Урочистості з нагоди Дня дошкілля

Робоча нарада від 4 жовтня 2017 року







000DSCN9699 

27 вересня 2017 року об 10.00 годині в актовій залі НВК «школа-гімназія» №1 м. Роздільна відбулись урочистості з нагоди Дня дошкілля вітальним словом виступив голова Роздільнянської районної ради Ф.В. Сігал відзначив грамотами кращих завідувачів, вихователів та працівників дошкільних навчальних закладах Роздільнянського району за сумлінну та бездоганну працю, досягнуті успіхи у справі виховання підростаючого покоління та з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля відзначити наступних працівників навчальних закладів району, а саме:

000DSCN9721 

                     Нагородити Грамотою Роздільнянської районної ради:

 

- Бабушкіну Наталію Богданівну                         - вихователя ДНЗ «Сонячна гронка»

                                                                                  с. Кучурган;

- Багацьку Нонну Кузьмівну                                 - старшу медичну сестру

ДНЗ    «Сонячна гронка» с.Кучурган;

- Бевз Ларису Вікторівну                                       - старшу медичну сестру

ДНЗ «Пролісок» с.Яковлівка;

- Васканич Римму Петрівну                                  - музичного керівника ДНЗ «Ромашка»

                                                                                  с.Степанівка;

- Зубкову Людмилу Миколаївну                           - вихователя ДНЗ №4 «Ромашка»

                                                                                  м.Роздільна;

- Коваленко Ірину Василівну                                - вихователя ДНЗ №1 смт.Лиманське;

- Колпакову Ольгу Андріївну                                           - старшу медичну сестру ДНЗ №2 «Малятко» смт. Лиманське;

- Коробко Олену Миколаївну                                - музичного керівника ДНЗ №1 «Веселка»          м.Роздільна;            

- Короновську Марію Володимирівну                 - вихователя дошкільної групи

Єреміївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»;

- Кравець Олену Петрівну                                                 - завідувача господарством ДНЗ №1

«Веселка» м.Роздільна;

- Мевцову Надію Іванівну                                     - завідувача ДНЗ «Колосок» с.Щербанка;

- Оліфер Раїсу Василівну                                                   - вихователя ДНЗ «Сонячна гронка»

                                                                                              с.Кучурган;

- Снітковську Жанну Василівну                            - вихователя – методиста

ДНЗ «Сонячна гронка» с.Кучурган;

- Такій Олену Анатоліївну                                                 - вихователя ДНЗ «Сонечко» с.Бурдівка;

- Терських Любов Іванівну                                    - старшу медичну сестру ДНЗ №1

                                                                                              «Веселка» м.Роздільна;

 

- Тулейбич Ольгу Миколаївну                               - вихователя дошкільної групи

                                                                                              Єреміївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –

                                                                                   ДНЗ»;

- Чаповську Тетяну Анатоліївну                            - вихователя ДНЗ №4 «Ромашка»

                                                                                   м.Роздільна;

- Чеботар Аліну Олександрівну                             - вихователя ДНЗ №1 смт.Лиманське;

- Чорну Наталію Володимирівну                          - вихователя ДНЗ №1 «Веселка»

                                                                                  м.Роздільна;

- Шевченко Вікторію Віталіївну                            - вихователя  ДНЗ «Ромашка» с.Степанівка;

- Шмир Аллу Миколаївну                                      - вихователя ДНЗ «Сонечко» с.Бурдівка;

- Щербан Валентину Іванівну                               - вихователя ДНЗ «Колосок» с.Щербанка;

- Якубович Ольгу Віталіївну                                 - вихователя Понятвського НВК

                                                                                   «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».                    

           

1.2. Оголосити Подяку голови Роздільнянської районної ради:

 

1.2.1. Працюючим в навчальних закладах району:

- Галущенко Раїсі Серафимівні                              - двірнику ДНЗ “Сонячна гронка»

                                                                                  с.Кучурган;

- Гриценко Катерині Олегівні                               - помічнику вихователя ДНЗ №4

                                                                                  «Ромашка» м.Роздільна;

- Заборській Світлані Дмитрівні                            - помічнику вихователя ДНЗ №1

                                                                                  смт.Лиманське;

- Корбат Альоні Миколаївні                                  - кухарю ДНЗ «Сонечко» с.Кам'янка;

- Крикун Марині Володимирівні                          - кухарю Понятівського НВК «ЗОШ І-ІІІ

ступенів – ДНЗ»;

- Молчаренко Альоні Георгіївні                            - помічнику вихователя ДНЗ №6

                                                                                  «Оленка» м.Роздільна;

- Момренко Валентині Василівні                        - помічнику вихователя Понятівського

                                                                                  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»;

- Новацькому Василю Серафимовичу                             - сторожу ДНЗ «Снячна гронка» с.Кучурган;

- Пашканян Тетяні Юріївні                                    - помічнику вихователя ДНЗ «Колосок»

                                                                                  с.Щербанка;

- Сергієнку Андрію Андрійовичу                         - нічному сторожу ДНЗ «Сонечко»

                                                                                  с.Кошари;

- Ситнікову Михайлу Миколайовичу                              - робітнику з комплексного обслуговування ДНЗ «Сонячна гронка»

                                                                                   с.Кучурган;

- Хімчук Світлані Олександрівні                           - завідувачу господарством

ДНЗ «Колосок» с.Щербанка;

- Черновій Антоніні Серафімівні                           - завідувачу господарством ДНЗ

                                                                                              «Сонячна гронка» с.Кучурган;

- Шевцовій Любові Василівні                                - пралі ДНЗ №2 «Малятко» смт.Лиманське;

- Щербині Тетяні Михайлівні                                - помічнику вихователя ДНЗ №2 «Малятко» смт.Лиманське;

- Якобчук Наталії Анатоліївні                              - завідувачу господарством ДНЗ (ясел-садка) «Ромашка» с.Болгарка.

1.2.2. Ветеранам, що працювали в навчальних закладах району:

- Гребенніковій Вікторії Іванівні                           - машиністу з прання білизни ДНЗ

                                                                                              с.Кучурган;

- Данилюк Майї Григорівні                                   - вихователю ДНЗ №12 м.Роздільна;

- Дербеньовій Любові Семенівні                           - вихователю ДНЗ №12 м.Роздільна;

- Ільєвій Надії Дмитрівні                                        - вихователю ДНЗ №1 (Димитрова) м.Роздільна;

- Кальченко Наталі Тимофіївні                              - завідувачу ДНЗ с.Яковлівка;

- Каракуліній Тетяні Кузьмівні                              - вихователю ДНЗ№1 «Веселка» м.Роздільна;

- Касьміній Людмилі Олександрівні                     - вихователю ДНЗ №1 «Веселка» м.Роздільна;

- Ковальчук Аллі Василівні                                   - медичній сестрі ДНЗ№12 м.Роздільна;

- Косенко Світлані Василівні                                 - вихователю ДНЗ №4 м.Роздільна;

- Курако Валентині Терентіївні                             - завідувачу ДНЗ №1 (Димитрова) м.Роздільна;

- Лідяєвій Людмилі Михайлівні                            - завідувачу ДНЗ №2 «Малятко»

                                                                                              смт.Лиманське;

- Марунько Розалії Андріївні                                             - вихователю ДНЗ с.Кучурган;

- Почиваліній Світлані Павлівні                           - вихователю ДНЗ №6 м.Роздільна;

- Приходченко Людмилі Григорівні                    - вихователю ДНЗ №12 м.Роздільна;

- Радіоновій Ніні Юріївні                                       - вихователю ДНЗ №4 м.Роздільна;

- Сазонець Валентині Яківні                                  - вихователю ДНЗ №12 м.Роздільна;

- Субач Клавдії Григорівні                                     - вихователю ДНЗ №12 м.Роздільна;

- Утєшевій Галині Миколаївні                               - вихователю ДНЗ №2 «Малятко»

                                                                                   смт.Лиманське;

- Хомі Тетяні Антипівні                                         - вихователю ДНЗ №4 м.Роздільна;

- Шестаковій Валентині Володимирівні              - помічнику вихователя ДНЗ №4 м.Роздільна.

Календар новин

<< < Грудень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31