Результати роботи Державної фінансової інспекції в Одеській області за січень-березень 2015 року

1. «Результати роботи Державної фінансової інспекції в Одеській області

за січень-березень 2015 року

Протягом січня-березня 2015 року проведено 33 ревізії певного комплексу або окремих питань фінансово-господарської діяльності та 2 перевірки державних закупівель.

Ревізіями виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 32 підприємствах, установах та організаціях на загальну суму 15,6 млн грн, в тому числі: недоотримання фінансових ресурсів – 2,3 млн грн, незаконних витрат – 13,3 млн грн та недостач ресурсів – 29,52 тис. гривень.

В межах прав і наданих повноважень Держфінінспекцією в Одеській області вжито відповідні заходи, в результаті яких протягом січня-березня 2015 року відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на загальну суму 6,3 млн. гривень.

Загальна сума фінансових ресурсів, які в результаті контрольних дій додатково надішли до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств, складає 1,2 тис. гривень.

З метою належного реагування на факти порушень до правоохоронних органів передано 20 ревізійних матеріалів. За результатами розгляду матеріалів контрольних заходів розпочато 22 досудових розслідувань; за інформаціями про результати ревізій розпочато 3 досудових розслідувань. Крім того, розпочато 1 досудове розслідування за результатами участі працівників Держфінінспекції у перевірках, що проводились правоохоронними органами.

Всього розпочато 26 досудових розслідувань.

Протягом січня-березня 2015 року перед органами прокуратури, об'єктами контролю або його органом управління, іншими державними органами ініційовано 6 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

Держфінінспекцією в Одеській області до суду пред'явлено 2 позови щодо зобов’язання виконання вимог по усуненню фінансових порушень та 2 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 341,54 тис. гривень.

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності за ст. 164-2 КУпАП притягнуто 95 посадових осіб.

До порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 93 фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

Керівникам центральних і місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій направлено 35 інформацій та забезпечено прийняття ними 22 управлінських рішень, відповідно до яких 13 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 5 - до матеріальної.».

 

 

  1. Результати роботи Держфінінспекції в Одеській області у сфері державних закупівель за І квартал 2015 року:

«Державною фінансовою інспекцією в Одеській області протягом І кварталу 2015 року попереджено порушень у сфері державних закупівель на суму понад 460 млн грн через ініціювання перед підконтрольними об’єктами відміни конкурсних торгів та розірвання договорів, що укладені з порушеннями процедури закупівлі.

Зокрема, ДП «Одеський морський торговельний порт» було розірвано договір на закупівлю морського буксиру льодового класу вартістю 10 млн Євро у зв’язку з порушенням умов договору про закупівлю.

Також, Одеською філією Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (адміністрація Одеського морського порту) було розпочато процедуру відкритих торгів на будівництво об’єкту «Причал №1-з для генеральних вантажів на Андросівському молу зі сполученнями ДП «Одеський морський торговельний порт» Одеської філії (5 лотів). Очікувана вартість зазначеної закупівлі становить понад 250 млн грн. Однак, при аналізі документації конкурсних торгів на дану закупівлю були встановлені невідповідності чинному законодавству у сфері державних закупівель, у зв’язку з чим підконтрольним об’єктом, за рекомендацією Інспекції, з метою упередження порушень відмінено процедуру закупівлі».

 

  1. «Результати діяльності Роздільнянської міжрайонної державної

фінансової інспекції за січень-березень 2015 року»

 

Протягом січня-березня 2015 року фахівцями інспекції проведено 3 позапланових ревізії певного комплексу або окремих питань фінансово-господарської діяльності.

Ревізіями виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 3 підприємствах, установах та організаціях на загальну суму 349,61 тис. грн.., в тому числі: недоотримання фінансових ресурсів – 39,82 тис. грн., незаконних витрат – 300,13 тис. грн. та недостач ресурсів – 9,66 тис. гривень.

В межах прав і наданих повноважень Роздільнянською міжрайонною держфінінспекцією вжито відповідні заходи, в результаті яких протягом січня-березня 2015 року відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на загальну суму 174,93 тис. гривень.

З метою належного реагування на факти порушень до правоохоронних органів передано 2 ревізійних матеріали. За результатами розгляду матеріалів контрольних заходів розпочато 1 досудове розслідування, матеріали 1 ревізії долучені до відкритого раніше кримінального провадження та 1 особі вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Протягом січня-березня 2015 року перед органами прокуратури, об'єктами контролю або його органом управління, іншими державними органами ініційовано 1 позов щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності за ст. 164-2 КУпАП притягнуто 4 посадових особи.

До порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 1 фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Керівникам місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій направлено 6інформацій та забезпечено прийняття ними 2 управлінських рішень, відповідно до яких 2 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

 

Начальник Роздільнянської МДФІ С.Ю. Камакіна-Гєнова

Календар новин

<< < Грудень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31