02 червня 2017 року об 10.00 відбулась робоча нарада з місцевими головами Роздільнянського району


000220170602 100800_copy


02 червня 2017 року об 10.00 відбулась робоча нарада з місцевими головами Роздільнянського району. До розгляду на нараду були запропоновані наступні питання порядку денного:

1. Про забезпечення ринку праці в Роздільнянському районі Степанівським міжшкільним навчально – виробничим комбінатом та Державним навчальним закладом «Лиманським професійним аграрним ліцей».

Доповідач: Сігал Фелікс Володимирович, голова Роздільнянської районної ради

Співдоповідач: Тенінгольц Сергій Якович, директор ДНЗ «Лиманський професійний аграрний ліцей».

 

2. Про делегування коштів з місцевих бюджетів на проведення ремонту районного Палацу культури.

Доповідач: Сігал Фелікс Володимирович, голова Роздільнянської районної ради

 

3.Про підготовку загальноосвітніх закладів району до навчального року 2017 – 2018 років.

Доповідач: Сухий Микола Дмитрович, в. о. директора комунальної установи  спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти».

                                                    

4.Про безпеку дітей Роздільнянського району в літній оздоровчий період 2017 року.

Доповідач: Почтаренко Лариса Миколаївна, заступник головного лікаря з охорони материнства та дитинства.

 

5.Про попередній аналіз флюорографічних обстежень населення Роздільнянського району в розрізі місцевих рад.

Доповідач: Свадковський Григорій Володимирович, заступник головного лікаря КЗ СВТГРР «Роздільнянський районний Центр первино медико – санітарної допомоги»

 

            Голова районної ради Ф.В. Сігал роз’яснив присутнім ситуацію, що склалась з ринком праці в Роздільнянському районі Степанівським міжшкільним навчально – виробничим комбінатом та Державним навчальним закладом «Лиманським професійним аграрним ліцей». Справа в тому, що у зв’язку з реорганізацією професійно – технічної системи і освіти в цілому внесені зміни щодо підготовки робітничих кадрів. Державне замовлення на підготовку кадрів скасовано і передано на замовлення кадрів по регіонах, тому на даний час регіони самі визначають кількість набору учнів у ліцей та за якими професіями. Так, з метою довготривалого планування роботи зазначеного закладу, надання ним послуг із професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів присутнім було запропоновано надати пропозиції щодо потреби професій, які є перспективними для забезпечення, у подальшому, підприємств району кадрами.

            Також Фелікс Володимирович з метою покращення розвитку культури в Роздільнянському районі запропонував усім присутнім головам місцевих рад прийняти участь в  спів фінансуванні проведення ремонту районного Палацу культури.

В. о. директора комунальної установи   спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти» Микола Дмитрович Сухой ознайомив присутніх із заходами, які заплановані в період літніх канікул.

Про безпеку дітей Роздільнянського району в літній оздоровчий період 2017 року доповіла Почтаренко Лариса Миколаївна, заступник головного лікаря з охорони материнства та дитинства, звернулась з проханням до всіх голів місцевих рад з приводу безпеки дітей на ігрових майданчиках які знаходяться на території кожної міської, селищної та сільських рад задля уникнення травматизму дітей в літній оздоровчий період.

Заступник головного лікаря КЗ СВТГРР «Роздільнянський районний Центр первино медико – санітарної допомоги» Григорій Володимирович Свадковський повідомив, що з 03 травня 2017 року в Роздільнянському районі працює пересувний флюорограф Одеського протитуберкульозного диспансеру.

 

0001 20170602 112747

 

Станом на 01 червня поточного року флюорографічне обстеження пройшли мешканці 23 сіл району. Загальна кількість складає 2450 осіб. Середня кількість склала 100,6 особи в день, що є відмінним показником.

На сьогоднішній день прочитано 513 ФГ. Виявлено 20 патологій, з них 13 з підозрою на туберкульоз. Один хворий госпіталізований в Одеський протитуберкульозний диспансер.

Хочеться відмітити високу явку жителів Гаївської, Щербанської, Степанівської, Яковлівської, Марківської, Кам’янської, Буцинівської, Кіровської та Виноградарської сільських рад. Найгірша явка було в селі с.Новоукраїнка, с. Понятівка, с. Кучурган, с. Єреміївка.

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31