Святкування з нагоди Дня місцевого самоврядування зібрало разом у районному Палаці культури представників місцевого самоврядування всього району.

Святкування з нагоди Дня місцевого самоврядування зібрало разом у районному Палаці культури представників місцевого самоврядування всього району.

Усі вітали один одного з професійним святом. Адже у ці непрості для нашої країни часи на плечі громади лягло вирішення багатьох важливих питань.

 

2752


Звучить Державний Гімн України. До слова запрошуються представники влади, аби привітати колег з професійним святом. Бо ж День місцевого самоврядування - це подія, яка яскраво підтверджує безпосередню участь громади в управлінні державою, високу роль самоврядування в суспільстві. Сьогодні воно стало основою народовладдя, одним з головних чинників розвитку громадянського суспільства, дієвим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань. Становлення самоврядних традицій - особлива сторінка в історії українського державотворення.

Голова районної ради С.М. Крилов зазначив: "День місцевого самоврядування стоїть в одному ряду з датами, пов'язаними зі здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їхньої волі. Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашого району. С.М. Крилов побажав всім представникам цієї професії міцного здоров'я, щастя, добра, творчої сили та нових звершень на ниві зміцнення державності."

Т.в.о. голови райдержадміністрації О.В. Євтушок, вітаючи присутніх, наголосила, що лише спільна праця районної державної адміністрації з органами місцевого самоврядування - запорука успішного розв'язання нагальних проблем жителів міста та району.

Також з теплими поздоровленнями звернулися до присутніх заступник голови райдержадміністрації Н.В. Бараненко, міський голова В.О. Шовкалюк, які наголосили, що сьогодні в країні необхідна згуртованість людей та влади, аби здійснити необхідні реформи заради поліпшення життя українців.

Пролунали щирі слова й від представників сільських громад району. Подяку за належну допомогу та сприяння роботі органів місцевого самоврядування у селах керівникам району висловили сільські голови Г.П. Караман (Єгорівська сільрада), В.С. Павличенко (Яковлівська сільрада), А.П. Устіч (Старостинська сільрада).

За традицією, під час заходу відбулася урочиста церемонія нагородження. Грамотами від облдержадміністрації відзначили депутата районної ради П.Г. Желєзняка та секретаря Кошарської сільради В.С. Каретко. Цінним подарунком за сумлінну працю на благо району, відповідно до розпорядження голови райради, нагородили т.в.о. голови райдержадміністрації О.В. Євтушок.


2777


Також грамоти від районної ради та райдержадміністрації отримали працівники органів місцевого самоврядування міста та району. Серед нагороджених, зокрема, депутат районної ради, член постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури і спорту, охорони здоров'я та соціального захисту населення  І.М. Текменжи, завідувач відділом з бюджету та фінансово-економічних питань виконавчого апарату районної ради Л.Л. Бесараба, завідувач відділом бухгалтерського обліку та господарського забезпечення виконавчого апарату районної ради Н.С. Вільганюк, спеціаліст I категорії відділу у справах майна виконавчого апарату районної ради Н.С. Кияниця, секретар Роздільнянської міської ради О.В. Тегляєва, головний бухгалтер Роздільнянської міської ради
О.Л. Босюк, секретар Щербанської сільської ради
Л.Є. Товпинець, депутати Яковлівської сільської ради О.Є. Дацюк, Л.М. Щербатюк, О.А. Юрченко та багато інших.


2795


Яскраву концертну програму у вигляді сольних виступів та танцювальних номерів для працівників органів місцевого самоврядування підготували учасники художньої самодіяльності районного Палацу культури.


2765

Календар новин

<< < Травень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31