День працівників архівних установ України!

0000022222images

 

Роздільнянська районна рада вітає: Штувбейну Альону Вячеславівну

Бакланову Надію Іванівну

24 грудня – День працівників архівних установ. 

Шановні  працівники архівних установ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Архівні матеріали є безмовними свідками подій і фактів з життя, її мудрого і працелюбного народу.

Неможливо переоцінити роль архівістів у забезпеченні нерозривного зв’язку сьогодення, минулого та майбутнього, в збереженні незаперечної історичної правди. Щодня торкаючись документальних свідчень історичного поступу нашого народу, ви краще за багатьох відчуваєте відповідальність перед його величністю Часом.

Завдяки вашому високому фаховому рівню, щоденній самовідданій праці, мудрості та ентузіазму документальні свідчення тих непростих подій, що наразі відбуваються у суспільстві, назавжди залишаться в пам’яті прийдешніх поколінь, а тисячі роздільнянців отримують документальні підстави для захисту своїх конституційних прав.

Бажаємо вам, шановні архівісти, міцного здоров’я, невичерпної енергії, життєвої наснаги, злагоди та родинного тепла!

 

 

Голова районної ради                Олександр ПРЕСМАН

 

Заступник голови районної ради Альона АЛЕКСАНДРОВА

День працівників органів РАЦСу!

0000222222

У День працівників органів РАЦСу хочемо привітати всіх фахівців, що забезпечують роботу цього всім необхідного державного органу.

Люди, які працюють в органах РАЦС – це кваліфіковані співробітники, які з душею відносяться до своєї роботи, з увагою і великою відповідальністю проводять прийом громадян.

Функції РАЦСів - знаходитися в гущі подій людських доль, і це зовсім не просто. Працівники відділів записів актів цивільного стану з усіх сил намагаються залишатися максимально толерантними і спокійними у своїй роботі, не дивлячись на те, що це зовсім не просто, адже ситуації, які вимагають участі працівників РАЦСу в основному не можуть залишати людей байдужими. Віримо, що й надалі приходячи в РАЦС, ми отримуватимо розуміння та кваліфіковане професійне обслуговування.

Бажаємо  вам творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій, щоб не вичерпалася ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям! Гарного вам настрою і мудрості! Сімейного щастя і якомога більше радісних моментів і в роботі і поза нею! Вітаємо вас з Днем працівників органів РАЦСу!

 

Голова районної ради                      Олександр ПРЕСМАН

 

Заступник голови районної ради     Альона АЛЕКСАНДРОВА

День працівника державної виконавчої служби!

000002222222

Шановні представники державної виконавчої служби України!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників державної виконавчої служби!

Державна виконавча служба відіграє важливу роль в суспільному житті країни у питаннях забезпечення виконання рішень судів.

Ваша самовіддана праця і професіоналізм є важливою складовою утвердження у державі принципів законності, справедливості та верховенства права.

Це свято людей, які у непростих умовах здійснюють надзвичайно відповідальну місію – забезпечують належне виконання рішень судів.

Твердо віримо, що служіння Закону і надалі буде життєвим принципом усіх працівників державної виконавчої служби, а знання, досвід, високі професійні якості сприятимуть становленню України як демократичної правової держави.

Бажаємо вам професійних звершень та успіхів, творчої наснаги, міцного здоров’я, добробуту вашим родинам!


Голова районної ради                     Олександр ПРЕСМАН

 

Заступник голови районної ради     Альона АЛЕКСАНДРОВА

День працівників суду України

0000011111111

 

Вітаємо з Днем працівників суду України! Бажаємо незмінних принципів справедливості і неупередженості, бездоганної діяльності і великих успіхів, абсолютної удачі в житті і високої репутації, міцного здоров'я і бравих сил. Нехай правосуддя завжди торжествує, нехай закон і чесність правлять країною.


Голова районної ради                             Олександр ПРЕСМАН

 

Заступник голови районної ради             Альона АЛЕКСАНДРОВА

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня Україна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків  аварії на Чорнобильській АЕС.

Це день-нагадування про людей, які ціною здоров'я, а іноді і життя, протягом всього шести місяців, без проекту, без скарг на те, що подібного до них ніхто і ніколи не робив, побудували споруду, ізолювали зруйнований енергоблок від навколишнього середовища. А потім зробили промисловий майданчик станції придатною для подальшої роботи і відновили генерацію електроенергії.

Це день-заклик, щоб ще і ще раз сказати слова подяки кожному з ліквідаторів - поки вони ще живі і можуть відчути цю заслужену ними подяку.

Велика Вам подяка  і низький доземний уклін за відвагу, патріотизм і мужній вчинок !

Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій.

Бажаємо кожному з Вас, шановні ліквідатори, міцного здоров’я, благополуччя і достатку у родинах, довгих та щасливих років життя.

А тим, кого з нами вже немає – вічна і світла пам’ять

00000111111

Голова районної ради                                                            Олександр ПРЕСМАН

 

Заступник голови районної ради                                   Альона АЛЕКСАНДРОВА

День місцевого самоврядування — свято України. Щорічно відзначається 7 грудня

0000011111


Свято встановлено згідно з указом Президента від 25 листопада 2000 року, щорічно цього дня «...враховуючи велике значення місцевого самоврядування для розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності...».

День місцевого самоврядування – це свято української громади. Здавна саме громада була в Україні не лише первісною й елементарною формою соціальної організації, а й особливою формою соціальної самоорганізації, яка не знає ієрархії та домінування, і навіть моделлю ідеального суспільства.

Від усього серця хочеться побажати усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної Роздільнянщини та України. Нехай день 7 грудня об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими й багатими. Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

 

Голова районної ради                                              Олександр ПРЕСМАН

 

Заступник голови районної ради                         Альона АЛЕКСАНДРОВА

Напередодні святкування Дня Збройних Сил України

          Напередодні святкування Дня Збройних Сил України Альона Александрова, заступник голови Роздільнянської районної ради Одеської області, за сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення обороноздатності держави, відзначила та нагородила Грамотами Роздільнянської районної ради Одеської області військовослужбовців та працівників Збройних Сил України Роздільнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

00001111111

000000222222

00000333333

0000000044444444

000005555555

 

Від імені Роздільнянської районної ради та від себе особисто щиро привітала зі святом мужності і патріотизму – Днем Збройних Сил України.

 

Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати опорою для своєї країни, рідних і близьких. Свято кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з Вас - це справа всього життя.

 

На жаль, сьогодні професія військовослужбовця стала дуже небезпечною, адже воїни української армії, ризикуючи власним життям, відстоюють право на мирне життя, суверенітет і незалежність нашої Батьківщини. У нелегкий для країни час Ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку, гідно та віддано служите українському народові.

 

Щиро вдячні всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Віримо, що українські військовослужбовці й надалі будуть надійними гарантами суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Потужна армія - це запорука сильної і процвітаючої країни.

 

Побажала сили, наснаги, міцного здоров’я і головне, мирного неба та щасливого життя.


Привітання з професійним святом Днем Збройних Сил України

Шановні воїни, захисники України!

 

Вітаємо з професійним святом Днем Збройних Сил усіх, хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі України. Бажаємо здоров'я та успіхів на ниві служіння українському народу. Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань. Мужність і професіоналізм, виявлені українськими солдатами у ході миротворчих операцій, вже здобули молодому українському війську повагу і вдячність у світі. Віримо, що Збройні Сили України і надалі з честю виконуватимуть свій обов’язок перед Вітчизною, надійно захищатимуть мир і спокій українського народу.


0000333333333

Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

00000999999 copy
 

 

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.
Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для них не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам. Адже ми всі рівні перед Богом.
Також висловлюємо вдячність всім, хто опікується особами з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі, а їх серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні.

01 грудня 2020 року заступник голови Роздільнянської районної ради Одеської області Альона Александрова разом з депутатом Одеської обласної ради Микитою Кузькевичем

 

11111119999999 copy

01 грудня 2020 року заступник голови Роздільнянської районної ради Одеської області Альона Александрова разом з депутатом Одеської обласної ради Микитою Кузькевичем та депутатами Роздільнянської районної ради Одеської області восьмого скликання відвідали районні комунальні заклади такі, як: «Роздільнянська школа мистецтв», «Роздільнянський районний палац культури», «Роздільнянський районний народний історико – краєзнавчий музей» та комунальний заклад спільної власності територіальних громад Роздільнянського району стадіон «СПАРТАК». Метою зустрічі було визначення проблемних питань та заходів їх вирішення.

 

22222229999999 copy

33333399999 copy

 

 

Робоча група з питань розробки та підготовки проєктів Регламенту Роздільнянської районної ради Одеської області восьмого скликання та Положення про постійні комісії Роздільнянської районної ради Одеської області восьмого скликання

          

2222200000

 

 

  Відповідно до рішення районної ради від 24 листопада 2020 року №11-VIII була створена робоча група з питань розробки та підготовки проєктів Регламенту Роздільнянської районної ради Одеської області восьмого скликання та Положення про постійні комісії Роздільнянської районної ради Одеської області восьмого скликання (далі - робоча група), у такому складі:

 

Голова робочої групи - Александрова Альона Ігорівна, від Одеської обласної організації Всеукраїнського об'єднання “БАТЬКІВЩИНА”.

Члени робочої групи:

            - Величко Світлана Геннадіївна, від Одеської регіональної організації політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ”;

            - Добровольська Оксана Володимирівна, від Одеської обласної організації Всеукраїнського об'єднання “БАТЬКІВЩИНА”;

            - Колесник Ольга Іванівна, від Одеської територіальної організації політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;

            - Кущенко Дмитро Сергійович, від Одеської територіальної організації політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;

            - Середа Ігор Сергійович, від Одеської обласної організації політичної партії “СЛУГА НАРОДУ”;

            - Тарнавська Наталія Іванівна, від регіональної організації політичної партії “ДОВІРЯЙ ДІЛАМ” в Одеській області.

            Вищезазначеним рішенням робочій групі доручено розробити та підготовити проєкти Регламенту Роздільнянської районної ради Одеської області восьмого скликання та Положення про постійні комісії Роздільнянської районної ради Одеської області восьмого скликання в термін до 04 грудня 2020 року.

            Станом на 01 грудня поточного року відбулося перше засідання робочої групи за участю всіх членів, в ході плідної праці, кожен мав змогу виразити професійну думку.

 

1111100000

01 грудня поточного року відбулася робоча нарада під головуванням голови Роздільнянської районної ради Одеської області восьмого скликання Олександра Пресмана

1111000

 

01 грудня поточного року відбулася робоча нарада під головуванням голови Роздільнянської районної ради Одеської області восьмого скликання Олександра Пресмана, на якій розглядалися важливі питання сьогодення, а саме: спільна власність районів, механізм передачі майна у комунальну власність та інші аспекти. Також забезпечення їх потреб, відповідно до розмежування видатків між бюджетами, визначеного Бюджетним кодексом України.

Активну участь у роботі прийняли: заступник голови Роздільнянської районної ради Одеської області восьмого скликання - Альона Александрова, голова Роздільнянської районної державної адміністрації Сергій Приходько, начальник фінансового управління Роздільнянської районної державної адміністрації Ольга Колодєєва та посадові особи виконавчих апаратів Роздільнянської, Великомихайлівської, Захарівської районних рад.


333000

У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років.

0000111

0003 copy_copy

У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, наймасштабнішим був Голодомор 1932-1933 років - геноцид українського народу, здійснюваний тоталітарним комуністичним режимом СРСР.

Визнання Голодомору 1932 –1933 років геноцидом Українського народу законодавчо закріплено Законом України “Про Голодомор 1932 – 1933 років в Україні”, ухваленим Верховною Радою України 28 листопада 2006 року.

Напередодні дня пам'яті у м.Роздільна пройшов мітинг-реквієм.

В урочистій церемонії покладання квітів і композицій з колосків та лампадок до пам’ятного знаку жертвам Голодоморів взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Ольга Головко, заступник голови районної ради Альона Александрова, секретарь міської ради Олександр Ісаєв, учнівська молодь та інші.

За різними даними, у 1932-1933 роках від Голодомору загинуло від 4,5 до 10 мільйонів людей, а втрати українців у частині ненароджених становлять понад 6 мільйонів.

Голодомор, від словосполуки «морити голодом» – власна назва геноциду українців, вчиненого тоталітарним комуністичним режимом у 1932-33 роках.

В самому СССР десятиліттями тривала заборона на пам’ять про жертв Голодомору — жодних публічних розмов, жодного вшанування пам’яті невинно вбитих. Нині ми маємо можливість говорити та поширювати правду, аби цей злочин ніколи не повторився.

Голодомор – акт геноциду Українського народу, здійснений керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932-1933 роках, шляхом організації штучного масового голоду, що спричинив загибель мільйонів українців у сільській місцевості на території Української СРР та Кубані, де переважну більшість населення становили українці, з метою придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян.

Через насильницьке вилучення продовольства, блокаду сіл та цілих районів, заборону виїзду за межі охопленої голодом України, згортання сільської торгівлі, репресії щодо незгодних тоталітарна система створила для українців життєві умови, розраховані на їхнє фізичне знищення. Така політика режиму – злочин проти людяності, який відповідає Конвенції ООН від 9 грудня 1948 року про запобігання злочину геноциду і покарання за нього.

Тематичні заходи, пов'язані із вшануванням жертв Голодомору, відбулися напередодні у навчальних закладах і бібліотеках міста.


00002


0001 copy_copy_copy_copy_copy


0002 copy_copy_copyУ своїй багатовіковій історії Україна пережила чимало драм і трагедій. Однією з найбільших був Голодомор 1932-1933 років

У своїй багатовіковій історії Україна пережила чимало драм і трагедій. Однією з найбільших  був Голодомор 1932-1933 років. Це найстрашніша катастрофа, яку можна порівняти тільки з втратами нашого народу від Другої світової війни.

 Голодомор став національною трагедією і окремою сторінкою в історії українського народу, про яку ми згадуємо з сумом та гіркотою. Україна втратила мільйони своїх кращих синів та дочок, постраждала майже кожна українська родина.

 Цього дня ми схиляємося у жалобній скорботі за нашими співвітчизниками – українцями, що безвинно та передчасно пішли у Вічність, висловлюємо розуміння і співчуття людям і родинам, які були свідками тих страшних подій.

 Отже, сьогодні на всіх нас - громадянах незалежної України лежить величезна відповідальність перед полеглими під час Голодомору   - зберегти пам’ять про них і зробити все, щоб подібні злочини ніде і ніколи не повторювалися.

 

Голова районної ради      О.С. Пресман

Привітання з національними святами державності України


deny-nezalegnosti


Шановні мешканці нашого району!

 

   Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто щиро вітаю вас із національними святами нашої державності – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

     Ці визначні дати започаткували нову епоху в житті нашого народу, увійшли та законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, економічного зростання, культурного піднесення і вже 29 років гуртують український народ у його прагненні до власної державності та незалежності.

     Тож, напередодні свят, дозвольте, щиро побажати вам стабільності та успіхів. Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах.

   Зичу усім міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку та наснаги на довгі і щедрі літа.

     Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!

             Слава Україні!


24.08.13

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30