Шановні працівники дошкільних установ!

Шановні працівники дошкільних установ!

 

Прийміть щирі та сердечні вітання зі святом – Всеукраїнським Днем дошкілля! Святом, що єднає дітей і дорослих, педагогів і батьків, усіх людей, причетних до дошкільного дитинства.

 

Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров'я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

 

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

 

Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи. Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

 

У цей святковий день хочу побажати вам, шановні працівники дошкільної освіти, щоб все ваше життя було наповнене любов’ю вихованців та повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних і близьких.

Миру вам, здоров’я, благополуччя, творчих ідей у вашій благородній справі!

 

Голова районної ради С.М. Крилов


учителям 1

Календар новин

<< < Червень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30