Рішення №638-VI від 02 грудня 2013 року

 

У К Р А Ї Н А

РОЗДІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про звернення Роздільнянської районної ради до Президента України, політичних партій та Українського народу щодо недопущення зруйнування конституційного ладу України

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», дбаючи про забезпечення прав і свобод людини, гарантованих Конституцією України, прагнучи розвивати і зміцнювати державність України та її громадянське суспільство, районна рада, виражаючи волю територіальних громад Роздільнянського району Одеської області,

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Схвалити текст звернення Роздільнянської районної ради до Президента України, політичних партій та Українського народу щодо недопущення зруйнування конституційного ладу України (додається).

2. Надіслати звернення до Президента України.

3. Опублікувати звернення в газеті «Вперед».

 

 

 

Голова районної ради С.М.Крилов

 

02 грудня 2013 року

638-VI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток до рішення районної ради

від 02 грудня 2013 року

638-VI

 

 

Звернення Роздільнянської районної ради до Президента України, політичних партій та Українського народу щодо недопущення зруйнування конституційного ладу України

 

Статтею 6 Закону України «Про основи національної безпеки України» одним із пріоритетів національних інтересів України визначено інтеграцію України в європейський політичний, економічний, правовий простір. Останні десять років держава забезпечує стрімкий розвиток у визначеному напрямку, в тому числі в рамках ініціативи Європейського Союзу «Східне партнерство», яка орієнтована на удосконалення системи управління та забезпечення стабільності, економічну інтеграцію та конвергенцію з економічною політикою ЄС, енергетичну безпеку, розвиток контактів між людьми тощо. Як підтвердив Президент України Віктор Федорович Янукович, курс європейської інтеграції залишається незмінним.

Конституція України гарантує розвиток суспільного життя в Україні на засадах політичної, економічної та ідеологічної багатоманітності, забезпечує утвердження реальної багатопартійності та легалізацію опозиційної діяльності. Однак, жодна політична партія, громадська організація, інше угруповання чи окрема особа не можуть присвоювати право здійснювати державну владу і діяти від імені всього народу, підриваючи основи соціально-економічного і політичного устрою держави, вибору напряму її державно-правового розвитку.

Втім, процес підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом як один із етапів європейської інтеграції країни перетворився на механізм розколу Українського народу, зародження у ньому ворожнечі та нетерпимості, породження насильницьких дій та нехтування конституційними основами державності.

Фактично через штучно створений інформаційний дисбаланс українське суспільство стало свідком спроби державного перевороту, у зв’язку з чим питання міжнародних відносин України перетворилось на загрозу національному суверенітетові держави, її національної цілісності та недоторканості.

Ми впевнені в тому, що наявна у суспільстві різність поглядів не повинна стати причиною підриву засад єдності та толерантності українського суспільства. Неприпустимим є зловживання та спекулювання цією ситуацію в інтересах окремих політичних сил, що має наслідком злочинне руйнування конституційного ладу України як суверенної держави.

 

 

 

З урахуванням зазначеного Роздільнянська районна рада звертається:

 

1. До Президента України як гаранта державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина з висловленням підтримки обраного зовнішньополітичного вектору, що базується на загальнолюдських цінностях та інтересах Українського народу і має враховувати національні економічні інтереси та макроекономічну ситуацію.

Роздільнянська районна рада просить Вас, шановний Вікторе Федоровичу, не допустити посягання на сталий розвиток Української державності, розколу громадянського суспільства, здійснення перешкод у функціонуванні державних органів, підприємств, установ, організацій особами, що мають на меті насильницьким шляхом дестабілізувати ситуацію у країні, чим ставлять під загрозу безпеку та суверенітет Українського народу.

 

2. До політичних партій з вимогою щодо припинення будь-яких посягань на конституційний лад України, пропаганди війни, насильства, порушень прав і свобод людини, закликів до перешкоджання роботі державних органів та посадових осіб, недопущення спекулювання темою європейської інтеграції, яка залишається пріоритетом у зовнішній політиці держави, в угоду своїх політичних амбіцій та як привід для розколу суспільства.

 

3. До Українського народу, що є носієм суверенітету в Україні, із закликом щодо необхідності зберігання національної єдності, консолідації та порозуміння у реалізації та захисті права України на самовизначення, цілісність та незалежність, а також не піддаватися впливу провокаторів.

Календар новин

<< < Липень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31