нашого району, зміцненню добробуту мешканців Роздільнянщини.

 Впевнений, що тільки спільними зусиллями ми зможемо гідно відстоювати інтереси наших земляків, зробити їх життя кращим.

Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, миру, добра та успіхів у роботі  для блага очолюваних Вами громад.

 

З повагою

голова районної ради           С.М. Крилов


розы а

Read more

Календар новин

<< < Червень 2014 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30