Привітання голови районної ради до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників

 

 

28 жовтня ми відзначаємо пам’ятну дату - 68 річницю звільнення  України  від німецько-фашистських загарбників.

 

Неймовірно важким був шлях до мирних днів, до того часу, як відгриміли останні залпи війни над нашою країною.

 

В цей знаменний для усіх жителів країни день ми вшановуємо світлу пам’ять  про полеглих, низько вклоняємося усім, для кого війна була і Великою і Вітчизняною не лише за назвою, а й за самою її глибокою сутністю.

 

Ми в неоплатному боргу перед мільйонами тих українців, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим. Перед трудівниками тилу, для яких вищий сенс тих голодних і холодних років сконцентрувався у гаслі «Все для фронту, все для перемоги!». Перед святою самопожертвою солдатських вдів, які несли до кінця разом з похоронами свій непідйомний хрест.  Перед дітьми війни, у яких вона відібрала найкращу пору життя.

 

Сьогодні перед нами багато проблем. Але труднощі мирного часу не зрівняти з воєнними. Нам потрібно сіяти і збирати урожай, будувати школи і виховувати дітей. Ми повинні ростити нове покоління на вашому прикладі, шановні фронтовики. Сьогодні молодь має перейняти вашу переможну естафету, щоб творити мирне і гідне майбутнє завтра.

 

 Бажаю кожній родині – здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і непохитної віри вирі у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливим.

    

З Днем Визволення, шановні земляки!

 

 Голова районної ради     С.М. КриловПід час урочистого покладання квітів до пам'ятників загиблим у роки Великої Вітчизняної війни


визволення україни 001


визволення україни 003


визволення україни 005


визволення україни 006


визволення україни 008


визволення україни 012


визволення україни 014

Календар новин

<< < Травень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31