Нагальні питання – на контролі районної ради

Нагальні питання – на контролі районної ради


1222

 

ЧИмало важливих питань було розглянуто під час наради, яка відбулась 19 червня поточного року. Вів засідання голова районної ради Ф.В. Сігал, за участю заступника голови райради С.М. Крилова, членів президії райради, Лиманського селищного голови О.С. Євтодій, Кучурганського сільського голови А.П. Левицького та інших.

 

На початку засідання до присутніх звернувся начальник Роздільнянського відділу поліції ГУНП України в Одеській області, полковник О.Є. Кашперук, який доповів про хід справ щодо визначення місць та можливих провайдерів для встановлення камер відео-спостереження по населених пунктах району. Для цього будуть внесені зміни до районної комплексної програми "Безпечна Роздільнянщина" в частині забезпечення камерами відеоспостереження загальноосвітніх та культурних закладів.

Ще одне питання, яке неодноразово порушувалось керівництвом районної ради на чисельних нарадах та виїзних засіданнях, - це заходи з попередження підтоплення с. Кучурган та смт Лиманське.

- Ситуація надскладна. Канали Кучурганського водосховища швидко замулюються, потребують заміни труби огороджувальної дамби, необхідна заміна насосу для насосної станції. Водночас, виділення коштів на проведення цих робіт ускладнюється відсутністю технічних паспортів водосховища та гідротехнічних споруд. Маючи на руках відповідні документи, які необхідні для фінансування проектних робіт з попередження підтоплення, була б можливість звернутись до Одеської облдержадміністрації та Кабінету Міністрів України. Паралельно вважаю за необхідне затвердити районну програму щодо попередження підтоплення с. Кучурган та смт Лиманське, розроблення якої відноситься до
функціональних обов'язків райдержадміністрації, - зазначив голова районної ради Ф.В. Сігал.

Крім того, на засідання були запрошені фахівці-гідротехніки, які наголосили, що до вирішення цієї проблеми необхідно підходити комплексно: разом із проектом заходів з попередження підтоплення паралельно необхідно вживати аварійно-відновлювальні заходи, що потребує чималих коштів і часу.

Начальник Роздільнянського МРВ ГУДСНС України в Одеській області С.О. Кузьменко теж погодився на необхідності, поки триватиме розробка необ-хідної документації, проведення першочергових аварійних робіт, щоб уникнути погіршення ситуації.

Головний лікар КЗСВТГРР "Роздільнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" К.П. Кирпиченко озвучив результати проведеного флюорографічного обстеження у районі. Костянтин Петрович відмітив: "На сьогоднішній день розшифровано усі флюорограми. Виявлено 45 патологій (всього обстеження пройшли 2761 особа), із них:
8 - онкопатологій, 29 - туберкульоз, інші - з підозрою на туберкульоз. Зараз усі мешканці, у яких виявлена патологія легенів, викликаються до районного фтизіатра для встановлення остаточного діагнозу та подальшого лікування. Однак залишається проблемою проведення обстеження серед соціально неблагополучних верств населення, які не мають бажання ні зробити флюорограму, ні лікуватися у разі виявлення патологій".

Голова районної ради Ф.В. Сігал поцікавився, чи можливе обов'язкове залучення цих осіб за сприянням правоохоронних органів, на що отримав відповідь, що проведення обстеження носить рекомендований характер, і це особисте право кожного робити чи не робити флюорограму. Також Фелікс Володимирович зауважив, що ця проблема виникла не сьогодні. Але вже понад два роки райдержадміністрація не приділяла цьому належної уваги. Тому, з метою посилення протитуберкульозних дій, голова райради наголосив на необхідності термінового скликання координаційної ради та розробки проекту змін до районної цільової програми "Здоров'я".

Як і під час більшості нарад, не обійшлося без питання стану доріг у районі. Цього разу його порушив депутат районної ради М.П. Панкратов, який зауважив на необхідності ремонту дороги Т16-19, зокрема, між селами Буцинівка та Кузьменкове. Нагадаємо, що районною радою вже було прийнято рішення про визнання дороги Т16-19 (Виноградар - Буцинівка) аварійною та направлено листа до вищестоящого керівництва. Голова райради Ф.В. Сігал запевнив, що вкотре нагадає керівництву Облавтодору про ситуацію з даною ділянкою дороги.

Календар новин

<< < Жовтень 2022 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31