Питання щодо небезпечної ситуації з підтоплення сел. Лиманське та с. Кучурган стоїть на жорсткому контролі у керівництва районної ради

20170630 141647


Питання щодо небезпечної ситуації з підтоплення сел. Лиманське та с. Кучурган стоїть на жорсткому контролі у керівництва районної ради та неодноразово порушувалось на сторінках нашого часопису. Так, наприкінці минулого тижня під головування очільника районної ради Ф.В. Сігала відбулась чергова робоча нарада щодо вирішення ситуації з підтоплення зазначених населених пунктів району.

Участь у заході прийняли заступник голови районної ради С.М.Крилов, депутати районної ради: Н.Г. Драгомирова, М.Ф. Іванов, А.В. Коваленко, О.І. Колесник, Л.І. Торбинська та директор Державного регіонального проектно-вишукувального інституту «УКРПІВДЕНДІПРОВОДГОСП» О.А.- Чижик

Після довготривалого обговорення Фелікс Володимирович звернувся до директора ДРПВІ «УКРПІВДЕНДІПРОВОДГОСП» з проханням провести розрахунки та виготовити проектно-кошторисну документацію «Заходи з підтоплення частини території с. Кучурган і сел. Лиманське та експлуатація гідротехнічних споруд Кучурганського водосховища» шляхом корегування попередньо складеного проекту. із наступними доповненнями: врахування інженерного захисту зазначених території; утримання гідротехнічних споруд; поновлення виробничих функцій та оснащення дренажної насосної станції зливних вод №2 смт. Лиманське; реконструкція насосної станції поливу ДГ «Кучурганське» в дренажну насосну станцію зливних вод с. –Кучурган.

Директор ДРПВІ «УКРПІВДЕНДІПРОВОДГОСП» О.А. Чижик доповів, що в 2003 році було розроблено Правила експлуатації Кучурганського водосховища, замовником якого виступила Кучурганська сільська рада. Матеріали розміщені в паспорті Кучурганського водосховища та повинні були пройти погодження у відповідних службах України та республіки Молдова. Але й досі, матеріали не погоджені, що не дає можливість легітимно використовувати даний документ для реалізації проекту.

Крім того, за результатами проведеної наради головою райради Ф.В. Сігалом було рекомендовано керівництву ПАТ «Укртелеком», Роздільнянського РЕМ ПАТ «Одесаобленерго» та УЕГГ в Роздільнянському районі надати перелік комунікацій, які знаходяться на території їх збереження в разі підтоплення. Лиманській селищній та Кучурганській сільській радам - створити комісію з метою виміру рівня води в каналах. А директору ДРПВІ «УКРПІВДЕНДІПРОВОДГОСП» в короткий термін надати дефектний акт та проектно-кошторисну документацію з аварійних робіт насосної станції та дамби для подальшого розгляду на засіданні профільної комісії райради.


20170630 145125


20170630 150145

 

Календар новин

<< < Січень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 28 29 30 31