Шановні працівники Служби безпеки України!


23673 1 gallerybig


Шановні працівники Служби безпеки України!


        Від депутатів Роздільнянської районної ради шостого скликання, від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників Служби безпеки України!

        Важко переоцінити ваш внесок у захист викриття й попередження злочинів проти життя, честі та гідності людей, боротьби з корупцією та організованою злочинністю. Завдяки відповідальному ставленню до виконання обов’язків зростає авторитет Служби безпеки, співробітники управління демонструють професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров’я, ризикуючи власним життям, захищають законність, права і свободи громадян.
        Український народ усвідомлює вашу особливу місію для утвердження незалежності держави, захисту її територіальної цілісності та конституційного ладу, відстоювання інтересів та прав громадян.
        Переконаний, що особовий склад районного управління Служби безпеки докладе всіх зусиль, щоб життя чесних людей було спокійним, заможним та гідним, а взаємодія з органами влади була плідною.

        З нагоди професійного свята бажаю всім військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров'я, благополуччя, натхнення, пошани і нових професійних успіхів. Нехай щодня ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім'ях панують тепло і затишок.Голова районної ради С.М. Крилов

Календар новин

<< < Травень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31