Серпень 2012

П'ятниця, 31 Серпень 2012

30 серпня 2012 року, напередодні нового навчального року, сільські школи Роздільнянського району отримали чудовий подарунок - новенькі шкільні автобуси.

30 серпня 2012 року, напередодні нового навчального року, сільські школи Роздільнянського району отримали чудовий подарунок - новенькі шкільні автобуси, які були придбані в рамках ініціативи "Народний бюджет" за підтримки голови Одеської обласної державної адміністрації Е. Л. Матвійчука.

Під час урочистої передачі ключі та документи на чотири автобуси отримали заступник голови Роздільнянської районної ради Бакланов В.В. та начальник відділу освіти Роздільнянської районної державної адміністрації Сухой М.Д.

 

DSC05578

 

DSC05585

 

DSC05590

 

DSC05591

 

DSC05596

 

 

DSC05615

 

DSC05618

 

DSC05624

 

 

Read more

Привітання голови Роздільнянської районної ради з 1 вересня

Дорогі учні!

Шановні  вчителі та батьки!

 

Сердечно  вітаю всіх з початком нового навчального року і Днем знань!

1 вересня – це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливсть дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням – до своєї другої домівки – у школу.

Саме в День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їх неоцінену роботу розуму й серця.

Усім, хто в цей день прийшов до школи набувати  знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих та надійних друзів.

Найщиріші слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, своєю любов'ю та невтомною працею допомагають  пізнавати світ, прищеплюють найвищі моральні цінності, виховують справжніх патріотів нашої держави, адже їх  мудрість і доброта залишаються з вихованцями на все життя.

Прийміть найщіріші вітання усі, хто навчається і навчає! Нехай сторицею окупляться труди вчителів, хай тільки радість приносять діти та вдячні учні. А школярам – оптимізму, добра, удачі, успіхів і впевненості у своїх силах.

 

Голова

Роздільнянської районної ради                       С.М. Крилов

Read more

Середа, 22 Серпень 2012

Привітання голови Роздільнянської районної ради до Дня Незалежності України

 deny-nezalegnosti

Дорогі друзі!

      Щиро вітаю Вас із визначним для нашого суспільства святом — Днем незалежності України!
      Цей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни. Ця знаменна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
      Від усієї душі зичу Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, успішного навчання, подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.
      Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

           З повагою
голова Роздільнянської районної ради С.М. КриловПід час урочистого святкування 21-ої річниці Незалежності України в м. Роздільнадень незалежності 009


день незалежності 024


день незалежності 004


день незалежності 012


день незалежності 019


день незалежності 032


день незалежності 052


день незалежності 057


день незалежності 082 copy copy


день незалежності 084 

Read more

Четвер, 16 Серпень 2012

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


                                                                                  

Read more

Четвер, 09 Серпень 2012

Оголошення (щорічна Премія Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя)

Оголошення

 

Починаючи з 2008 року, з метою створення сприятливих умов для творчого і інтелектуального розвитку молоді, відзначення особистих досягнень у розвитку галузей освіти, охорони здоров’я, культури, місцевого самоврядування тощо Одеською обласною радою було засновано щорічну Премію Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя.

З 2012 року вищевказана Премія обласної ради буде присуджуватися за наступними номінаціями:

- «За виробничі досягнення»;

- «За творчі досягнення»;

- За наукові досягнення»;

- «За спортивні досягнення»;

- «За педагогічні досягнення»;

- «За особисту мужність»;

- «За внесок у розвиток молодіжного руху»;

- «За внесок у сферу охорони здоров’я»;

- «За внесок у розвиток місцевого самоврядування»;

- «За активну журналістську діяльність».

            За довідковою інформацією звертатися до керівника виконавчого апарату Роздільнянської районної ради А.В.Тегляєва за тел..: 3-11-75

 

 

 

 

 

 

 

            Положення про порядок присудження щорічної Премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя

І. Загальні положення

1.1. Цим Положенням визначається порядок присудження та виплати щорічної Премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя (далі - Премія).

1.2. Премії присуджуються щороку талановитій молоді, особливі досягнення якої сприяють утвердженню міжнародного авторитету та позитивного іміджу Одеського регіону та держави у цілому, розвитку суспільно-економічного життя області та країни. Премії присуджуються у 10-ти номінаціях на конкурсних засадах. У кожній з номінацій премії присуджуються за трьома призовими місцями:

І місце – 10000 грн.;

ІІ місце – 7000 грн.;

ІІІ місце – 5000 грн.

1.3. Виплата премій здійснюється одноразово за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті Одеської області на виплату щорічної Премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя, головним розпорядником яких є Одеська обласна рада.

ІІ. Вимоги до претендентів

2.1. Загальні вимоги до кандидатів на присудження Премії наступні:

- кандидат має бути громадянином України та обов’язково мешканцем Одеської області;

- переваги надаються кандидатам, досягнення яких спрямовані безпосередньо на створення та підвищення позитивного іміджу Одеського регіону, а також на вирішення соціально-економічних проблем області в минулому та поточному роках;

- кандидати на отримання Премії у різних номінаціях повинні мати високі показники своєї діяльності, впровадження нових ідей та інноваційних технологій для розв’язання відповідних завдань, мати високий рівень теоретичної та практичної підготовки тощо.

2.2. За віковим цензом премії розподіляються наступним чином. Кандидат на момент отримання Премії у номінаціях «За творчі досягнення», «За спортивні досягнення», «За особисту мужність», «За внесок у розвиток молодіжного руху», «За активну журналістську діяльність», «За наукові досягнення» має бути у віці від 14 до 35 років. У решті номінацій розглядатимуться документи осіб віком від 18 до 35 років.

2.3. Премія присуджується за досягнення у попередньому або поточному році за такими критеріями:

1) У номінації «За виробничі досягнення»:

- значне перевиконання виробничих завдань, високий ступінь їх складності;

- особистий внесок у забезпечення розвитку виробництва;

- наявність наукових розробок та їх фактичне впровадження на виробництві;

- використання і впровадження у професійній діяльності інноваційних технологій та методів;

- соціально значуща активність, надання спонсорської, благодійної допомоги тощо.

2) У номінації «За творчі досягнення»:

- здобуття звання переможця (лауреата, дипломанта) на регіональних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах, фестивалях та інших культурно-мистецьких змаганнях;

- вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку народної творчості, збереження та популяризації декоративно-ужиткового мистецтва тощо;

- участь у масових культурних заходах Одеського регіону.

3) У номінації «За наукові досягнення»:

- ведення наукової діяльності, яка має важливе соціально-економічне значення та спрямована на розвиток вітчизняної науки;

- рівень регіонального, державного та міжнародного визнання наукових та науково-прикладних результатів;

- участь у конкурсах, олімпіадах, конференціях тощо;

- наявність наукових публікацій у вітчизняних та зарубіжних виданнях.

4) У номінації «За спортивні досягнення»:

- високий спортивний результат (встановлення рекорду) в олімпійських видах спорту або призові місця на регіональних чемпіонатах, чемпіонатах України, Європи, світу (результати виступів у видах спорту, що не включені до програми Олімпійських ігор, та результати виступів на турнірах, які не входять до міжнародних рейтингів, враховуються, але не є пріоритетними критеріями);

- перемога або призерство в індивідуальному заліку (за виключенням командних видів спорту, у т.ч. у складі всеукраїнських збірних).

5) У номінації «За педагогічні досягнення»:

- стаж педагогічної діяльності за фахом не менше 3-х років;

- участь у конкурсі «Учитель року»;

- презентація індивідуальних особливостей роботи вчителя, сучасних та авторських форм й методів вирішення проблем.

6) У номінації «За особисту мужність»:

- відвага та ініціативні дії, виявлені під час порятунку людини, забезпечення громадського правопорядку, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру;

- особиста мужність, виявлена під час виконання завдань у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу України, направленого до іншої держави для участі у міжнародній миротворчій операції;

- взірцеве виконання службових завдань, високий ступінь їх складності.

7) У номінації «За внесок у розвиток молодіжного руху»:

- лідерство у молодіжних рухах чи організаціях;

- сприяння активному залученню молоді до роботи в громадських організаціях, підвищенню ефективності їх діяльності;

- ініціаторство соціально значущих програм та організація відповідних проектів та заходів, спрямованих на розбудову громадянського суспільства;

- координація взаємодії з іншими громадськими, державними та благодійними організаціями, участь у соціальних, культурних та благодійних заходах.

8) У номінації «За внесок у сферу охорони здоров’я»:

- надання якісної медичної допомоги в екстрених умовах, при несприятливих обставинах;

- застосування та впровадження у лікувальну практику сучасних методів профілактики, діагностики та лікування хворих.

9) У номінації «За внесок у розвиток місцевого самоврядування»:

- активна робота у сфері місцевого самоврядування, у т.ч. на виборних посадах;

- ініціювання, розроблення соціально значущих програм, проектів, угод щодо розвитку місцевого самоврядування тощо;

- здійснення благодійної діяльності, реалізація проектів з покращання якості життя територіальної громади.

10) У номінації «За активну журналістську діяльність»:

- висвітлення суспільно значущих проблем, громадський резонанс сюжетів та публікацій;

- творча індивідуальність та інформаційно-просвітницька вагомість матеріалів, підтримка духовних та морально-етичних засад суспільства;

- формування успішного діалогу між органами влади (зокрема, місцевим самоврядуванням) та широкими верствами населення.

ІІІ. Конкурсна комісія

3.1. Для конкурсного відбору кандидатів на отримання премій утворюється конкурсна комісія з присудження щорічної Премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя.

3.2. Конкурсну комісію очолює керуючий справами апарату Одеської обласної ради. Персональний склад комісії затверджується розпорядженням Одеської обласної ради.

3.3. Основною формою роботи комісії є засідання, періодичність яких визначається головою конкурсної комісії. Засідання комісії проводить голова конкурсної комісії або його заступник. Засідання комісії є правомочним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини її складу.

3.4. Рішення комісії про висунення кандидатів на присудження Премії приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів присутніх на засіданні членів конкурсної комісії не пізніше 30 жовтня щорічно. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсної комісії. Під час засідань конкурсної комісії відповідальним секретарем комісії ведеться протокол, який підписується головою або заступником голови конкурсної комісії та є підставою для підготовки проекту розпорядження голови обласної ради про присудження Премії.

3.5. Конкурсна комісія відповідно до покладених на неї завдань:

- розглядає подання та проводить відбір на присудження премій;

- готує обґрунтовані пропозиції голові обласної ради щодо претендентів на присудження премій.

3.6. Організаційно-технічне забезпечення роботи конкурсної комісії здійснює апарат Одеської обласної ради.

IV. Умови проведення конкурсного відбору претендентів на присудження Премії

4.1. За три місяці до кінцевої дати подання документів на офіційному сайті Одеської обласної ради та в офіційному друкованому органі обласної ради газеті «Одеські вісті» оприлюднюється оголошення про проведення конкурсу із зазначенням кінцевої дати подання документів.

4.2. Кандидати на присудження премій висуваються структурними підрозділами обласної державної адміністрації, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності.

4.3. До клопотання про присудження Премії додаються:

- відомості про виробничі, наукові, навчальні, культурні, спортивні та інші досягнення осіб, які висуваються на призначення премій;

- характеристика кандидата з місця його роботи із визначенням перспективи його професійного росту за підписом керівника відповідної юридичної особи;

- особовий листок з обліку кадрів кандидата за підписом керівника кадрової служби за місцем роботи, що скріплюється печаткою (характеристика з навчального закладу);

- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

- копія паспорта (свідоцтва про народження);

- письмова згода кандидата на обробку персональних даних;

- завірені в установленому порядку копії нагород, дипломів, грамот тощо;

- оригінали публікацій кандидатів, копії їх радіо-, телесюжетів, роздруківки інтернет-повідомлень, фото-, відеоматеріали тощо.

4.4. Документи у належній формі (у т.ч. якісно відскановані або відксерокопійовані) подаються до конкурсної комісії до 10 жовтня включно щороку.

4.5. Документи з вихідною реєстрацією пізніше зазначеного терміну до розгляду конкурсною комісією не підлягають. Також не приймаються до розгляду документи з порушенням вимог до їх оформлення. У таких випадках конкурсна комісія повертає документи особі, яка їх подала, із зазначенням причини повернення. У разі усунення у визначений даним Положенням термін висловлених конкурсною комісією зауважень повторно надіслані документи підлягають розгляду.

4.6. Премія не присуджується повторно.

4.7. У разі, якщо заявки від кандидатів, які відповідають вимогам даного Положення, у певній номінації відсутні, конкурсна комісія має право перерозподілити грошовий фонд Премії на додаткові призові місця в інших номінаціях.

4.8. Розпорядження голови обласної ради про присудження Премії є підставою для вручення лауреату диплома та виплати грошової винагороди.

V. Нагородження переможців

Диплом лауреата Премії і грошова винагорода вручаються головою Одеської обласної ради в урочистій обстановці до Міжнародного дня студента виключно лауреатові Премії.

VI. Позбавлення Премії

Позбавлення Премії може бути здійснено розпорядженням Одеської обласної ради за поданням конкурсної комісії.

VII. Оприлюднення результатів конкурсу

Розпорядження Одеської обласної ради про присудження Премії розміщується на офіційному сайті Одеської обласної ради та в офіційному друкованому органі обласної ради газеті «Одеські вісті».

Read more

Календар новин

<< < Серпень 2012 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31