Лютий 2019

Четвер, 21 Лютий 2019

20 лютого вшановуємо подвиг учасників Революції гідності та увічнюємо пам’ять Героїв Небесної Сотні

Орієнтовний Перелік пріоритетних об'єктів будівництва, реставрації, реконструкції та капітального ремонту , яких потребує першочергового залучення коштів у 2019 році


Щороку 20 лютого ми з вами вшановуємо подвиг учасників Революції гідності та увічнюємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, які заплатили найдорожчу ціну – власне життя, виборюючи свободу і майбутнє для нашої України.

 

        Події на столичному Майдані, з часу яких минуло вже п’ять років, назавжди вкарбуються в історію України, в серце кожного українця, в нашу пам’ять, а жертовна любов загиблих під час Революції гідності до свого народу, до рідної держави - залишиться прикладом для молодого покоління українців,  для всіх нас.

 

        Сьогодні ми згадуємо тих, хто загинув у боротьбі за Україну, хто в найважливіший момент не злякався і пожертвував собою заради кращого життя усіх українців. Кожен з нас має пам’ятати, що саме завдяки їм ми не втратили державність і маємо шанс щодня ставати міцнішими, розбудовуючи власну державу, яка вибрала шлях єднання та миру.

 

          Тож, віддамо шану та повагу мужнім та самовідданим Героям Небесної Сотні! Тим, хто зараз боронить Україну на Сході країни! Будьмо гідними їх подвигу!


свеча

Read more

Неділя, 10 Лютий 2019

29. 01. 2019 року відбулася Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Роздільнянської районної ради, за участю голів органів місцевого самоврядування.

29. 01. 2019 року відбулася Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Роздільнянської районної ради, за участю голів органів місцевого самоврядування.

            На початку голова районної ради Сігал Фелікс Володимирович подякував усім за підтримку та делегування коштів до районного бюджету на вирішення нагальних питань у минулому році й зауважив, що готовий до співпраці й цього року. Адже, незважаючи на певні здобутки у 2018 році, є низка питань та задумів, які потребують реалізації у майбутньому. Актуальним для Роздільнянського району є організація роботи та матеріально – технічного забезпечення медичних закладів.

Про стан охорони здоров’я в Роздільнянському районі та спільні дії з органами місцевого самоврядування доповів Григорій Володимирович Свадковський, заступник головного лікаря комунального некомерційного підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» зауважив, що виявлення хворих на туберкульоз – це лише маленька частина роботи. Її складність – в обстеженні соціально неблагополучних верств населення, які часто відмовляються від нього. Та основна проблема полягає у лікуванні таких хворих. У Роздільній відсутнє стаціонарне відділення для хворих на туберкульоз запущених форм.

У боротьбі з розповсюдженням туберкульозу в межах нашого району велику роль відіграє участь очільників міської, селищної та сільських рад. Тому голова районної ради Ф.В. Сігал закликав долучити для вирішення проблем із хворими на туберкульоз керівників громад, які мають більші важелі впливу на місцеву громаду та винайти можливість співфінансування.

Також Григорій Володимирович нагадав, що в країні триває кампанія з укладанням договорів з сімейним лікарем. Жителі нашого міста і району теж мають активно долучатися до неї, аби в подальшому мати змогу отримувати безкоштовний пакет медичних послуг, гарантованих державою. У зв’язку з цим гостро постає питання щодо укомплектованості сімейними лікарями закладів первинної медицини. У деяких селах району лікарів немає зовсім.

Фелікс Володимирович зауважив, що питання щодо укомплектованості кадрами амбулаторій порушувалось в минулому році. Необхідно ініціювати зустріч з керівниками медичних закладів Одеси та області з метою залучення молодих спеціалістів. Голови органів місцевого самоврядування висловили готовність посприяти у розв’язанні питання забезпечення житлом. Яскравим прикладом є придбання відомчого житла для сімейного лікаря на території Яковлівської сільської ради.

Про ситуацію з туберкульозом детальніше доповіла Чебан Ірина Іванівна, фтизіатр КЗ «Роздільнянська центральна районна лікарня», яка відзначила, що рівень захворюваності, у порівнянні з минулими роками, виріс. У Цьому є позитивний момент – це свідчить про те, що навчилися діагностувати туберкульоз, який має різні прояви і є дуже небезпечною хворобою. Проте, актуальним залишається питання лікування пацієнтів, яким потрібно доставляти ліки, а медпрацівників не вистачає.

Всі присутні обговорили можливість залучення до доставки препаратів соціальних працівників, проте дійшли згоди, що питання потребує детального вивчення. Фелікс Володимирович запропонував організувати роботу виїзного флюорографа, щоб жителі району мали можливість обстежитись на місці.

Також виступила Тетяна Миколаївна Муравська, яка повідомила про реалізацію реформи медичних закладів вторинної допомоги. Як відомо ЦРЛ стала центром госпітального округу. Тетяна Миколаївна подякувала за допомогу в придбанні лапроскопічної стійки, а також за інші необхідні інвестиції для розвитку лікарні, завдяки чому це стало можливим. У цьому році лікарня потребує допомоги в організації приймального відділення для екстрених хворих, де повинні бути ренген, апарат УЗД, електрокардіограф та інше обладнання для швидкої діагностики.

Ф.В. Сігал звернувся з проханням в подальшому підтримувати ЦРЛ, аби забезпечити гідний рівень надання медичних послуг.

Про стан утримання загальноосвітніх закладів Роздільнянського району та спільні дії з органами місцевого самоврядування доповів Микола Дмитрович Сухой, директор комунальної установи спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти», що в минулому році було багато зроблено для шкіл та НВК району. Незважаючи на складну ситуацію з протипожежною безпекою, завдяки підтримці районної ради, депутатського корпусу районної ради та органів місцевого самоврядування Роздільнянського району, вдалося не лише вирішити питання протипожежної безпеки в закладах освіти, а й де в чому покращити їхній матеріально – технічний стан, відповідно до вимог Нової української школи. Микола Дмитрович висловив сподівання на примноження позитивних здобутків у сфері освіти в 2019 році.

Про стан доріг Роздільнянського району та спільні дії з органами місцевого самоврядування доповів Фелікс Володимирович Сігал, голова районної ради, який зауважив, що в цьому напрямку разом з депутатами районної ради прийнято чимало звернень до вищих органів влади, але багато ділянок доріг залишаються в поганому стані. Тож, робота задля поліпшення цієї ситуації триватиме.

Read more

Урочистості з нагоди «Тетяниного дня»

01 лютого 2019 року об 16.00 в актовій залі Роздільнянської школи мистецтв м. Роздільна відбулися урочистості з нагоди «Тетяниного дня». Захід був насичений привітаннями та врученням грамот, а саме за високу професійну майстерність, невтомний творчий пошук, значний особистий внесок у розвиток українського мистецтва і збереження національної культури та з нагоди свята «Тетянин день»:

       1. Нагородити Грамотою Роздільнянської районної ради:

- Гайдаш Ангеліну                                                  - ученицю 2 класу хорового співу

                                                                                  Роздільнянського комунального закладу «Роздільнянської школи мистецтв»;

- Зінченко Софію                                                    - ученицю 2 класу фортепіано

                                                                                  Районного комунального закладу «Роздільнянської школи мистецтв»;

- Карпеліна Нікіту                                                  - учня 5 класу акордеону Роздільнянського комунального закладу «Роздільнянської школи мистецтв»;

- Карцева Назара                                                    - учня 6 класу ударних інструментів Районного комунального закладу «Роздільнянська школа мистецтв»;

- Кравченка Володимира                                       - учня 3 класу баяну Районного комунального закладу «Роздільнянської школи мистецтв»;

- Користу Юлію                                                      - ученицю 6 класу фортепіано Роздільнянського комунального закладу «Роздільнянської школи мистецтв»;

- Савицьку Алісу                                                     - ученицю 2 класу хорового співу Роздільнянського комунального закладу «Роздільнянської школи мистецтв»;

- Сара Матвія                                                           - учня 3 класу ударних інструментів Районного комунального закладу «Роздільнянської школи мистецтв».;

- Чернегу Тетяну                                                    - ученицю 3 класу образотворчого мистецтва Районного комунального закладу «Роздільнянської школи мистецтв».

2. Оголосити Подяку Роздільнянської районної ради:

За високу професійну майстерність, невтомний творчий пошук, значний особистий внесок у розвиток українського мистецтва і збереження національної культури та з нагоди свята «Тетянин день»:

            - хореографічному класу Роздільнянського комунального закладу «Роздільнянської школи мистецтв» (викладач Майнова Тетяна Святославівна).

Read more

01 лютого поточного року під головуванням голови районної ради Ф.В. Сігала

 

0001 n

01 лютого поточного року під головуванням голови районної ради Ф.В. Сігала в актовій залі Роздільнянського НВК школі-гімназії №1 відбулася робоча нарада, за участю культпрацівників району, а саме: працівників Будинків культури, бібліотекарів і колективів Роздільнянської школи мистецтв та Лиманської музичної школи.

Фелікс Володимирович зауважив, що сьогодні культура відіграє важливу роль у житті людини і суспільства, адже саме вона робить людину особливою. А для того, щоб люди, які несуть культуру в маси, відчували себе комфортно, необхідно створити їм відповідні умови.

З цією метою і була скликана робоча нарада, щоб виявити стан справ на об’єктах культури нашого району, а також намітити план роботи на найближчу перспективу, з подальшим включенням їх до програми «Культура Роздільнянщини на 2016 – 2020 роки».

Перед присутніми виступили Олена Іванівна Колопенюк, директор КП СВТГРР «Централізована бібліотечна система», Юрій Володимирович Ніколаєв, директор районного комунального закладу «Роздільнянський районний палац культури» та Роман Володимирович Гімбра, директор районного комунального закладу «Роздільнянська школа мистецтв» кожен з них озвучив скільки було виділено коштів з районного бюджету для вирішення тих чи інших проблем. А зроблено за ці три роки немало.

            Так, були виділені кошти на електропостачання Щербанської та Степової сільских бібліотек, замінений газовий котел у Центральній районній бібліотеці, замінені вікна на енергозберігаючі в районній дитячій бібліотеці, придбаний ноутбук для Павлівської бібліотеки тощо.

            Не менш було зроблено для Будинків культури району. Так, у районному Палаці культури було замінено вікна, проведено поточний ремонт хорового класу, придбані мати, крісла шафи, двері. Крім того, проведені поточні ремонти в Новоукраїнському, Кошарському, Кучурганському, Калантаївському будинках культури, Бурдівському СК. Відкритим все ще залишається питання ремонту великої зали районного Палацу культури, після проведення чергової тендерної процедури роботи будуть продовженні.

            Роздільнянська школа мистецтв за вказаний період поповнила фонд музичних інструментів, придбано акустичну систему. В 2018 році було оновлено фасад школи та проведено частковий ремонт опалення.

Всі перераховані досягнення не виключають того факту, що є ще чимала кількість проблем, які треба вирішувати. І їх також озвучили керівники комунальних установ, згодом вони будуть включені до програми «Культура Роздільнянщини на 2016 – 2020 роки». Наприкінці наради Фелікс Володимирович наголосив, що всі проблеми вирішити одразу не вдасться, але поступово, враховуючи пріоритетність, ми реалізуємо надані пропозиції. Програма «Культура Роздільнящини на 2016 – 2020 роки» - це не лише культурно – просвітницька робота, а й платформа з фінансовим підґрунтям, з метою покращення матеріально – технічної бази закладів культури району.

 

0002 copy_copy

Read more

Календар новин

<< < Лютий 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28