Грудень 2014

Середа, 31 Грудень 2014

Привітання з Новим 2015 роком


197


Дорогі мешканці та гості Роздільнянського району! 


Від усього серця вітаю вас з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим! 

Нехай у Новому році здійсняться усі ваші бажання! У кожного вони різні, для кожного – найсокровенніші. Та є одне спільне для всіх нас – розквіт та добробут Української держави та рідної Роздільнянщини – краю, де варто жити. І я впевнений, що так і буде!

Вірмо у свої сили, будьмо єдиними у найкращих прагненнях та сміливих діях – і прийдешній рік справдить наші сподівання та принесе тільки гарні події та радісні переживання.

Щиро зичу кожній родині душевного тепла та доброго здоров’я, миру, злагоди та достатку, особистого щастя та любові! Хай Боже благословення і світло Різдвяної зірки зігрівають своїм життєдайним теплом ваші серця та бережуть вас і ваших близьких.

З Новим роком! З пресвітлим Різдвом Христовим!

 

З повагою

голова районної ради          С.М. КриловRead more

Понеділок, 22 Грудень 2014

До Дня Міліції України

Шановні працівники та ветерани органів внутрішніх справ!


Щиро вітаємо вас з Днем міліції!

Це професійне свято людей, яких просто не можна не поважати. У працівників міліції – мужня та почесна професія. Вони оберігають від злочинних зазіхань мир і спокій співвітчизників, їхнє життя, здоров’я та майно, постійно захищають інтереси держави і суспільства.

Переконані, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники міліції з честю виконають поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в Україні.

Хай тяжкий, але почесний обов’язок озивається лише людською вдячністю, нехай береже вас доля від втрати товаришів.

Бажаємо вам щастя, міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, успіхів у службі, здобутків в ім’я України. Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого напруженого життя!


Голова районної ради С.М. Крилов


розы

Read more

Понеділок, 15 Грудень 2014

До Дня працівників Суду

Шановні працівники суду Роздільнянського району!

      Вітаю Вас з професійним святом - Днем працівників суду України! Від наполегливої та самовідданої праці всіх, хто працює у судовій системі, великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, миру та спокою!

     Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від суддів та працівників судових органів високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей: честі, гідності, відданості справі та наполегливості. Авторитет судової гілки влади великою мірою залежить від того, як чітко функціонує кожна її ланка, як сумлінно виконує свої обов’язки кожен її працівник. Упевнений, що суддівський корпус Роздільнянського районного суду завжди буде гарантом забезпечення засад справедливості та законності, формуючи правову культуру серед жителів району, їх повагу до Права та Закону.

     Хай нагородою вам, шановні працівники суду, за невтомну працю стане вдячність людей, яким ви повернули віру в справедливість. Бажаю всім доброї вдачі, оптимізму й професійних успіхів, шани громадян і підтримки держави!

З повагою голова районної ради С.М. Крилов


прокуратура

Read more

14 грудня День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чонобильській АЕС

 

14 грудня в Україні традиційно вшанувановують ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції — людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року.

    Аварія на  Чорнобильській АЕС й досі залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. . Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії – наших співвітчизників.

   Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком Чорнобиля.

   Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції. І сьогодні ми вшановуємо подвиг героїв-чорнобильців, низько вклоняємося їх світлій пам'яті. Вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

              Шановні ліквідатори Чорнобильської аварії!

      Вам довелося докласти надзвичайних зусиль, щоб не допустити поширення Чорнобильського лиха. Хочу подякувати кожному з вас за виявлені в тяжкий для України час високі людські якості – силу духу, самовідданість і професіоналізм. Сьогоднішнє покоління високо цінує нелегку, кропітку працю ваших колег, які і нині продовжують справу відродження землі, обпаленої радіацією.   Від щирого серця бажаю усім доброго здоров'я, щастя та благополуччя.

А загиблим ліквідаторам наслідків Чорнобиля вічна пам'ять.

 

 

Read more

До Дня Збройних сил України

 дзс

 

Шановні друзі!

                   Прийміть найщиріші вітання з   Днем Збройних cил України!

Це свято козацького бойового духу, української звитяги, національного війська нашої держави та усіх українців, які готові захищати честь і славу, свободу і суверенність рідної землі.

Наша національна історія буквально пронизана бойовими сторінками, і це були сторінки визвольних змагань, боротьби за незалежність України.

Сьогодні ми маємо свою рідну державу і нашим обов'язком є захищати її, берегти та зміцнювати.

Хочу висловити вдячність військовослужбовцям, які гідно служать українській нації, у ці надскладні часи стоять на захисті нашої держави.

Бажаю усім військовослужбовцям, усім захисникам рідної України здоров'я, витривалості, достатку та сімейного благополуччя! 

Голова районної ради   С.М. КриловRead more

Четвер, 11 Грудень 2014

Святкування з нагоди Дня місцевого самоврядування зібрало разом у районному Палаці культури представників місцевого самоврядування всього району.

Святкування з нагоди Дня місцевого самоврядування зібрало разом у районному Палаці культури представників місцевого самоврядування всього району.

Усі вітали один одного з професійним святом. Адже у ці непрості для нашої країни часи на плечі громади лягло вирішення багатьох важливих питань.

 

2752


Звучить Державний Гімн України. До слова запрошуються представники влади, аби привітати колег з професійним святом. Бо ж День місцевого самоврядування - це подія, яка яскраво підтверджує безпосередню участь громади в управлінні державою, високу роль самоврядування в суспільстві. Сьогодні воно стало основою народовладдя, одним з головних чинників розвитку громадянського суспільства, дієвим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань. Становлення самоврядних традицій - особлива сторінка в історії українського державотворення.

Голова районної ради С.М. Крилов зазначив: "День місцевого самоврядування стоїть в одному ряду з датами, пов'язаними зі здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їхньої волі. Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашого району. С.М. Крилов побажав всім представникам цієї професії міцного здоров'я, щастя, добра, творчої сили та нових звершень на ниві зміцнення державності."

Т.в.о. голови райдержадміністрації О.В. Євтушок, вітаючи присутніх, наголосила, що лише спільна праця районної державної адміністрації з органами місцевого самоврядування - запорука успішного розв'язання нагальних проблем жителів міста та району.

Також з теплими поздоровленнями звернулися до присутніх заступник голови райдержадміністрації Н.В. Бараненко, міський голова В.О. Шовкалюк, які наголосили, що сьогодні в країні необхідна згуртованість людей та влади, аби здійснити необхідні реформи заради поліпшення життя українців.

Пролунали щирі слова й від представників сільських громад району. Подяку за належну допомогу та сприяння роботі органів місцевого самоврядування у селах керівникам району висловили сільські голови Г.П. Караман (Єгорівська сільрада), В.С. Павличенко (Яковлівська сільрада), А.П. Устіч (Старостинська сільрада).

За традицією, під час заходу відбулася урочиста церемонія нагородження. Грамотами від облдержадміністрації відзначили депутата районної ради П.Г. Желєзняка та секретаря Кошарської сільради В.С. Каретко. Цінним подарунком за сумлінну працю на благо району, відповідно до розпорядження голови райради, нагородили т.в.о. голови райдержадміністрації О.В. Євтушок.


2777


Також грамоти від районної ради та райдержадміністрації отримали працівники органів місцевого самоврядування міста та району. Серед нагороджених, зокрема, депутат районної ради, член постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури і спорту, охорони здоров'я та соціального захисту населення  І.М. Текменжи, завідувач відділом з бюджету та фінансово-економічних питань виконавчого апарату районної ради Л.Л. Бесараба, завідувач відділом бухгалтерського обліку та господарського забезпечення виконавчого апарату районної ради Н.С. Вільганюк, спеціаліст I категорії відділу у справах майна виконавчого апарату районної ради Н.С. Кияниця, секретар Роздільнянської міської ради О.В. Тегляєва, головний бухгалтер Роздільнянської міської ради
О.Л. Босюк, секретар Щербанської сільської ради
Л.Є. Товпинець, депутати Яковлівської сільської ради О.Є. Дацюк, Л.М. Щербатюк, О.А. Юрченко та багато інших.


2795


Яскраву концертну програму у вигляді сольних виступів та танцювальних номерів для працівників органів місцевого самоврядування підготували учасники художньої самодіяльності районного Палацу культури.


2765

Read more

Середа, 03 Грудень 2014

До Дня місцевого самоврядування

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ,

              ДЕПУТАТИ  РАД,  АКТИВІСТИ САМОВРЯДНИХ ОРГАНІВ!      СЕРДЕЧНО ВІТАЮ ВАС З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ СТОЇТЬ В РЯДУ ДАТ ПОВ’ЯЗАНИХ ІЗ ЗДОБУТТЯМ УКРАЇНОЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ І РОЗБУДОВОЮ ВЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОСТІ ТА ДЕМОКРАТІЇ. ВІН ОБ’ЄДНАВ ЛЮДЕЙ АКТИВНОЇ ЖИТТЄВОЇ ПОЗИЦІЇ, ЛІДЕРІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД, ОРГАНІЗАТОРІВ ВТІЛЕННЯ В ЖИТТЯ ЇХ ВОЛІ.

БАЖАЮ ВАМ МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я, ЩАСТЯ, ДОБРА, ТВОРЧОЇ СИЛИ ТА НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ НА НИВІ ЗМІЦНЕННЯ ДЕРЖАВНОСТІ. НЕХАЙ ЦЕЙ СВЯТКОВИЙ ДЕНЬ ДОДАСТЬ ВСІМ НАМ НАТХНЕННЯ І НАПОЛЕГЛИВОСТІ У СПРАВІ ПОДАЛЬШОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД, ВІДРОДЖЕННЮ СІЛ І МІСТ НАШОГО РАЙОНУ, ЗМІЦНЕННЯ АВТОРИТЕТУ НАШОЇ ДЕРЖАВИ В ЄВРОПЕЙСЬКІЙ СПІЛЬНОТІ І У ВСЬОМУ ДЕМОКРАТИЧНОМУ СВІТІ!Голова районної ради       С.М. Крилов


квіти день міста

Read more

Привітання працівникам Прокуратури Роздільнянського району

Шановні працівники прокуратури Роздільнянського району!

Вітаю Вас з професійним святом – Днем працівника прокуратури України!

Діяльність прокуратури як єдиної системи відіграє дедалі важливішу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України як демократичної правової держави.

Висловлюю впевненість, що високий професіоналізм, безкомпромісність працівників органів прокуратури, помножені на досвід і знання, сприятимуть збереженню політичної стабільності, громадського миру та спокою, зміцненню законності та правопорядку, надійному захисту суспільства та громадян від злочинності та беззаконня, дотриманню прав та свобод людини.

Бажаю вам творчих сил та наснаги у професійній діяльності, миру, добробуту та сімейного благополуччя!


З повагою,

голова районної ради          С.М. Крилов


прокуратура

Read more

Понеділок, 01 Грудень 2014

Привітання керівнику виконавчого апарату Роздільнянської районної ради Тегляєву А.В.

Шановний

Андрію Вікторовичу!


Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту.

Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.

Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!З повагою, голова  районної ради С.М. Крилов, заступник голови районної ради Бакланов В.В., депутатський корпус Роздільнянської районної ради шостого скликання, виконавчий апарат районної ради


розы


Read more

Календар новин

<< < Грудень 2014 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31