Президія Роздільнянської районної ради

Персональний склад
президії Роздільнянської районної ради шостого скликання


Крилов            -                        Голова районної ради
Сергій Миколайович


Бакланов            -                    заступник голови Роздільнянської районної
Віктор Васильович                 ради

 

Швець             -                        голова постійної комісії з питань регламенту,
Леонід Дмитрович                депутатської діяльності, етики та гласності,
                                                   розвитку місцевого самоврядування та
                                                   адміністративно-територіального устрою    

 

Дворник            -                     голова постійної комісії з бюджету, банківської
Іван Миколайович                діяльності та фінансово-економічних питань

 

Писаренко            -              голова постійної комісії з питань аграрної
Василь Іванович                політики, земельних відносин, будівництва,
                                                 транспорту і зв’язку

 

Бичков             -                      голова постійної комісії з питань освіти,
Ігор Тимофійович                культури, молодіжної політики, фізичної    
                                                  культури і спорту, охорони здоров’я,  та
                                                  соціального захисту населення

Чорний             -                       голова постійної комісії з питань промислової
Віктор Володимирович        політики, паливно-енергетичного
                                                     комплексу, енергозбереження та житлово -           

                                                     комунального господарства

 

Ставничий            -                   голова постійної комісії з питань спільної власності
Олег Олексійович                  територіальних громад району, приватизації                               

                                                      комунальної власності, забезпечення                          

                                                      законності та громадського порядку

 

Волощенко            -                   голова постійної комісії з питань  регуляторної             

Руслан Миколайович             політики підтримки і розвитку підприємницької               

                                                       діяльності, торговельного і   побутового                               

                                                       обслуговування населення


                
Ліпнягов            -                        голова постійної комісії з питань екології,
Павло Павлович                     природокористування, надзвичайних ситуацій і
                                                       ліквідації їх наслідків

 

Бриков Анатолій Георгійович        голова фракції партії Регіонів

        
Міхова Тетяна Миколаївна            голова фракції «Сильна Україна»

 

Марців Леонід Володимирович        голова фракції Народної партії

Календар новин

<< < Травень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31