Освіта Щодо підготовки до нового навчального року

Освіта

Щодо підготовки до нового навчального року

Завершився навчальний рік. Діти вже насолоджуються літніми канікулами та відпочивають від домашніх завдань та занять. А ось очільникам району та адміністраціям шкіл відпочивати ще зарано, адже необхідно провести підготовку закладів до нового навчального року. Саме з цією метою головою районної ради Ф.В. Сігалом була скликана нарада, за участю директорів шкіл, голів батьківських комітетів та причетних керівників організацій району.


0001 copy_copy_copy


На початку Фелікс Володимирович привітав усіх із завершенням навчального року, а директорам Новоукраїнської, Буцинівської, Кучурганської, Болгарської, Лиманської № 2 та Кам’янської ЗОШ за самовіддану працю, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління, високу професійну майстерність та за підсумками 2016-2017 навчального року оголосив подяку від районної ради.


0002 copy


Кожен із присутніх мав змогу озвучити наболілі проблеми, які спіткають учбові заклади. Йшлося про необхідність провести технічний огляд шкільних автобусів, про підвезення дітей, полагодження системи опалення, заміни вікон, ремонту покрівель тощо.


0003 copy


Голова райради Ф.В. Сігал зауважив, що озвучені проблемні питання поступово вирішуватимуться, в залежності від їх нагальності. Керівник апарату районної ради О.В. Тегляєва ознайомила присутніх з переліком об’єктів, на ремонт яких протягом першого півріччя вже виділені кошти із районного бюджету. За допомогою звертатимуться також і до депутатів обласної ради. Окремо, Фелікс Володимирович подякував представникам батьківських комітетів за сприяння у проведенні ремонтних робіт приміщень, покращення матеріально-технічної бази класів. Адже проблемних питань чимало, а ось можливостей для їх вирішення за рахунок бюджетних коштів не завжди вистачає.


0004


Наприкінці засідання виступила головний спеціаліст відділу у справах майна виконкому райради О.М. Шершень, яка довела до відома присутніх інформацію з окремих питань фінансово-господарської діяльності загальноосвітніх закладів району за результатами перевірки робочої групи. До складу групи увійшли депутати та працівники виконкому райради, райдержадміністрації та КУСВТГРР «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів та установ освіти». Метою створення групи, окрім інших питань, було виявлення організації та якості харчування учнів у школах. Цього навчального року, за ініціативи районної ради та сприяння голів органів місцевого самоврядування, вдалося підвищити вартість харчування учнів 1-4 класів з 5 до 6 грн на добу. Звісно, ця сума невелика, водночас, потребує передбачення додаткових коштів у місцевих бюджетах. Головне, щоб ці кошти йшли за призначенням – на харчування дітей, а не комусь у кишеню. За результатами перевірки було встановлено низку порушень (зокрема, зменшення порцій, сумнівна якість продуктів тощо). Голова районної ради Сігал Ф.В. наголосив присутнім що за кожними порушеннями будуть вжиті відповідні заходи.


0005

Календар новин

<< < Жовтень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31