31 травня 2017 року о 14.00 за ініціативи голови районної ради Ф.В. Сігала відбулась робоча нарада

31 травня 2017 року о 14.00 за ініціативи голови районної ради Ф.В. Сігала відбулась робоча нарада за участю керівників сільськогосподарських підприємств, представників ВП Одеська дирекція залізничних перевезень», Пат «Одеський консервний завод дитячого харчування». До розгляду на нараду запропоновані наступні питання:

- Про забезпечення ринку праці в Роздільнянському районі Степанівським міжшкільним навчально – виробничим комбінатом та Державним навчальним закладом «Лиманським професійним аграрним ліцей».

            Вів нараду Сергій Миколайович Крилов, заступник голови районної ради, який роз’яснив присутнім, що у зв’язку з реорганізацією професійно – технічної системи і освіти в цілому внесені деякі зміни щодо підготовки робітничих кадрів. Так на сьогоднішній день даний заклад надає послуги з професійного навчання та перепідготовки кадрів, що забезпечують потребу на ринку праці. Державне замовлення на підготовку кадрів скасовано і передано на замовлення кадрів по регіонах, тому на даний час регіони самі визначають кількість набору учнів у ліцей та за якими професіями. З метою довготривалого планування роботи зазначеного закладу, надання ним послуг із професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів присутнім було запропоновано надати пропозиції щодо потреби професій, які є перспективними для забезпечення, у подальшому, підприємств району кадрами. Також, Сергій Миколайович запропонував присутнім розглянути питання про можливість фінансування навчання кадрів, які б в подальшому працювали на цих підприємствах. Присутнім була надана пропозиція звернутись до загальноосвітніх закладів, спільно з із головами органів місцевого самоврядування, із проханням надати пропозиції щодо бажаючих отримати професії даного закладу серед учнівської молоді.

Календар новин

<< < Вересень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30