Квітень 2015

Середа, 29 Квітень 2015

29 років тому пролунало страшне слово «Чорнобиль»


чорнобиль 229 років тому пролунало страшне слово «Чорнобиль», як символ трагедії, страждань і горя. Вибух на четвертому реакторі Чорнобильської атомної електростанції – найбільша техногенна катастрофа в історії людства, наслідки якої відчутні й досі. Вона увійшла в історію України та миру як одна з самих трагічніших. 

Масштаби Чорнобильської катастрофи могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії – наших співвітчизників. 

Вони жертвували своїм здоров’ям та життям, захищаючи нас від атомного лиха. Усвідомлюючи всю серйозність ситуації, навіть не замислювались про власну безпеку, а робили все від них залежне задля збереження життя мільйонів людей. 

Всім жителям району – потерпілим від страшної катастрофи й тим, які народилися вже після неї – в ім’я продовження життя бажаю здоров’я, міцності духу, сімейного благополуччя, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні.  

Низький вам уклін і довічна вдячність.


Голова

Роздільнянської районної ради       С.М. Крилов

Read more

Понеділок, 13 Квітень 2015

Привітання з Великоднем

Шановні земляки!

Щиро вітаю Вас з Великоднем!


Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаю Вам радості, здоров’я, добробуту і благополуччя.

Христос Воскрес!


Голова районної ради        С.М. Крилов

 00001

Read more

П'ятниця, 10 Квітень 2015

09 квітня поточного року відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Роздільнянської районної ради

09 квітня поточного року відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Роздільнянської районної ради. До порядку денного засідання було включено наступні питання:

  1. Про відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

  2. Про обговорення основних положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

  3. Про підсумки виконання місцевих бюджетів Роздільнянського району за 1 квартал 2015 року (з урахуванням змін податкового та бюджетного законодавства).

  4. Про реформування системи надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

  5. Про стан проведення мобілізації на території Роздільнянського району.

Доповідачами із зазначених питань виступили: Жаборюк Валентина Володимирівна, голова районної організації ветеранів, Бараненко Наталія Вікторівна заступник голови Роздільнянської районної державної адміністрації, Свістунова Марія Іванівна, лікар-геріатр з медичного обслуговування ветеранів війни та прирівняних до них по Роздільнянському району, Бакланов Віктор Васильович, заступник голови Роздільнянської районної ради, Шовкалюк Валерій Олександрович, Роздільнянський міський голова,Караман Ганна Петрівна, Єгорівський сільський голова. Колодєєва Ольга Олександрівна, начальник фінансового управління Роздільнянської районної державної адміністрації, Знахарук Лариса Вікторівна, начальник управління соціального захисту населення Роздільнянської районної державної адміністрації, Номеровський Олег Іванович, військовий комісар Роздільнянського районного військового комісаріату.

В зв’язку з набранням чинності Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” дуже гостре обговорення точилося навколо цього питання. У багатьох присутніх виникали численні запитання до доповідачів. За результатами обговорення було вирішено створити робочу групу з голів місцевих рад для підготовки та вивчення питання добровільного об’єднання територіальних громад Роздільнянського району. Оскільки зазначене питання має вирішуватись дуже терміново, то було прийнято рішення в тижневий термін провести перше засідання робочої групи, на якому вже мають бути розглянуті перші пропозиції.

Read more

Понеділок, 06 Квітень 2015

Привітання з нагоди 71-ої річниці визволення Роздільної

Дорогі ветерани війни, воїни –визволителі, гості, жителі міста!

     Сердечно вітаю вас  із  71-ою річницею визволення міста  Роздільна від німецько-фашистських загарбників! 

      В цей світлий і святий для всіх нас день  ми  схиляємо голови та  вшановуємо пам'ять загиблих   воїнів – визволителів та працівників тилу, тих, хто ціною свого життя завоював Перемогу, хто не схилився перед ворогом, хто дав сьогодні нашому місту зустріти  чергову  мирну весну.

     Ми пишаємося тим, що зробили для Перемоги наші загиблі земляки. Їх стійкість, мужність і самовідданість на полі бою та на  трудовому фронті в ім’я Перемоги – істинний приклад патріотизму. Тому ми були і назавжди залишимось в неоплатному боргу перед ними. Наш обов’язок – бути гідними  їх безприкладного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир та злагоду в нашому краї.

    З вдячністю і глибокою шаною вклоняємося ми й живим ветеранам - визволителям, які винесли на своїх плечах весь тягар воєнного лихоліття, звільнивши  наше місто від фашистських загарбників, і день у день тяжкою працею відбудовували у ньому мирне життя.

    Звичайно, наша сьогоднішня турбота про вас, шановні ветерани – це лише мала частка того, що ми хочемо й повинні зробити. Наш громадський обов’язок – не забувати жодного учасника війни, оточити їх турботою і увагою не тільки у свята, а й в будні.

   Шановні ветерани! Жителі міста! Дозвольте у цей святковий день побажати вам міцного здоров’я, щастя  і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє нашого міста та країни! Нехай на нашій землі завжди панує мир, спокій та добро!

Зі святом вас!  

 Голова районної ради           С.М. Крилов


4 квітня

Read more

Календар новин

<< < Квітень 2015 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30