Нарада з головами сільських рад, з користувачами водних об’єктів з питання «Про стан використання водних ресурсів у Роздільнянському районі»

 

P1011224

 

 27 березня 2013 року відбулася нарада з головами сільських рад, з користувачами водних об’єктів  з питання «Про стан використання водних ресурсів у Роздільнянському районі». Під час наради були розглянуті наступні питання:

 

1.Стан використання водних ресурсів у Роздільнянському районі

 Доповідач:  Реклізон Анатолій Анатолійович -  провідний інженер регіонального відділу водних ресурсів Одеської гидрогеолого – меліоративної експедиції.

2. Порядок укладання договорів оренди на водні об’єкти.

Доповідач: Тєгляєв Андрій  Вікторович – керівник виконавчого апарату Роздільнянської  районної ради

3. Перспективи розвитку зрошування у Роздільнянському районі

Доповідач: представник Одеського облводгоспу

4. Реалізація заходів з охорони водних біоресурсів у період нересту.

Доповідач: представник Одеського  територіального відділу БУ «Західно – Черноморська рибоохорона».

 5. Порядок переводу водних земель в землі сільгосппризначення

Доповідач: Шабро Вікторія Вікторівна – в.о. начальника відділу Держземагенства у Роздільнянському районі.

 

 

Запрошені на нараду з головами сільських рад, з користувачами водних об’єктів  з питання «Про стан використання водних ресурсів у Роздільнянському районі» представники структурних підрозділів райдержадміністраці  та інших структур району  які беруть участь:

 

Назва структурних підрозділів

П.І.по Б. керівників

Перший заступник голови райдержадміністрації

Євтушок Ольга Василівна

Т.в.о.керівника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

Картакай Олена Степанівна

Провідний інженер регіонального відділу водних ресурсів Одеської гидрогеолого – меліоративної експедиції

Реклізон Анатолій Анатолійович

Начальник управління ветеринарної медицини у Роздільнянському районі

Гнисюк Олег Миколайович

Головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуації райдержадміністрації

Книш Григорій Григорійович

Начальник відділу житлово – комунального господарства  райдержадміністрації

Шпуняр Марина Василівна

Начальник Роздільнянського РВ ГУМВС України в Одеській області, підполковник міліції

Вінниченко Олександр Сергійович

Керівник виконавчого апарату Роздільнянської  районної ради

Тєгляєв  Андрій Вікторович

В.о. начальника відділу Держземагенства у Роздільнянському районі.

Шабро Вікторія Вікторівна

Представник Одеського  територіального відділу БУ «Західно – Черноморська рибоохорона».

Представник Одеського облводгоспу

Голови сільських рад ( за списокм)

Користувачі  водних об’єктів (за списком)

 

 

P1011225



Список голів сільських рад та користувачів водних об’єктів, запрошених на нараду з питання «Cтан використання водних ресурсів у Роздільнянському районі»

27.03.2013 року

 

Сільська рада

 

ФІО голови сільської ради

Бецилівська

Пантелєєв Олексій Володимиролвич

Буценівська

Працюк Юрій Аполлінарійович

Виноградорська

Багмет Олександр Леонідович

Кіровська

Косовська Валентина Іванівна

Гаївська

Рустамов Асвар Тахірович

Єреміївська

Кухарчик Миколай Ярославович

Єгорівська

Караман Ганна Петрівна

Кам’янська

Петровський Микола Вікторович

Кошарська

Сазанський Федір Федорович

Кучурганська

Левицький Анатолій Павлович

Лиманська

Євтодій Ольга Савівна

Марківська

Осадець Микола Петрович

Новоукраїнська

Подолинський Олег Михайлович

Понятівська

Тимчук Анатолій Петрович

Старостинська

Устич Анатолій Павлович

Степанівська

Щербакова Світлана Петрівна

Степова

Гончарук Наталія Анатоліївна

Щербанська

Вітюк Анатолій Васильович

Яковлівська

Павличенко Валентина Станіславівна

Роздільнянська міська рада

Шовкалюк Валерій Олександрович

Користувачі водних об’єктів:

Сільська рада

Користувач в одних об’єктів

Ф.І.- по батькові

Бецилівська

ТОВ «Мисливець та рибалка XXI століття»

Мельниченко В.В.

Виноградарська

ФГ «Стар»

Урсол І.М.

Єгорівська

СТОВ «Іва»

Злий І.В.

Кошарська

ТОВ «XXI століття”

 

 

 

Мельниченко В.В.

Старостинська

ФГ «Бевзенко І.П.»

Бевзенко І.П.

ФГ «Балицький Г.М.»

Балицький Геннадій Мих.

ФГ «Войников П.М.»

Войников П.М.

Понятівська

ТОВ «XXI століття”

Мельниченко В.В.

Щербанська

Білик С.М.

Білик С.М.

Яковлівська

ПП Круглицька М.А.

Круглицька М.А.

Степанівська

Аксентій П.І. с.Павлівка

Аксентій Павло І.

Урсу І.В.с.Павлівка

Урсу Іван В.

Бриков А.Г.с.Павлівка

Бриков Анатолій Г.

ПП Стоянова О.Б.с.Павлівка

Стоянова Олена Б.

Календар новин

<< < Травень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31