ЩОДО ШКІЛЬНИХ ПОТРЕБ

ЩОДО ШКІЛЬНИХ ПОТРЕБ

         Нещодавно у залі засідань районної ради, під керівництвом її голови Фелікса Сігала, відбулася робоча нарада з директорами навчально-виховних комплексів і шкіл Роздільнянського району з метою визначення пріоритетів в роботі на літній період.

         Приємним моментом в ході цієї робочого наради стало нагородження директорів шкіл подяками за підсумками річної роботи. А саме: подяки отримали директори Вадим Полєвий (ЩербанськаЗОШ), Лідія Букреєва (Роздільнянська ЗОШ №2) та Валентина Петровська (Кам’янська ЗОШ).

         На початку Фелікс Володимирович зазначив, що саме в літній період необхідно максимально підготувати заклади до нового навчального року, аби діти та батьки вже з 1 вересня відчули зміни на краще.

         Крім того, наразі в районі залишається актуальним питання щодо призначення трьох директорів і переукладання договорів з іншими директорами навчальних закладів. Детальні пояснення з цього приводу надали працівники апарату районної ради, які звернули уваги на необхідність створення громадських організацій директорів і батьків. Оскільки по 2 їхні представники, відповідно законодавчих вимог, мають входити до конкурсної комісії. Тому присутнім радили якнайшвидше створити такі громадські організації.

         Про планові роботи в літній період у навчальних закладах доповів на нараді керівник КУ «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів освіти» Микола Сухий.

         Далі, в ході обговорення шкільних потреб, кожен з директорів повідомив стан справ у підконтрольних їм навчальних закладах, про те, як працює районна програма по забезпеченню класів журналами, крейдою тощо. Голова районної ради Фелікс Сігал зауважив, що у планах – ще й передбачити гроші на миючі засоби, аби зайві витрати не лягали на плечі батьків. Також, на його думку, необхідно продовжити роботу з перепрофілювання шкіл в НВК, зокрема, на базі Марківської та Калантаївської ЗОШ.

         Не обішли увагою й питання реалізації вимог нової української школи на Роздільнянщині, про інформувала завідувач районного методичного кабінету Галина Хабарова.

         Аби сприяти поліпшенню заходів щодо безпеки учнів Роздільнянщини активність проявили батьки школярів, які взяли участь в нараді та виступили з пропозицією прийняти програму "Роздільнянщині - безпечне дитинство". Після її презентації та обговорення більшість висловили схвалення і підтримку, адже від правильного виховання і знань залежить благополуччя і безпека дітей, які є майбутнім нашої країни. Бліьшість схвально поставилися до прийняття такої програми, тож питання розглядатиметься на сесії районної ради.

         Приємним моментом в ході цієї робочого наради стало нагородження директорів шкіл подяками за підсумками річної роботи. На завершення хочу подякувати всім освітянам за роботу і побажати продуктивного відпочинку, щоб з новими силами передавати знання підростаючому поколінню.


61747507 1597402320389908_2025377929638182912_n


61734253 677451169344408_1878499613007151104_n

Окупаційна влада порушує в Криму ваші права?

53209792 1956461851118136 5995261401566806016 n 

20 лютого вшановуємо подвиг учасників Революції гідності та увічнюємо пам’ять Героїв Небесної Сотні

Орієнтовний Перелік пріоритетних об'єктів будівництва, реставрації, реконструкції та капітального ремонту , яких потребує першочергового залучення коштів у 2019 році


Щороку 20 лютого ми з вами вшановуємо подвиг учасників Революції гідності та увічнюємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, які заплатили найдорожчу ціну – власне життя, виборюючи свободу і майбутнє для нашої України.

 

        Події на столичному Майдані, з часу яких минуло вже п’ять років, назавжди вкарбуються в історію України, в серце кожного українця, в нашу пам’ять, а жертовна любов загиблих під час Революції гідності до свого народу, до рідної держави - залишиться прикладом для молодого покоління українців,  для всіх нас.

 

        Сьогодні ми згадуємо тих, хто загинув у боротьбі за Україну, хто в найважливіший момент не злякався і пожертвував собою заради кращого життя усіх українців. Кожен з нас має пам’ятати, що саме завдяки їм ми не втратили державність і маємо шанс щодня ставати міцнішими, розбудовуючи власну державу, яка вибрала шлях єднання та миру.

 

          Тож, віддамо шану та повагу мужнім та самовідданим Героям Небесної Сотні! Тим, хто зараз боронить Україну на Сході країни! Будьмо гідними їх подвигу!


свеча

29. 01. 2019 року відбулася Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Роздільнянської районної ради, за участю голів органів місцевого самоврядування.

29. 01. 2019 року відбулася Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Роздільнянської районної ради, за участю голів органів місцевого самоврядування.

            На початку голова районної ради Сігал Фелікс Володимирович подякував усім за підтримку та делегування коштів до районного бюджету на вирішення нагальних питань у минулому році й зауважив, що готовий до співпраці й цього року. Адже, незважаючи на певні здобутки у 2018 році, є низка питань та задумів, які потребують реалізації у майбутньому. Актуальним для Роздільнянського району є організація роботи та матеріально – технічного забезпечення медичних закладів.

Про стан охорони здоров’я в Роздільнянському районі та спільні дії з органами місцевого самоврядування доповів Григорій Володимирович Свадковський, заступник головного лікаря комунального некомерційного підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» зауважив, що виявлення хворих на туберкульоз – це лише маленька частина роботи. Її складність – в обстеженні соціально неблагополучних верств населення, які часто відмовляються від нього. Та основна проблема полягає у лікуванні таких хворих. У Роздільній відсутнє стаціонарне відділення для хворих на туберкульоз запущених форм.

У боротьбі з розповсюдженням туберкульозу в межах нашого району велику роль відіграє участь очільників міської, селищної та сільських рад. Тому голова районної ради Ф.В. Сігал закликав долучити для вирішення проблем із хворими на туберкульоз керівників громад, які мають більші важелі впливу на місцеву громаду та винайти можливість співфінансування.

Також Григорій Володимирович нагадав, що в країні триває кампанія з укладанням договорів з сімейним лікарем. Жителі нашого міста і району теж мають активно долучатися до неї, аби в подальшому мати змогу отримувати безкоштовний пакет медичних послуг, гарантованих державою. У зв’язку з цим гостро постає питання щодо укомплектованості сімейними лікарями закладів первинної медицини. У деяких селах району лікарів немає зовсім.

Фелікс Володимирович зауважив, що питання щодо укомплектованості кадрами амбулаторій порушувалось в минулому році. Необхідно ініціювати зустріч з керівниками медичних закладів Одеси та області з метою залучення молодих спеціалістів. Голови органів місцевого самоврядування висловили готовність посприяти у розв’язанні питання забезпечення житлом. Яскравим прикладом є придбання відомчого житла для сімейного лікаря на території Яковлівської сільської ради.

Про ситуацію з туберкульозом детальніше доповіла Чебан Ірина Іванівна, фтизіатр КЗ «Роздільнянська центральна районна лікарня», яка відзначила, що рівень захворюваності, у порівнянні з минулими роками, виріс. У Цьому є позитивний момент – це свідчить про те, що навчилися діагностувати туберкульоз, який має різні прояви і є дуже небезпечною хворобою. Проте, актуальним залишається питання лікування пацієнтів, яким потрібно доставляти ліки, а медпрацівників не вистачає.

Всі присутні обговорили можливість залучення до доставки препаратів соціальних працівників, проте дійшли згоди, що питання потребує детального вивчення. Фелікс Володимирович запропонував організувати роботу виїзного флюорографа, щоб жителі району мали можливість обстежитись на місці.

Також виступила Тетяна Миколаївна Муравська, яка повідомила про реалізацію реформи медичних закладів вторинної допомоги. Як відомо ЦРЛ стала центром госпітального округу. Тетяна Миколаївна подякувала за допомогу в придбанні лапроскопічної стійки, а також за інші необхідні інвестиції для розвитку лікарні, завдяки чому це стало можливим. У цьому році лікарня потребує допомоги в організації приймального відділення для екстрених хворих, де повинні бути ренген, апарат УЗД, електрокардіограф та інше обладнання для швидкої діагностики.

Ф.В. Сігал звернувся з проханням в подальшому підтримувати ЦРЛ, аби забезпечити гідний рівень надання медичних послуг.

Про стан утримання загальноосвітніх закладів Роздільнянського району та спільні дії з органами місцевого самоврядування доповів Микола Дмитрович Сухой, директор комунальної установи спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти», що в минулому році було багато зроблено для шкіл та НВК району. Незважаючи на складну ситуацію з протипожежною безпекою, завдяки підтримці районної ради, депутатського корпусу районної ради та органів місцевого самоврядування Роздільнянського району, вдалося не лише вирішити питання протипожежної безпеки в закладах освіти, а й де в чому покращити їхній матеріально – технічний стан, відповідно до вимог Нової української школи. Микола Дмитрович висловив сподівання на примноження позитивних здобутків у сфері освіти в 2019 році.

Про стан доріг Роздільнянського району та спільні дії з органами місцевого самоврядування доповів Фелікс Володимирович Сігал, голова районної ради, який зауважив, що в цьому напрямку разом з депутатами районної ради прийнято чимало звернень до вищих органів влади, але багато ділянок доріг залишаються в поганому стані. Тож, робота задля поліпшення цієї ситуації триватиме.

Урочистості з нагоди «Тетяниного дня»

01 лютого 2019 року об 16.00 в актовій залі Роздільнянської школи мистецтв м. Роздільна відбулися урочистості з нагоди «Тетяниного дня». Захід був насичений привітаннями та врученням грамот, а саме за високу професійну майстерність, невтомний творчий пошук, значний особистий внесок у розвиток українського мистецтва і збереження національної культури та з нагоди свята «Тетянин день»:

       1. Нагородити Грамотою Роздільнянської районної ради:

- Гайдаш Ангеліну                                                  - ученицю 2 класу хорового співу

                                                                                  Роздільнянського комунального закладу «Роздільнянської школи мистецтв»;

- Зінченко Софію                                                    - ученицю 2 класу фортепіано

                                                                                  Районного комунального закладу «Роздільнянської школи мистецтв»;

- Карпеліна Нікіту                                                  - учня 5 класу акордеону Роздільнянського комунального закладу «Роздільнянської школи мистецтв»;

- Карцева Назара                                                    - учня 6 класу ударних інструментів Районного комунального закладу «Роздільнянська школа мистецтв»;

- Кравченка Володимира                                       - учня 3 класу баяну Районного комунального закладу «Роздільнянської школи мистецтв»;

- Користу Юлію                                                      - ученицю 6 класу фортепіано Роздільнянського комунального закладу «Роздільнянської школи мистецтв»;

- Савицьку Алісу                                                     - ученицю 2 класу хорового співу Роздільнянського комунального закладу «Роздільнянської школи мистецтв»;

- Сара Матвія                                                           - учня 3 класу ударних інструментів Районного комунального закладу «Роздільнянської школи мистецтв».;

- Чернегу Тетяну                                                    - ученицю 3 класу образотворчого мистецтва Районного комунального закладу «Роздільнянської школи мистецтв».

2. Оголосити Подяку Роздільнянської районної ради:

За високу професійну майстерність, невтомний творчий пошук, значний особистий внесок у розвиток українського мистецтва і збереження національної культури та з нагоди свята «Тетянин день»:

            - хореографічному класу Роздільнянського комунального закладу «Роздільнянської школи мистецтв» (викладач Майнова Тетяна Святославівна).

01 лютого поточного року під головуванням голови районної ради Ф.В. Сігала

 

0001 n

01 лютого поточного року під головуванням голови районної ради Ф.В. Сігала в актовій залі Роздільнянського НВК школі-гімназії №1 відбулася робоча нарада, за участю культпрацівників району, а саме: працівників Будинків культури, бібліотекарів і колективів Роздільнянської школи мистецтв та Лиманської музичної школи.

Фелікс Володимирович зауважив, що сьогодні культура відіграє важливу роль у житті людини і суспільства, адже саме вона робить людину особливою. А для того, щоб люди, які несуть культуру в маси, відчували себе комфортно, необхідно створити їм відповідні умови.

З цією метою і була скликана робоча нарада, щоб виявити стан справ на об’єктах культури нашого району, а також намітити план роботи на найближчу перспективу, з подальшим включенням їх до програми «Культура Роздільнянщини на 2016 – 2020 роки».

Перед присутніми виступили Олена Іванівна Колопенюк, директор КП СВТГРР «Централізована бібліотечна система», Юрій Володимирович Ніколаєв, директор районного комунального закладу «Роздільнянський районний палац культури» та Роман Володимирович Гімбра, директор районного комунального закладу «Роздільнянська школа мистецтв» кожен з них озвучив скільки було виділено коштів з районного бюджету для вирішення тих чи інших проблем. А зроблено за ці три роки немало.

            Так, були виділені кошти на електропостачання Щербанської та Степової сільских бібліотек, замінений газовий котел у Центральній районній бібліотеці, замінені вікна на енергозберігаючі в районній дитячій бібліотеці, придбаний ноутбук для Павлівської бібліотеки тощо.

            Не менш було зроблено для Будинків культури району. Так, у районному Палаці культури було замінено вікна, проведено поточний ремонт хорового класу, придбані мати, крісла шафи, двері. Крім того, проведені поточні ремонти в Новоукраїнському, Кошарському, Кучурганському, Калантаївському будинках культури, Бурдівському СК. Відкритим все ще залишається питання ремонту великої зали районного Палацу культури, після проведення чергової тендерної процедури роботи будуть продовженні.

            Роздільнянська школа мистецтв за вказаний період поповнила фонд музичних інструментів, придбано акустичну систему. В 2018 році було оновлено фасад школи та проведено частковий ремонт опалення.

Всі перераховані досягнення не виключають того факту, що є ще чимала кількість проблем, які треба вирішувати. І їх також озвучили керівники комунальних установ, згодом вони будуть включені до програми «Культура Роздільнянщини на 2016 – 2020 роки». Наприкінці наради Фелікс Володимирович наголосив, що всі проблеми вирішити одразу не вдасться, але поступово, враховуючи пріоритетність, ми реалізуємо надані пропозиції. Програма «Культура Роздільнящини на 2016 – 2020 роки» - це не лише культурно – просвітницька робота, а й платформа з фінансовим підґрунтям, з метою покращення матеріально – технічної бази закладів культури району.

 

0002 copy_copy

29 січня 2019 року в залі засідань районної ради відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Роздільнянської районної ради

0002IMG-03ac1ac3be3dcd0e0a5d279ad5ab0819-V

 

0001IMG-b8a454e117577449f2aee9b0e5b55af7-V

 

29 січня 2019 року    в залі засідань районної ради відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Роздільнянської районної ради

До порядку денного засідання були включені наступні питання:

                                                                      

 

- Про стан охорони здоров’я в Роздільнянському районі та спільні дії з органами місцевого самоврядування.

Доповідач: Свадковський Григорій Володимирович, заступник головного лікаря КЗ СВТГРР «Роздільнянський районний Центр первино медико – санітарної допомоги».

Доповідач: Муравська Тетяна Миколаївна, заступник в.о. головного лікаря КЗ «Роздільнянська центральна районна лікарня»

Співдоповідач: Чебан Ірина Іванівна, фтизіатр КЗ «Роздільнянська центральна районна лікарня».

 

- Про стан утримання загальноосвітніх закладів Роздільнянського району та спільні дії з органами місцевого самоврядування.

Доповідач: Микола Дмитрович Сухой, директор комунальної установи спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти»

- Про стан доріг Роздільнянського району та спільні дії з органами місцевого самоврядування.

Доповідач: Фелікс Володимирович Сігал, голова Роздільнянської районної ради

 

26 січня 2019 року в залі засідань районної ради відбулось засідання постійної комісії з бюджету, банківської діяльності, фінансово-економічних питань та питань регуляторної політики

0001IMG-93f57be18820a12bec415480051f7a49-V

26 січня 2019 року в залі засідань районної ради відбулось засідання постійної комісії з бюджету, банківської діяльності, фінансово-економічних питань та питань регуляторної політики, під час якого було розглянуто низку важливих питань.

 

0002IMG-51b00dc399cc339ce3e19b3f9717a490-V

 

0003IMG-074a892547275cfea7daf4f2b1d0c2d3-V

 

Новорічні свята продовжуються.

Новорічні свята продовжуються. 
Традиційно представники Роздільнянського райкому профспілок працівників держустанов відвідали притулок «Теплий дім» . 
На свято Василя звучали щедрівки, вірші та пісні. 
26 дітей  отримали солодощі та  приємні подарунки. 
На фото вихованці притулку «Теплий дім» та їх гості голова райкому Тегляєв Андрій, скарбник Бесараба Людмила та голова профкому міської ради Соловйов Олександр.

000IMG 20190114_114203

Привітання посадовим особам органів місцевого самоврядування району та депутатам місцевих рад з нагоди професійного свята

14810916350 autozoom_280x273ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ,

              ДЕПУТАТИ  РАД,  АКТИВІСТИ САМОВРЯДНИХ ОРГАНІВ!

      СЕРДЕЧНО ВІТАЮ ВАС З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

 

 

Місцеве самоврядування - найбільш ефективна форма народовладдя.
      Це свято суспільства, в основі функціонування якого–самоврядна громада.
      Нехай День місцевого самоврядування стане для нас ще одним об'єднуючим імпульсом у спільному прагненні
зробити нашу державу
заможною і квітучою.

 

      Бажаю всім міцного здоров’я, добра, великої творчої наснаги,
здійснення планів і бажань.

 

 

 

 Голова районної ради       Ф.В. Сігал

Привітання з нагоди Дня вчителя

Шановні освітяни Роздільнянщини!

 

Дозвольте від імені районної ради та від себе особисто привітати вас із Днем учителя – святом, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті.

Професія вчителя — одна з найбільш благородних і шанованих. І нехай життєві негаразди часом змушують багатьох педагогів задуматися про правильність свого вибору, все ж справжні вчителі не опускають рук і продовжують щедро ділитися знаннями з підростаю чим поколінням.

Сьогодні ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави.

Дорогі вчителі, ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду. Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнений, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.

У цей святковий день бажаю вам, шановні, невичерпної творчої енергії, успіхів у всіх починаннях, високих професійних досягнень. Нехай у ваших справах завжди буде дух творення і оптимізму. Зичу вам міцного  здоров’я, сімейного благополуччя, миру та щастя вам і вашим близькім.


Голова районної ради                      Ф.В. Сігал


розы аПОВІДОМЛЕННЯ про скликання пленарного засідання двадцять дев'ятої чергової сесії Роздільнянської районної ради сьомого скликання

ПОВІДОМЛЕННЯ

про скликання пленарного засідання

двадцять дев'ятої чергової сесії Роздільнянської районної ради

сьомого скликання

 

14 вересня 2018 року о 10:00 годині в залі засідань районної ради (м. Роздільна, вул. Незалежності (Свердлова), 9, ІІ-й поверх) відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої чергової сесії Роздільнянської районної ради сьомого скликання.

Для розгляду на сесії рекомендовано такі питання:

           

            - про звіт районної державної адміністрації про здійснення в 2017 році Роздільнянською районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень;

            - про бездіяльність та відсутність контролю з боку керівництва Роздільнянської районної державної адміністрації під час виділення коштів з районного бюджету в 2015 році на ремонт флюорографу, який знаходиться на балансі КЗ “Роздільнянська центральна районна лікарня”;

            - про внесення змін та доповнень до додатку 3 рішення районної ради від 26 грудня 2017 року ? 521-VII “Про затвердження Програми розвитку малого та середнього підприємства Роздільнянського району”;

            - про внесення змін до рішення районної ради від 18 березня 2016 року ?59-VII “Про затвердження Програми теплозабезпечення населення та енергоефективності Роздільнянського району на 2016 - 2018 роки”;

            - про звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Роздільнянського району за I півріччя 2018 року;

            - про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 26 грудня 2017 року ?539-VII “Про районний бюджет Роздільнянського району на 2018 рік;

            - про затвердження спроможної мережі надання первинної медичної допомоги комунального некомерційного підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»;

-земельні питання;

            - інші.

            На пленарне засідання, крім депутатів районної ради, запрошуються голова, перший заступник голови, заступник голови, начальники управлінь та відділів Роздільнянської районної державної адміністрації, керівник Роздільнянської місцевої прокуратури, начальник Роздільнянського відділу поліції Головного управління національної поліції в Одеській області, начальник Роздільнянської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби в Одеській області, начальник міжрайонного відділу управління служби безпеки України в Роздільнянському районі, міського, селищного, сільських голів, керівники комунальних підприємств, організацій та установ спільної власності територіальних громад району, виконавчий апарат районної ради, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Голова районної ради                                                                                                     Ф.В. Сігал

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про скликання пленарного засідання двадцять дев'ятої позачергової сесії Роздільнянської районної ради сьомого скликання

ПОВІДОМЛЕННЯ

про скликання пленарного засідання

двадцять дев'ятої позачергової сесії Роздільнянської районної ради

сьомого скликання

 

22 серпня 2018 року о 10:00 годині в залі засідань районної ради (м. Роздільна, вул. Незалежності (Свердлова), 9, ІІ-й поверх) відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої позачергової сесії Роздільнянської районної ради сьомого скликання.

Для розгляду на сесії рекомендовано такі питання:

           

            - про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 26 грудня 2017 року ?539-VII “Про районний бюджет Роздільнянського району на 2018 рік;

            - різне.

            На пленарне засідання, крім депутатів районної ради, запрошуються голова, перший заступник голови, заступник голови, начальники управлінь та відділів Роздільнянської районної державної адміністрації, керівник Роздільнянської місцевої прокуратури, начальник Роздільнянського відділу поліції Головного управління національної поліції в Одеській області, начальник Роздільнянської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби в Одеській області, начальник міжрайонного відділу управління служби безпеки України в Роздільнянському районі, міського, селищного, сільських голів, керівники комунальних підприємств, організацій та установ спільної власності територіальних громад району, виконавчий апарат районної ради, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Міжнародний день захисту дітей

ЦЬого року Міжнародний день захисту дітей у нашому місті видався багатим на цікаві, розважальні заходи для юних роздільнянців, які проходили впродовж всього дня.

З самого ранку хлопчики та дівчатка традиційно відвідали площу біля районного Палацу культури, де взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті. Досить швидко площу прикрасили чудові роботи на різноманітну тематику, по-дитячому добру, сповнену мрій і теплих почуттів. Оцінювало роботи компетентне журі, якому довелося непросто. Адже дітлахи постаралися і проявили творчість та креативність.

Після того, як юні художники завершили малювати, на сцені розпочався концерт за участю вихованців районного Палацу культури та Школи мистецтв м. Роздільна, які своїми танцювальними, акробатичними, співочими талантами вразили публіку і подарували чудовий, позитивний настрій. Юні глядачі підтанцьовували і гучно аплодували виступаючим.

У ході заходу з вітальним словом виступили голова районної ради Ф.В. Сігал, голова райдержадміністрації Н.В. Бараненко, міський голова В.О. Шовкалюк, які побажали дітям миру, добра, здоров’я та щасливого, яскравого на спогади дитинства.

В ході концертної частини подарунками нагородили переможців та призерів конкурсу малюнків на асфальті, які вручала голова РДА
Н.В. Бараненко. Голова районної ради Ф.В. Сігал відзначив грамотами кращих вихованців комунального закладу «Роздільнянська школи мистецтв», комунального закладу «Роздільнянська дитячо - юнацька спортивна школа» та районного Палацу культури.

дз1 1

Також в Роздільнянській дитячо – юнацькій спортивній школі відбулось спортивне свято серед вихованців комунального закладу приуроченого Дню захисту дітей де Фелікс Володимирович нагородив всіх дітей зазначеного свята заохочувальними призами.


дз4

   ВВечері на центральній площі відбувся прекрасний концерт. Площа заповнилася роздільнянцями та гостями міста, більшість з яких – діти різного віку. Було безліч цікавих номерів, різнобарвних костюмів, привітань та подарунків.

Міський голова В.О. Шовкалюк, вітаючи дітей та їх батьків, дякуючи керівникам закладів, педагогам, художнім керівникам за виховання підростаючого покоління.

З вітальними словами до присутніх звернулася голова райдержадміністрації Н.В. Бараненко, яка привітала дітей, зазначивши, що саме від того, наскільки будуть щасливі їх посмішки, наскільки впевнено вони будуть крокувати по життю, залежить майбутнє Роздільнянщини, нашої країни, нашої планети…

Від депутатського корпусу районної ради та від себе особисто поздоровив зі святом, яке об’єднує багато держав, багато народів – святом дитинства, посмішок, надій, голова районної ради Ф.В. Сігал. Фелікс Володимирович зазначив, що незважаючи на непростий час, депутатському корпусу вдалося зберегти всі навчальні заклади міста та району та утримувати їх. Відповідно до розпорядження голови районної ради, за високу професійну майстерність, невтомний творчий пошук, значний особистий внесок у розвиток українського мистецтва та збереження національної культури та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей грамоти районної ради її голова вручив творчим колективам ЦТДУМ та Школи мистецтв також Фелікс Володимирович вручив сертифікат на придбання аудіо техніки Центру творчості дітей та учнівської молоді на чолі з А.Є. Берш.

06 квітня 2018 року о 10.00 відбулась робоча нарада з місцевими головами Роздільнянського району

06 квітня 2018 року о 10.00 відбулась робоча нарада з місцевими головами Роздільнянського району. До розгляду на нараду були запропоновані наступні питання порядку денного:

  1. Про реалізацію районної цільової Програми «Здоров’я» в частині забезпечення необхідними медичними сумками амбулаторій загальної практики сімейної медицини та ФАПів в Роздільнянському районі.

Доповідач: Коснтянтин Петрович Кирпиченко, головний лікар КЗ СВТГРР «Роздільнянський районний Центр первино медико – санітарної допомоги».

  1. Про реалізацію районної комплексної Програми «Безпечна Роздільнянщина» в частині встановлення камер - відеоспостереження на територіях місцевих рад Роздільнянського району.

Доповідач: Луб Павло Миколайович, директор ООО "ЛИМАНЕТ" ( LIMANET )

  1. Про делегування коштів на цільову Програму мобілізаційної підготовки та мобілізації військовозобов’язаних Роздільнянського району та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2017 – 2018 роки.

Доповідач: Олег Іванович Номеровський, військовий комісар Роздільнянського військового комісаріату, полковник.

Першим питанням порядку денного про реалізацію районної цільової Програми «Здоров’я» в частині забезпечення необхідними медичними сумками амбулаторій загальної практики сімейної медицини та ФАПів в Роздільнянському районі. Головою районної ради було озвучено, що більшість місцевих рад вже делегували кошти на придбання медичних сумок амбулаторій загальної практики сімейної медицини та ФАПів, але ще є місцеві ради які розглядають дане питання і найближчим часом вирішать дане питання.

В рамках обговорення зазначеного питання головою районної ради було запропоновано місцевим радам розглянути питання можливості делегування коштів до районного бюджету, для закупівлі медичних сумок та укомплектування їх.

Крім цього, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги К.П. Кирпиченко порушив питання щодо реорганізації Комунального закладу спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний Центр первинної медико – санітарної допомоги». Він зауважив, що реорганізація проводиться в зв’язку з ухвалою Верховною Радою України законопроекту та на основі медичних рекомендацій з питань перетворення закладів охорони здоров’я з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства. Враховуючи той факт, що вищезгадане питання є нагальним Фелікс Володимирович звернувся до голів місцевих рад щодо можливості делегування коштів до районного бюджету для оформлення контрактів та реєстрації пацієнтів з вибраним лікарем Центру первино – медико – санітарної допомоги, необхідного придбання комп’ютерів та обладнати місце роботи лікаря амбулаторії сімейної медицини.

По другому питанню про реалізацію районної комплексної Програми «Безпечна Роздільнянщина» в частині встановлення камер - відеоспостереження на територіях місцевих рад Роздільнянського району доповідав співробітник районного відділу поліції А.С. Устіч, який довів до відома присутніх орієнтовні місця розташування камер відеоспостереження та звернувся до місцевих рад з визначенням остаточного місця розташування.

На нараду також було запрошено директора компанії «Limanet» П.М. Луб, який довів до відома присутніх інформацію про різновиди камер спостереження, їх технічні характеристики. Крім того, головам місцевих рад необхідно визначитись, які саме відеокамери (за технічними характеристиками та, відповідно, вартістю) будуть встановлені.

Також Фелікс Володимирович Сігал, з метою покращення роботи дільничного інспектора, запропонував внести зміни до районної програми «Безпечна Роздільнянщина» в частині делегування коштів місцевих рад до районного бюджету на закупівлю палива, для забезпечення робіт дільничного інспектора.

Голова районної ради звернувся до співробітника Роздільнянського відділу поліції Головного управління національної поліції в Одеській області з проханням зробити відповідні пропозиції та розрахунки до Програми «Безпечна Роздільнянщина» в частині встановлення кількості камер - відеоспостереження та місць їх розташування на територіях місцевих рад Роздільнянського району, особливо в місцях скупчення людей.

З третього питання доповів військовий комісар Роздільнянського військового комісаріату полковник О. І. Номеровський - про делегування коштів на цільову «Програму мобілізаційної підготовки та мобілізації військовозобов’язаних Роздільнянського району та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2017 – 2018 роки».

Голова районної ради запропонував головам місцевих рад щодо можливості делегування коштів в розмірі 2000 грн. на цільову «Програму мобілізаційної підготовки та мобілізації військовозобов’язаних Роздільнянського району та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2017 – 2018 роки».

Календар новин

<< < Вересень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30